سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 40751
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۷ نظر
خانه » اخبار برتر » وزارت راه و شهرسازی باید مجوز طرح چهاربانده کردن جاده نورآباد-کرمانشاه را صادر کند
Print This Post
سوری در تذکر شفاهی:

نماینده مردم سلسله و دلفان گفت:تا زمانی که آقازاده‌ها به طور مدام در رفت و آمد و سکونت در کشور انگلیس تحت عنوان تحصیل ، درمان و تفریح هستند گستاخی نخست وزیر استعمارگر پیر طبیعی است از این رو چاره درد را باید از درون دید.

44172_orig

سوری

به گزارش سلام دلفان-  حجت الله سوری در نشست علنی امروز (چهارشنبه 9 مهر) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: تا زمانی که آقازاده‌ها به طور مدام در رفت و آمد و سکونت در کشور انگلیس تحت عنوان تحصیل ، درمان و تفریح هستند گستاخی نخست وزیر استعمارگر پیر طبیعی است از این رو چاره درد را باید از درون دید.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات نخست وزیر انگلیس در نشست سالیانه سازمان ملل افزود: منظور کامرون از تغییر رفتار نظام جمهوری اسلامی با مردم، تغییر رفتار با آقازاده‌ها و یقه سفیدها است زیرا مردم در 35 سال گذشته استکبار ستیزی خود را نشان داده و پای ارمان ها ایستاده‌اند که گواه این موضوع تنفر عمومی مردم ایران از شماست. حال آقای کامرون خود را به خواب نزنید.

وی در تذکری به رئیس جمهور بر لزوم تشکیل کارگروهی برای ایجاد اشتغال جوانان تحصیلکرده لرستان تاکید کرد و گفت: مردم لرستان منتظر نتیجه و دستاوردهای سفر استانی هیات دولت به لرستان هستند.

سوری در تذکر به وزیر صنعت با بیان اینکه وضعیت فعلی و آشفتگی بازار خودرو شایسته مردم ایران نیست افزود: این موضوع معلوم نیست که تا کی این سوء مدیریت‌ها ادامه دارد. از طرفی دیگر وزارت راه و شهرسازی باید در جهت صدور مجوز طرح مطالعاتی چهاربانده کردن جاده شهر نورآباد دلفان کرمانشاه اقدام کند زیرا اجرای این طرح کریدور غرب و جنوب کشور را به هم متصل کرده و آمار تصادفات جاده ای را کاهش می‌دهد.

این نماینده مردم در مجلس نهم در تذکری به وزیر نیرو با تاکید بر اینکه متاسفانه وعده‌های این وزارتخانه در حل کمبود آب و خشکسالی منطقه محقق نشده است افزود: انتظار در شرایط کنونی این است که وزیر نیرو به وعده‌های داده شده عمل کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خطاب به وزیر کشور گفت: امیدوارم در پایان صدارت چهارساله خود تعریفی از کلمه اعتدال داشته باشید تا ما هم بدانیم آیا وضعیت کنونی اعتدال است؟/

منبع:خانه ملت

 1. نویسنده دیدگاه: مهرداد
  مهر ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۱۲

  ای کاش به جای این ما جراجوییهای سیاسی وسخنرانیهای بیشتر موارد بی پایه واساس کارهای را که در این سالها برای حوزه انتخابیه ات کردی نشون بدی وگرنه سخنرانی کردن وانتقاد بیهوده کردن کاری نداره

 2. نویسنده دیدگاه: ژورنالیست
  مهر ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۱۲

  امروز تحرک بیشتری در نشر اخبار داشتید امید است با تداوم این روند سایت وزین سلام دلفان را از کم تحرکی به سایتی چالاک و پر تحرک و به روز مبدل کند . مستدام باشید.

 3. نویسنده دیدگاه: همشهری
  مهر ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۵۲

  سلام من فردی با بیماری صعب العلاج هستم چند هفته تمام با دفتر آقای سوری تماس گرفتم ولی موفق نشدم باایشون حرف بزنم الان هم مشکلات فراوان دارم از چه راهی با ایشون بیان مشکل کنم راهنمایی بفرمایید چون نمیتونم برم دفتر ایشان یا موقعی به نوراباد میایند من نمیتونم برم وایشان را زیارت کنم

  • نویسنده دیدگاه: سقراط حکیم
   مهر ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۰۳

   با سلام خدمت مخاطبین و ارزوی شفای عاجل برای این برادر از خدای متعال به حق عرفه امام حسین(ع) برای ایشان شفا ی عاجل مسئلت دارم.
   باری برادر جانبه نظرم سایت وزین سلام دلفان رویه خوبی برای مطابلات مردم در پیش گرفته. در ثانی نماینده محترم اصلا گوشش به مشکلات دلفان و دلفانی بدهکار نیست . ایشان بلدند فقط استخدام الشتر را در دلفان تثبیت کند . دفتر دار ایشان هم بنا به اقوال عموم دنبال کارهای خاصی است . اداره اش که به لجن کشیده شده تمام مراتع را زورداران شخم زدند دریغ از عکس العمل جدی ایشان.
   فقط صبر
   الهی الصبر

 4. نویسنده دیدگاه: شهروند
  مهر ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۴۲

  شهروند آقای نماینده محترم سزاوار وشایسته است مشکل این همشهری بیماررا حل کند بعد بپردازد به رفت وآمدآقازاده ها یعنی مثلا باین تذکر چکار کردی ؟

 5. نویسنده دیدگاه: دلفانی معترض
  مهر ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۴۵

  جناب سوری مردم دلفان از افکار شما آگاه اند شما هیچ گامی را در جهت توسعه و پیشرفت دلفان بر نخواهید داشت این سخنان شما تظاهری بیش نیست

 6. نویسنده دیدگاه: دلفان
  مهر ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۴۲

  سلام همشهریان عزیز
  یه مدتی میشه که قراردادم با اداره … دلفان تمام شده والان بیکار و بدون درامدم
  به یکتایی خداوند اگه بدونم سوری مشکل رو با اداره مربوطه حل میکنه، هیچ وقت حاضر نیستم شخصیتم رو پایین بیارم و از ایشون کمک بخوام
  مرگ بر من که نماینده شهرم الشتریه

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار