سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 40191
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » با زیاده خواهی های آمریکا، مذاکرات نتیجه نخواهد داد
Print This Post

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در صورتی که آمریکا بر زیاده‌خواهی‌های خود اصرار ورزد مذاکرات نمی‌تواند به نتایج خوبی برسد.

با زیاده خواهی های آمریکا، مذاکرات نتیجه نخواهد دادلرستان خبر، علاء‌الدین بروجردی در حاشیه برنامه تجلیل از ورزشکاران نونهال و پیشکسوتان این شهرستان در ورزشگاه شهید علی بیات در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ایران زیر بار خواسته‌های غیرقانونی آمریکا نخواهد رفت، ادامه داد: اصرار به دفاع از منافع ملی در چارچوب مصوبات شورای عالی امنیت ملی، از جمله خواسته‌های ماست.

 نماینده مردم شهرستان بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: محور مذاکرات هستهای ایران با 1+5 دفاع از منافع ملی ایران در چارچوب مقررات بین‌المللی، عهدنامه ام.پی.تی و مقررات آژانس است.

 وی تصریح کرد: دانش هسته‌ای حق ملت ایران بوده و حقی است که با تلاش دانشمندان ایرانی به دست آمده است.

 بروجردی با اشاره به حقوق ملت ایران ادامه داد: مقررات بین‌المللی نیز بر حقوق کشور ایران در خصوص دانش هسته‌ای صحه می‌گذارد.

 وی در خصوص درخواست کمک آمریکا از ایران مبنی بر برخورد با گروه تکفیری داعش اظهار کرد: ایران به پیشنهادات آمریکا اعتماد نداشته، زیرا داعش دست نشانده خود آمریکا است و هدف آن نابودی داعش نبوده، بلکه در جهت حفظ آن است.

منبع: لرستان خبر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار