سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 40560
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تقدیر از روحانی به دلیل مواضع محکم در برابر مداخلات آمریکا/ محکومیت سخنان بی‌ادبانه نخست‌وزیر انگلیس
Print This Post

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای سخنان نخست‌‌وزیر انگلیس را محکوم کرده و به تقدیر از مواضع رئیس‌‌جمهور کشورمان در نیویورک پرداختند.

به گزارش سلام دلفان، 224 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه‌ای ضمن تشکر از رئیس‌ جمهور کشورمان به دلیل مواضع محکم در قبال دخالت‌های آمریکا سخنان بی‌ادبان نخست‌ وزیر انگلیس در مجمع عمومی سازمان ملل متحد را محکوم کرده است.

در این بیانیه آمده است:

جا دارد از مواضع حق‌طلبانه و متین آقای روحانی به ویژه در استفاده از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای در مجمع عمومی سازمان ملل متحد تشکر کنیم همچنین لازم است از مواضع ریاست محترم جمهور نسبت به مداخلات آمریکا تحت عنوان ائتلاف ضد داعش در عراق و سوریه و نمایش مضحک مبارزه با ترورسیم قدردانی کنیم.

سخنان رئیس‌ جمهور که بیانگر عزم و اراده ملت مومن و متعهد ایران در مقابله با خوی استکباری سلطه‌طلبانه است حامل این پیام است که تحریم‌ها و تهدیدها نتوانسته است رخنه‌ای در سنگر استوار ملت بزرگ ایران کنند. اظهارات سخیف نخست وزیر انگلیس در مجمع عمومی سازمان ملل متحد نشان داد که روباه پیر انگلیس که در مسیر استعمارگری دنباله‌روی بی‌اراده آمریکا شده است هنوز انقلاب اسلامی را درک نکرده است و به میزان نفت ملت ایران از انگلیس و تغییر دقیق و درست رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان انگلیس خبیث پی نبرده است ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی که امضاکننده این بیانیه هستیم اظهارات موهن نخست‌وزیر انگلیس را محکوم می‌کنیم و اطمینان داریم به فضل الهی ایران اسلامی راه امام راحل را در حفظ استقلال و رهبری آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صلابت و قدرت ادامه خواهد داد و دولت متحد با یکدیگر به میسر خود ادامه خواهد داد.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار