سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 4029
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پیشرفت 60 درصدی پایگاه امدادی در جاده دلفان کرمانشاه
Print This Post
سلام دلفان-کریم مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دلفان از ایجاد پایگاه انبار امدادی در جاده دلفان کرمانشاه با 60 درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت خبر داد و ...

سلام دلفان-کریم مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دلفان از ایجاد پایگاه انبار امدادی در جاده دلفان کرمانشاه با 60 درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت خبر داد و گفت: هدف از احداث این انبار به منظور پشتیبانی در حوادث ذخیره اقلام امدادی برای دو درصد جمعیت کل شهرستان است.

مرادی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر شهرستان دلفان از سال 1349 تاکنون منشا خدمات ارزنده شده، گفت: این خدمات را با تعریف سیستم هلال احمر با سه موضوع شناسایی نقاط حادثه‌خیز و بحرانی، تجهیزات امدادی ونیروی ماهر و کارآمد عملی شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر دلفان گفت: شهرستان دلفان با 2 هزار و 700 کیلومتر مربع وسعت و یک‌هزار و 850 متر ارتفاع از سطح دریا دارای 143 هزار و 554 نفر جمعیت دارای دو بخش، 12 دهستان، 440 روستای دائمی و 150 روستای فصلی که با استان‌های همدان و کرمانشاه همجوار هستند.

وی گردنه‌های گاماسیاب، گشور، سرکشتی وگاوکش را از گردنه‌های پر خطر این شهرستان عنوان کرد و افزود: با توجه به شناسایی نقاط بحرانی شهرستان آنچه مورد تحلیل قرار گرفت این بود که گردنه سرکشتی به دلیل تردد کم و واقع شدن در مسیر روستایی نسبت به گردنه‌های پر خطر از اهمیت کمتری برخوردار است، لذا پایگاه امداد و نجات جاده‌ای در گردنه گاماسیاب وگشور ایجاد شده است.

مرادی در ادامه در زمینه آمادگی در پاسخگویی سریع حوادث، ایجاد پارکینگ به مساحت 120 مترمربع به منظور نگه‌داری مناسب خودروها را از فعالیت‌های این اداره برشمرد و اظهار داشت: طی 24 ساعته بارش باران در این شهرستان 150 نفر از عشایر کاکاوند، ایتیوند و خاوه اسکان اضطراری یافتند.

وی وجود سه دستگاه آمبولانس، یک دستگاه وانت کمک دار، یک دستگاه خودرو ست نجات، سه دستگاه ویدئو پروژکتور و اورهد، 10دستگاه کامپیوتر و چهار دستگاه پرینتر را از تجهیزات موجود در هلال احمر اعلام کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار