سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 40268
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اجرای روش انگلیسی در پرسپولیس
Print This Post

حمید درخشان از روش جدید باشگاه پرسپولیس برای پرداخت حقوق بازیکنان این تیم خبر داد که چیزی شبیه به روش موجود در لیگ برتر انگلیس است.

به گزارش سلام دلفان، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین شرایط این تیم جذب بازیکن جدید، سیستم‌ جدید باشگاه در پرداخت حقوق بازیکنان و استقبال تماشاگران از نمایش هجومی این تیم مقابل راه‌آهن صحبت کرد.

* به نظر می‌رسد با پیروزی مقابل راه‌آهن، پرسپولیس کمی به آرامش رسیده است.

– امیدوارم که این طور باشد. ما نیاز به آرامش بیشتری داریم که بتوانیم با تمرکز بالا در ادامه بازی‌ها کار کنیم. باید به تدریج به اهداف خود برسیم و رسیدن به هر هدفی در وهله اول نیاز به آرامش دارد.

* این آرامش به ویژه در فوتبال ایران وقتی به دست می‌آید که بازیکنان از لحاظ مالی مشکلی نداشته باشند.

– شکر خدا برای این موضوع هم برنامه‌ریزی ‌کرده‌ایم. با پیشنهادی که من دادم باشگاه حقوق بازیکنان را هفته‌ به هفته‌ به آنها پرداخت می‌کند. در این شرایط باشگاه می‌داند که هر هفته‌ چقدر پرداختی دارد و بازیکنان هم می دانند که طبق نتیجه‌ای که کسب می‌شود می‌توانند چند درصد از مطالباتشان را دریافت کنند. این شیوه‌ای است که در همه جای دنیا عرف است. در این شرایط به باشگاه هم فشار نمی‌آید و هر دو طرف انتظارات هم از یکدیگر را می‌دانند.

* محمد نوری به عنوان کاپیتان پرسپولیس در دو بازی گذشته به نوعی احیا شده است.

– خدا را شکر می‌کنم که عملکرد بازیکنان ما بهتر از قبل بوده است. اعتقاد دارم در کنار نوری سایر بازیکنان ما هم احیا می‌شوند و این فقط نیاز به زمان دارد. توانایی بازیکنان ما خیلی بیشتر از این‌هاست. باید به آنها فرصت دهیم.

* برای جذب بازیکن جدید چه برنامه‌ای دارید؟

– فعلا در حال مطالعه بر روی چند گزینه هستیم که چه بازیکنانی و از کجا به خدمت بگیریم. با این حال مهم‌ترین کار برای ما آماده شدن برای بازی‌های آینده است و کم‌کم به جذب بازیکن جدید هم اقدام می‌کنیم.

* بازی هجومی پرسپولیس در 30 دقیقه‌ نخست مقابل راه‌آهن خیلی زود هواداران را به تشویق شما واداشت.

– هدف ما هم به دست آوردن رضایت تماشاگران است. البته نه فقط بازی زیبا، بلکه نتیجه‌گیری برای ما مهم‌تر است. دوست داریم این روند را ادامه دهیم و برای این کار یکسری عوامل نیاز است که دست به دست هم دهد.

* با باخت استقلال تقریبا همه نتایج بالای جدولی به سود پرسپولیس شد.

– فوتبال همین است و فراز و نشیب زیاد دارد. هدف ما کم کردن فاصله با صدر جدول است و در این راه بیشتر از هر چیزی دل به حمایت هواداران بسته‌ایم. امیدواریم در بازی بعد که در خانه برگزار می‌کنیم باز هم این فاصله را کمتر کنیم.

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار