سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 40693
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » انصارالله از وابستگان صدام انتقام گرفت +تصاویر
Print This Post

رسانه های وابسته به گروه انصار الله یمن روز گذشته خبر هلاکت وکیل و برادرزاده “صدام” دیکتاتور سابق عراق به همراه یکی از اعضای ارشد شورای فرماندهی حزب منحله بعث عراق در اطراف صنعا را تایید کردند.

انصارالله وابستگان گروه بین‌الملل سلام دلفان- رسانه‌های انصارالله خبر هلاکت “نظمی اوجی” وکیل مدافع صدام، محمد برزان التکریتی برادرزاده صدام و “سطام الکعود” عضو ارشد شورای رهبری حزب منحله بعث عراق را که از زمان سقوط صدام دیکتاتور خونریز عراق در سال 2003 به یمن متواری شده و در سازمان امنیت و ارتش این کشور نقش مشاور نظامی و اطلاعاتی را برای سرکوب مردم سمن ایفا می‌کردند تأیید کردند.
درهمین رابطه روز دوشنبه “عبدالخالق بدرالدین الحوثی” عضو شورای رهبری انقلابیون یمن و جنبش انصارالله طی مصاحبه با شکبه تلویزیونی “الفدک” اعلام کرد که رزمندگان این گروه در یک عملیات ویژه موفق به علاکت این سه تن که نقش بارزی در کشتارها و حملات خونبار دولت ساقط شده یمن به سرکردگی ژنرال علی عبدالله صالح دیکتاتور سابق یمن علیه مردم و شیعیان این کشور داشتند، شده اند.
وی در ادامه با هشدار به سایر فرماندهان گارد ریاست جمهوری و فداییان صدام که هم اکنون در یمن به سر می برند و دستشان به خون مردم این کشور آلوده نشده، یک هفته فرصت داد تا این کشور را ترک کنند.وی به آن دسته از فرماندهان بعثی ارتش منحله زمان صدام که در کشتار و ترورهای مردم و انقلابیون یمن چه بصورت مستقیم و چه بصورت غیر مستقیم از طریق همکاری با عناصر تکفیری شبکه تروریستی القاعده دست داشته اند اعلام کرد که دستان قدرتمند انقلابیون به آنان خواهد رسید و تاوان جنایات وحشیانه ای را که درحق مردم یمن انجام داده اند را به زودی پرداخت خواهند کرد و این وعده الهی است.

در پی اقدامات دولت دست‌نشانده عربستان سعودی در یمن علیه مردم این کشور بخصوص شیعیان مظلوم شمال این کشور، موجی از اعتراضات و تظاهراتهای سراسری در کشور یمن به راه افتاد که در نهایت منجر به سقوط دولت وابسته یمن و روی کارآمدن دولت وحدت ملی با نظارت سازمان ملل متحد در این کشور شد.

هلاکت برادرزاده و وکیل مدافع صدام به همراه عضو ارشد شورای رهبری حزب بعث عراق در یمن‎
نظمی اوجی وکیل مدافع صدام و از فرماندهان ارشد حزب بعث عراق
هلاکت برادرزاده و وکیل مدافع صدام به همراه عضو ارشد شورای رهبری حزب بعث عراق در یمن‎هلاکت برادرزاده و وکیل مدافع صدام به همراه عضو ارشد شورای رهبری حزب بعث عراق در یمن‎

محمد برزان التکریتی برادرزاده صدام و عضو ارشد گارد ریاست جمهوری ارتش رژیم بعثی
هلاکت برادرزاده و وکیل مدافع صدام به همراه عضو ارشد شورای رهبری حزب بعث عراق در یمن‎
سطام کعود، عضو ارشد شورای رهبری حزب بعث عراق در دوره دیکتاتوری صدام

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار