سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 40828
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۴۶ نظر
خانه » اخبار برتر » اگر من مدیر آموزش و پرورش بودم برای رسیدن صدای این 54 مربی به گوش مسئولین استعفاء می دادم
Print This Post
اختصاصی/دکتر باقری فرماندار دلفان؛(46 نظر)

به نظر می رسد مسئولین آموزش و پرورش استان در حق مربیان پیش دبستانی کارشکنی کرده و قصد داشتند که ایشان را به خاطر پیگیری حقوق خود از دیوان عدالت اداری را تنبیه کنند.

به گزارش سلام دلفان- پس از درخواست مکرر همشهریان جهت اطلاع از آخرین وضعیت مربیان پیش دبستانی که به شهرهای دیگر استان تقسیم شده بودند،خبرنگار ما مصاحبه ای را با فرماندار شهرستان به شرح ذیل تهیه نمود.

دکتر باقری در این باره گفت: فرمانداری زمانی از ماجرا خبردار شد که مربیان جدید الستخدام جهت اعتراض نسبت از تقسیم بندیشان به شهرها و روستا های دور افتاده ای همچون؛ دورود، ازنا، سیلاخور، الیگودرز و بروجرد مراجعه نمودند که می شود این تعبیر را بکار برد“نوشدارو بعد از مرگ سهراب”.

DSC00803

وی افزود: ما نامه نگاری و تماس های جداگانه ایی را با آموزش و پرورش نورآباد و کاکاوند داشتیم که با جواب های سربالایی روبرو شدیم.

وی در این باره افزود: پس از پیگری های مکرر فرمانداری، آموزش و پروش نامه ای را مبنی بر اعلام نیاز نیرو به اینجانب نشان دادند که این اعلام نیاز دیر هنگام بود.

دکتر باقری بیان کرد: در تماسی که با مدیرکل آموزش و پرورش استان داشتم، وی بر این باور بود که این نیروها باید یک سال را در شهر های دیگر استان مشغول تدریس شوند چرا که شهرستان دلفان اعلام نیاز نیرو نکرده و نیازی به مربی ندارد.

فرماندار در این خصوص ادامه داد: از اینرو نامه ای را به معاونت سیاسی استانداری نوشتیم و مشکلات این مربیان اعم از؛ وضعیت خانوادگی، حساسیت های اجتماعی و اینکه باید روزانه مسافت چند ساعته ای را از مرکز شهر تا روستاهای محل خدمت طی کنند – همراه با نامه آموزش و پرورش دلفان مبنی بر اعلام نیاز را نیرو را ارسال نمودیم و معاونت سیاسی نامه ای را با پیوست اعلام نیاز نیرو شهرستان دلفان به مدیر کل آموزش و پرورش ارسال می کند. جالب اینجاست که مدیر کل پس از دریافت نامه اعلام نیاز، مسئولین آموزش و پرورش دلفان را مورد عتاب قرار می دهد که چرا اعلام نیاز کرده اید!

وی همچنین گفت: به نظر می رسد آموزش و پروش  قصد آزار و تحت فشار روحی قرار دادن این مربیان را دارد و گویا پیش تر توافقاتی مبنی بر عدم اعلام نیاز به دلیل شکایتشان به دیوان عدالت اداری انجام شده بود که اینها را کلاَ از ادامه فعالیت منصرف کند.

دکتر باقری افزود: برای نمونه یکی از خواهران به من مراجعه کرد و ابراز داشت که اگر به شهر دیگری بروم همسرم مرا طلاق خواهد داد، منهم به شوخی به او گفتم اگر شوهرت هم ترکت کرد این کار را رها نکن و کوتاه نیا. اینها قصدشان منصرف کردن شماست و می خواهند با فشار روانی شما را مجبور به انصراف کنند.

فرماندار ادامه داد: ما برای اینکه کسی مشغول به کار شود باید کلی فضا سازی و دعا کنیم ولی متاسفانه بعضی از همشهریان در حق خودمان کار شکنی می کنند. آن وقت چطور باید انتظار داشت که مسئولین استانی هم کار شکنی نکنند. البته من به مسئولین استانی حق می دهم چرا که وقتی  می بینند همشهری شان به این 54 نفر به چشم رغیب نگاه می کند.

وی گفت: حقیقاَ اگر من مدیر آموزش و پرورش بودم حتی بصورت نمادین هم که شده استعفا میدادم تا صدای اینها به گوش مسئولین برسد.DSC00795

فرماندار افزود: باعث افتخار است که در بین این مربیان خواهرانی با مدرک دانشجوی دکترا، فوق لیسانس و افراد متاهل وجود دارد؛ آن وقت ما باید آنها را به روستا های دور افتاده در شهر های دیگر بفرستیم! حداقل نمی شود اینها در شهرستان خود مشغول شوند.

دکتر باقری گفت: در آخرین گفتگویی که با مدیرکل آموزش و پرورش استان داشتم، بیان می کرد: ما نیاز به نیرو داریم ولی سازماندهی شان کار ساده ای نیست! بنده در جواب گفتم: اینها تعهد می دهند که هیچ تسهیلات و خدماتی را از شما درخواست نکنند. اما متاسفانه آقایان همکاری نکردند.

دکتر باقری در پایان گفت: دیروز هم گفتند این مسئله در شورای معاونین مطرح شده، ولی پس از تماس با دفتر استاندار متوجه شدم که بحثی در این مورد نشده است. کسی که خود از شورای معاونین بود می خواست گونه ای جلوه بدهد که من باعث اعلام نیاز نیرو شده ام تا استان از توبیخ مدیران آموزش و پرورش دلفان صرف نظر نماید.

حقیقتاُ فکر میکنم که اداره کل آموزش و پرورش در حق این مربیان کارشکنی کرده است.

 1. نویسنده دیدگاه: شهروند
  مهر ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۴۷

  باسلام جناب اقای فرماندار شمانماینده عالی دولت اید و برکسی پوشیده نیست که وظیه جنابعالی نظارت بر مدیر ادارات هست اما خداوکیلی اگه نمیتونید استعفا بدید ولو بصورت نمادین تا شاید فریاد مظلومیت نوراباد بگوش مسولین کشوری برسد

  • نویسنده دیدگاه: حق گو
   مهر ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۰۲

   می فهمی چی می گی .چرا اینجور بی ادبانه حرف می زنی .دکتر باقری دررابطه با ما تازه استخدامهای آموزش وپرورش سنگ تمام گذاشت وحتی موقعیت خویش را هم به خطر انداخت خداوند به او توفیقات بیشتری عطا فرماید شیر مادرش حلاش باشه . کاش آموزش وپرورش هم این چنین مسئول با شخصیت ودلسوزی می داشت اما حیف که ….

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   مهر ۱۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۴۳

   میخاستم به یک واقعیتی اشاره کنم امیدوارم که حرف حق بنده موجب ناراحتی کسی نشود ایا این نیروهایی که چند سال قبل وبا استفاده از رانت مدیر قبلی اداره معرفی شدندواکثرشون هم بدون هیچ فعالیتی فقط با مهر وامضای بعضی مدیران مدارس دارایه سابقه کار شدندحالا هم که دولت محترم لطف کرده ومفت مفت اینها رو قرار دادی کرده چیزی هم طلب کار هستندوبحث خدا وعدالت را وسط میکشند

 2. نویسنده دیدگاه: جمعی از فرهنگیان با غیرت و اعتدالگرا
  مهر ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۵۲

  آزموده را آزمودن خطاست برادر،شما که با مدرک دکترای حقوق،بر مسند این پست ( فرماندار ) تکیه زدید،چرا دگر مشکل جامعه ی فرهنگیان این شهرستان را تا کنون نتوانستید مرتفع نمایید،شاید نقل کنید کدام مشکل؟ بله- مشکل ازادسازی زمینهای فاز سوم فرهنگیان،زمان محدودی خیر از آزادسازی زمینهای فاز سوم با توجه به تبلیغهای وسیع سطح شهر از طریق پیامک و اطلاع رسانی خبرگزاریها از جمله نسیم دلفان،سلام دلفان،دلفان امروز، کاسی، ودیگر …نگذشته، که در بین مردم بالخصوص جامعه ی فرهنگی ذوق و شوقی جانانه بر پا کرده بود،که متاسفانه ان کوران دلخوشیها یه سرابی بیش نبود،که خداوند منان عاقبت کذابان روزگار را ختم به شر و زوال کند،فی الحال 12 سال از خرید ان اراضی می گذرد که داستان همان افسانه است،مسئولین محترم فکر آن دنیای خویش کنید که هر دم احتمال آن است که با این دنیای سراب،قطع حیات کنید و… آیانقل این عبارات محکوم به گناهست که فردی فرهنگی که تازه تشکیل زندگی داده است مبادرت به فروش جواهرات همسر خود نماید به امید انکه برای اتی خود و خانواده اش سر پناهی مهیا و تهیه نماید؟آیا این نقل که اگه همین سرمایه اندکی را که بابت خرید این اراضی هزینه کرده؛اگه در جایی دگر هزینه می نمود فی الحال از خود مسکن و سرپناهی برای امورات زندگی خود و همسر و فرزندانش نداشت،مسئولین محترم بترسید از حق الناس که فردای قیامت جوابی برای گفتن نخواهید داشت.

  • نویسنده دیدگاه: دلفان
   مهر ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۴۹

   حالا چطور ثابت کنیم که جمعی از فرهنگیان صحت داره
   هرکس هرچی مگه مینویسه جمعی از فرهنگیان

 3. نویسنده دیدگاه: با صداقت
  مهر ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۰۵

  ما جامعه فرهنگیان شهرستان از عملکرد مدیر کل در قبال آموزش و پرورش دلفان بسیار خشمگین و ناراحت هستیم ایشان نوراباد را با چه چیز معامله کرده است ؟ چرا این همه از یک مدیر بسیار ضعیف و …ت دفاع می نمایند ؟ چرا این همه اجازه دخالت به نماینده و …در انتصابات حتی مدیر و معاونین مدارس را می دهند ؟ چرا این همه نیروی الشتری در مدارس بعنوان مدیر و معاون منصوب می شود ؟ گرچه می دانم که از فرماندار محترم هم کاری ساخته نیست لکن درخواست رسیدگی به این همه مشکلات در آموزش و پرورش را از ایشان بیهوده نمی دانم . ما باید دادمان از این همه بی سامانی و …نماینده و … با مدیر کل و مدیر اموزش و پرورش دلفان را به چه کسی ببریم ؟؟؟؟؟؟ خدایا از تو کمک می خواهیم ……

 4. نویسنده دیدگاه: با صداقت
  مهر ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۴۲

  سلام دلفان چرا اسم برادر… را حذف کردی آیا با ایشان رابطه داری یا در واقعیت شک داری اگر شک داری خدا را شاهد و گواه می گیرم که عین واقعیت است

 5. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مهر ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۹:۱۱

  شکنجه روحی54 خانواده دلفان ی بخاطر چی?

 6. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مهر ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۹:۱۳

  الله الله شمارا به رعایت حق. همسایگی. همشهریان.!!!!!

 7. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مهر ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۴۴

  درود خدا بر فرماندار شجاع وبومی شهرستان جناب دکتر اگر نوراباد مسئولینی بومی همچون شمارا داشت واقعا وضع شهرمان چنین نبود درود برشرفتان

 8. نویسنده دیدگاه: ایثارگر ان
  مهر ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۱۴

  سلام من جزو خانواده ایثارگران هستم از طریق پیامک اطلا ع رسانی شد که دبیرستان ایثارگران سید الشهدا نورآباد جنب سپاه ثبت نام میکند مراجعه وثبت نام کردم بعد حالا متوجه شدم بدلیل کوتاهی مسوولین آموزش وپرورش که دیر اعلام آمار و نیاز کردن این دبیر ستان تشکیل نمیشود از آقای مدیر کل آموزش وپرورش لرستان و جهانیان رییس آموزش وپرورش ورییس بنیادشهیدوامور ایثارگران استان ونوراباد تقاضای رسیدگی وتشکیل کلاس وبرقراری دبیرستان ایثارگران رادارم .

 9. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مهر ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۵۱

  با سلام و احترام خدمت مدیریت فهیم و مخاطبان فرهیخته سلام دلفان.
  ضعف مدیریت در شهرستان دلفان از حالت بحران خارج شده و به فاجعه تبدیل گردیده است.سخنان فرماندار بومی ، بالاترین مدیر اجرایی شهرستان که نشان از ناتوانی ایشان در رفع مشکلات فرهنگیان ستمدیده شهرستان دارد خود گواه این مدعاست.
  در راستای عمل به توصیه جالب توجه جناب باقری فرماندار دلفان ،حال که مدیریت ضعیف تر از ضعیف آموزش و پرورش دلفان دست از سر فرهنگیان این شهرستان بر نمیدارند و به هنگام انتخابات … در ساعات واپسین به کاندیدای پیروز ملحق میگردد!! حالت بهینه این است که فرماندار که بالاترین مدیر اجرایی شهرستان است به علت عدم توجه مدیران پایین دستی شهرستان به ایشان، خود ایشان از فرمانداری دلفان استعفا نمایند که انعکاس بالاتری در سطح استان و کشور خواهد داشت!!!!!!!!
  دلفان مظلوم تا کنون مدیران سخنور شاعر فراوان به خود دیده است و فاصله حرف تا عمل فاصله ای کوتاه نیست. وقت آن است که از حرف و شعار خارج شده و یک اپسیلون هم که شده عمل هم داشته باشند.گوش فلک دیگر پر است از حرفهای تکراری و …

 10. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  مهر ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۴۵

  سلام ،حقیقت تلخ است،چنین بود که کامنت ما راحذف کردی!یا به منافع وکام بعضی ها ناخوش بود!اینست رسانه شفافگر!!!تا ما نباشیم مخاطب!!!!!!!!!!!!!

 11. نویسنده دیدگاه: امیر
  مهر ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۰۲

  بابا حاجی آگه یه سره نانوا هابزنی واقعا انسانیت حکم میکنه خودکشی کنی چه رسد به استعفا

 12. نویسنده دیدگاه: خیرخواه
  مهر ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۳۳

  جناب آقای فرماندار؛ دایره نابسامانی های اداره آموزش و پرورش دلفان فقط به این موضوع ختم نمی شود هر چند که این موضوع ناشی از حسادت و کارشکنی این اداره دارد! موضوع اصلی عزل و نصب های گسترده و بدون مطالعه در این اداره است که حتی به اواسط مهرماه هم کشیده شده است!! که تقریبا بی سابقه است. و جالب اینجاست تمام عزل و نصب ها با دستوراتی خارج از اداره به رییس این اداره تحمیل شده است. در حالیکه خیلی از مدارس و کلاس های ابتدایی در روستاها فاقد معلم هستند، معلمان ابتدایی سفارش شده به مدیریت مجتمع ها و دبیرستان ها گماشته می شوند. اگر بخواهید لیست مدارس فاقد معلم را هم اعلام می کنم. تعدادی از معلمان نورچشمی هم بدون تبدیل وضعیت به مقاطع بالاتر رفته اند که این امر خلاف قانون است. در بعد مالی هم جدیدا تمامی وام ها (وام های ده میلیونی بانک ملت و صنندوق فجر) به الشتری های مقیم و …. و … و … داده شده که با مشاهده لیست آنها متوجه موضوع می شوید و هزاران موضوع دیگر. جناب آقای فرماندار لطفا اگر شما دوستدار فرهنگیان هستید با رایزنی با استاندار چاره ای بیاندیشید چون این دوران تیره ترین دوران فرهنگیان است.

 13. نویسنده دیدگاه: مهر
  مهر ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۴۵

  دوستان یه خبر جالللللللللللللللللللللللللللللللللللللب…
  … کوچولو که هر شب رو بالش… میخوابه بالاخره تونست .. و استخدام کنه. جز همین پیش دبستانی های جدید الورود هست . هوراااااااااااااااااااااااااااااااا … کوچولو باریکلا به تو که بالاخره به آرزوت رسیدی. راستی شنیدم جدیدا باز خط عوض کردی و …جدا شدی و به رییس جدید … پیوستی. تو نماز جمعه با ایشون بودی و حمایتتو رو اعلام کردی!!!!!!!!!!!!! واقعا … کوچولو تو اعجوبه ای هستی که آمریکا باید بیاد تو رو کشف کنه عجب شگفت آور و خفن خط عوض میکنی … کوچولو. تو مرا یاد سریال پهلوانان نمی میرند می اندازی! پهلوان بعدی کیست؟! سر از روی بالش…. بردار. حالا اگه کسی حدس زد …کوچولو قصه ما کیه جایزه داره. یه راهنمایی ایشون یه کت قدیمی خزه دار دارد

  • نویسنده دیدگاه: مهرداد
   مهر ۱۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۲۲

   دوست کوچولوی ما از بالش که اشاره کردی معلومه
   همونی که روزهای آخر با نریمانی درافتاد وروزهای پایانی جهانی از ایشان جدا وبا خان احمد هم سلوک گشته است

 14. نویسنده دیدگاه: مربی
  مهر ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۲۸

  درود برغیرت . شجاعت .شهامت ودلسوزی دکتر باقری فرماندار محترم دلفان –خسته نباشی دلاور –ما مربیان تازه استخدام می دانیم که متحمل زحمات بسیاری شدی وپیگیر مسائل استخدام ما بودی وتا حتی موقعیت خود را به خطر انداختی از صمیم قلب خواستار موفقیت روزافزون شما هستیم خداوند به شما اجر وپاداش عظیم عطا فرماید(درود بر مسئولین خدمتگزار وفهیم )

 15. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مهر ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۳۷

  خدا وکلیی ایشان(فرماندار) شجاع نیستند وکج دار ومریز مدیریت می کنند وحرف ایشان به دل نمی نشیند بعد ار نزدیک به یکسال این گونه سخن می سراید ایشان به پیشنهاد نماینده فرماندار شهرمان شدند بعید می دانم حرکتی مخا لف نظر نماینده داشته باشد تا کنون هم ثابت کرده است ایا ایشان نمی داند اداره آموزش وپرورش بسیار ضعیف مدیریت میکند واجازه اش دست ……نماینده است خدا را شاهد می گیرم فرهنگی هم نیستم که خدای نکرده غرضی داشته باشم ولکن دلم برای شهرم می سوزد که مدیریتش به دست الشتریها افتاده دومین مطلب سایر ادارات است که در دولت جدید هیچ کدام تغییر نکرده اند باز هم فرماندار دخیل است گر چه حرف حق تلخ است وخریدار ندارد اما وجدان انسان آرام نمی گیرد وباید انتقاد دلسو زانه کرد وجناب فرماندار مستحضر باشند که مردم بی اطلاع نیستند از وضعیت نا بسامان ادارات خصوصا” اداره مهم آموزش وپرورش

 16. نویسنده دیدگاه: دردمند دلفانی
  مهر ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۴۲

  مردم فهیم دلفان اداره کل آموزش وپرورش قط براساس نیاز نیروهها را تقسیم میکند اگر گناهی هست کتوجه مدیریت دلفان وکاکاوند است .هردو مدیر باید مواخذه شوند چرا اول اعلام کردند نیاز نداریم و در پایان برای فرار از فشار افکار عمومی هردو اعلام نیاز کردند حقیقتا کاکاوند نیاز ندارد؟؟؟ واعجبا نورآباد نیاز ندارد پس چرا نیروهای ابتدایی را که چندین سال است در مقاطع دیگر تدریس می کنند فراخوان داده اند ؟
  مدیر کل گناهی ندارد فقط براساس نیاز وعدم نیاز .بچه ها وخواهران ما هم نگران نباشند این یکسال هم می گذرد.

 17. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مهر ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۵۷

  آقای قرماندار از شما بعیده حرفی از استعفای این آقا می زنید ایشون به هر دری میزنند که دو روز بیشتر بمونن اون وقت انتظار داری به خاطر دیگران میز ریاست رو از دست بدن اگه زبونم لال استعفاش قبول شد چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 18. نویسنده دیدگاه: نورآبادی
  مهر ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۱۸

  من جای آقای باقری بودم بابت این همه دخالت نیروهای غیر بومی در مدیریت ادارات شهرمان به قول خود ایشان نمادین هم شده بود استعفا میدادم ،باقری عزیز بیا عمل کن به« اَلْمُؤْمِنُ اِذا وَعَدَ وَفي»

  انسان با ايمان هنگامي که وعده کرد، وفا مي‏کند

  • نویسنده دیدگاه: مربی
   مهر ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۰۸

   همین یک مسئول دلسوز بومی داریم او هم استعفا کند کاری ندارد سریعا یک غیر بومی جایگزین می شود

 19. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مهر ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۴۷

  این آرزوی دست نایافتنی است شما که فعلا” فرمانداری ورئیس اداره آموزش وپرورش نیستی من شهروند هم می گویم اگر فلان سمت را داشتم چنین وچنان می کردم اینکه نشد مدیریت با حلوا حلوا دهن شیرین نمی شودواقعا” خیلی به فرهنگیان جفا شد که کم سابقه است آن هم در دولت تدبیر وامید که دکتر روحانی بارها وبارها اعلام نموده به شعار های انتخاباتی اش پایبند است ا ما صد حیف که در دلفان از بدو استقرار دولت تدبیر وامید این گونه نبود مدیریت شهرمان احتیاج به نگاه ویژه استاندار محترم وهم چنین مدیر کل آموزش وپرورش استان.

 20. نویسنده دیدگاه: همشهری درتهران
  مهر ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۱۰

  داستان …کوچولوجالب بود.حدس میزنم …کوچولوهرروزصبح زودازخونه میزنه بیرون تا نزدیکای ساعت سه بعدازظهر دراین مدت هی خط بازی میکنه.ولی بنده خداتنهاست.همبازی نداره.بالاخره …کوچولوبازیش تمام میشه ،میمیره وسربربالشت سخت لحدمیزاره وآنجادوفرشته می ایند ومواخذه اش میکنن که چرادرخطبازی به دیگران تنه زدی ونزاشتی برن سربازی خودشان،واقعا این … کوچولوکیست؟من که نفهمیدم .اینجاهم صفرکله گنده به اندازه بالشتی نصیبم شد.کمک کنید تا این کوچولورابشناسیم.

 21. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  مهر ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۳۶

  باسلام در تایید نظردبیر من هم براثر ناعدالتی های چندسال اخیر که آقای .. معاون … آموزش وپرورش نوراباد است در خواست تبدیل وضعیت دادم وازاین حوزه رفتم بااینکه علاقه زیادی به این رشته هم داشتم دراین معاونت ناعدالتی وتبعیض زیاد است امیدوارم باآمدن فرد جدید این مشکلات برطرف شود چون آب که یکجا بمونه گندیده میشه لطفا نظر بدید .

 22. نویسنده دیدگاه: نکیر و منکر
  مهر ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۱۹

  با سلام
  هر چیز که میگندد نمکش میزنند وای به روزی که نمک خود بگندد
  دوستان عزیز … ما نمک آموزش وپرورش است ولی از نوع گندیدش.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   مهر ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۵۱

   مربی های قلابی عزیز که با پارتی بازی و سابقه سازی رفتید اموزش و پرورش حقتون خیلی بدتر از ایناست.امیدوارم بندازنتون جایی که کلا برنگردید.مادرس خوندیم سهمیه هم داشتیم اما شما ارث پدرتونه اموزش و پرورش

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    مهر ۱۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۲۶

    گل گفتی این ها که باتقلب به سر کار می روند فردا نمی توانند معلم خوبی برای جامع ومردم باشند

 23. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مهر ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۳۱

  همه ازهم بدتر خدا رحم کند ازدست پسران……..درآموزش وپرورش ؟

 24. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  مهر ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۷:۲۲

  اگر در مورد معاونت …. نوراباد گفتی انصافا درست است

 25. نویسنده دیدگاه: مربی
  مهر ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۰۲

  حقیقتا دلفانی به چنین فرماندار با شهامت ودلسوزی می بالدخدا نگهدارش

 26. نویسنده دیدگاه: دانشجو
  مهر ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۵۴

  حالا شما زیاد این حرف فرماندار رو جدی نگیرید چیه وقتی نوبت به کارشکنیهای خودش میرسه جواب نداره بده حالا میاد برا دیگران اظهار نظر میده واقعا خسته نباشه من نمیگم مدیرآموزش پرورش کارخوبی کرده ولی همشون از هم بدترن لطفا بعضی از این مسولها ادای آدم خوبا رو در نیارن لطفا.

 27. نویسنده دیدگاه: دلاور
  مهر ۱۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۱۶

  احسنت به غیرت ودلسوزی مسئولین شهرستان های شرقی استان لرستان که ضمن اعتراض نسبت به بکارگیری نیروهای تازه استخدام نورآبادی در آن مناطق علنا وکتبا اعتراض نمودند وخواستار بکارگیری نیروهای بومی شدند …
  آقایان تنگ نظر ومغرض حسود یک کمی بیندیشیدبا اقدام شماها همه چیز معلوم شد

 28. نویسنده دیدگاه: عابدین
  مهر ۱۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۲۳

  جناب آقای فرماندار میشه بفرمایید عملکرد شما در این مدت چه بوده است؟ شما و دولت اعتدالتون چه گلی به سر مردم این شهر زدید؟ شما حتی در سفر رییس جمهور نتونستید یک وزیر را به این شهر که محرومترین و بیکارترین شهر استان و کشور است بیاورید ؟ بخدا اگه حق و انصاف باشه بایشد شما استفا بدید اونم نه بصورت نمادین بلکه بصورت جدی. در طول مدت تصدی شما اوضاع این شهر به مراتب وخیم تر از دوران فرماندار قبلی و غیر بومی بود . ما از پشت پرده این نظرات شما باخبریم والبته چند نفر از نور چشمیانتان که در بین این مربیان هستند. بر کسی پوشیده نیست که دلیل مخالفت شما اینست که یک طرز فکر انقلابی و ولایت مدار بر آموزش و پرورش نورآباد حاکم است . شما در پی به منسب نشاندن هم فکران خود هستید نه دلسوز مردم . اگر دلسوز مردم بودید فکری به حال این همه محرومیت شهر میکردید نه اینکه تمام توان خود را صرف تخریب یک مدیر لایق بومی کنید و شب و روز به فکر واسطه و مکاتبه و رابطه برای آوردن جایگزین ایشان باشید. متاسفم آقای دکتر باقری.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   مهر ۱۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۵۳

   واقعا جای تاسف دارد ، قطعا شما فردی بی طرف نیستید، کدام طرز فکر انقلابی ؟ کدام شخصی بااین اوصاف که شما فرموده اید این همه فتنه گری.. و بد اخلاقی می کند ؟ کدام لایق و دلسوز؟ کدام بومی ؟ فردی که گوش بفرمان … است و این همه غیر بومی منصوب کردند نیروی بومی است ؟ شما فرمایید طرز فکر ایشان چیست ؟ اصولگراست یا اصلاح طلب ؟ کسی که هرچه دارد از آقای م است تا با سفارش ایشان به اداره رفت ولی تا عرصه را تنگ دید برعلیه او شورید اصولگراست ؟ اگر اصولگراست حال که قافیه را باخته است چرا از این همه اصلاح طلب استفاده می کند ؟ اگر اصلاح طلب است چرا این همه سال نان اصولگرایان را خورد و …

 29. نویسنده دیدگاه: سهراب پسر جمالدین
  مهر ۱۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۲۷

  سلام
  آقای باقری شما کارای خودتو درست انجام بده برادر
  حوزه دلفات و سلسه تفکیک شد؟
  زمین های فاز 3 و 4 مشکلشون حل شد؟
  در مسکن مهر چی میگذره؟
  سینما راه اندازی شود؟
  سیلو کارش تمام شد؟
  .
  .
  .
  ….؟

 30. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  مهر ۱۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۳۸

  سلام
  من هم با آقای فرماندار موافق هستم .

 31. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مهر ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۰۷

  فعلا” دوران اصول گرایان است چه قبول کنیم چه نه فرماندارمان هممشخص نیست کدام طیف است سالی که نیکو است از بهارش پیداست

 32. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  مهر ۱۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۴۰

  با سلام حضور کلیه مخاطبان وکاربران عزیز
  بنده لازم میدانم ضمن عرض ادب واحترام به مه عزیزان چند نکته را یادآوری نمایم.
  اول در جواب جمعی از فرهنگیان با غیرت واعتالگرا بگویم که دوستان عزیز مگر آن زمانی که ما به برادران فاز3 رای دادیم فرماندار اینجا بودند؟ از ماست که بر ماست وقتی ما فرهنگیان خود با انواع واقسام روش های غلط این عزیزان تعاونی مسکن فاز3 را بر سرکار آوردیم ودنبالشون راه افتادیم وهر روز از ما پول طلب می کردند ما هم طلا وغیره را فروختیم وبه حساب این عزیزان ریختیم .ما فرهنگی هستیم اگر شما راست می گویید وغیرت دارید چرا آن موقع یکی از ماها وشماها از اعضاء هیات مدیره بازخواست نکرد . مجددا برای هیات مدیره بعدی رفتیم وصف کشیدیم وبر سینه زدیم وعده ای دیگر را علم کردیم وکسانی که تجربه داشتند کنار وبهشون رای ندادیم.فاز 4 را دقیقا مانند فاز 3 کردند وبرای خوشون بردند وقهر کردند والا آخر. پس بطور کلی قبول کنید ما خودمان مقصریم نه فرماندار.ما خودمون یا باید هیات مدیره را انتخاب نکنیم ویا افرادی صالح وبا ایمان وشجاع .ما مگر تعداد چند نفر از اعضای شورای شهر فرهنگی را انتخاب نکردیم؟ عده ای را انتخاب کردیم که دنبال سیاست های خودشون هستند (منم بهشون رای دادم) اما واقعیت را قبول کنید تا هماهنگ نشویم ویکصدا هیچ کاری نمیتوانیم بکنیم وبه فرماندار هم بیگناه تهمت نزنیم.ما خودمان کار را خراب می کنیم .
  مشکلات شهر ما زیاده ولی انصاف داشته باشیم همه را نباید فرماندار انجام بدهد. خدا وکیلی یکبار هم پیش فرماندار نرفتم .اهل تملق وچاپلوسی هم نیستم.ولی خدایی دوست دارد خدمت کند اما بعضی مسئولین وی را همراهی نمی کنند مثال بارز آموزش وپرورش .
  ایکاش همه ما واقعیات را قبول داشته باشیم .
  مدیریت بدست کسانی خطاست که از دستشان دست ها بر خداست

 33. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مهر ۱۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۹:۳۹

  دست مدیر سایت درد نکند که این گونه انتقادادت مردم انعکاس می دهد نمونه اش دیدیم متاسفم برای فرماندار دولت دکتر روحانی این هم اداره بازگانی دلفان آیا فرماندار خوابند ویا اینکه پیش مدیرا ن استان جایگاهی ندارد حد اقل از ایشان استعلام کنند وثابت شد پاشنه آشیل ادارات بر مرام اصول گرایان می چرخد اگر قبول ندارید ادارات را ببینید.

 34. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مهر ۱۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۳۷

  این روزها بر اساس لیاقت وشایستگی بعضی از مدیران شهرمان منصوب نمی شوند متا سفانه چاپلوسی بده وبستان والتماس به نماینده به فرماندار همه وهمه متسمکی شده برای اینکه طرف مسول اداره شودوباکمال تاسف آقایان هم بدون اینکه پیشینه مثبتی از فرد داشته باشند تسلیم ومجاب می شوندواز طرفی افرادی هستند که پیشینه مثبت وصداقت وپاکی واصا لت دارند وبرایشان خوشایند نیست که این رفتار زشت ومذموم را منش خود قرار دهند وباید مورد بی مهری قرار بگیرند واین موضوع با دین وانقلاب کاملا” نه تنها در تضاد است بلکه مورد پذیرش انسانهای مومن وبا صداقت نیست چه می شو دمسولین فوق از مردم پرس جو کنند که کیا لیاقت وبرازندگی خدمت به مردم دارد الحمد لله همه همد یگر را خوب می شناسیم اما این گونه نیست بلکه طرف با داد وبیداد واستفاده از اشخاص صاحب نفوذ ورایزنیهای شبانه ومستمر برنده می شود وحق شایستگان را ضایع میکند چرا باید خوبیها فراموش شود ومنم منم ها جایگزین صداقت رو راستی شود وبه اصطلاح افراد رودار وچرب زبان حاکم شوند حاشا وکلا از این افراد امید آن داریم مسولین به خود بیا یند وگول این افراد نخورند اگر حقیقت باشد که نیست پست ومقام باید بایدانسان شایسته برود ونه اینکه انسان انسانیت وشجا عت خود را ریر پا بگذارد و با تمام لطا یف الحیل وخود را به آب وآتش بزندتا اینکه پستی بگیرد.

 35. نویسنده دیدگاه: سکوت مرگبار
  مهر ۱۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۴۰

  ببینم فوق لیسانس با معدل 19 باید پشه بیگره پیش دبستانی نمیدونم با کدوم پارتی رفته با مدرک تحصیلی سیکل به استخدام در میاد حالا هم اعتراض داره ولا چی بگیم خدا خودشم مونده……………..

 36. نویسنده دیدگاه: سکوت مرگبار
  مهر ۱۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۵۵

  اصلا به چه حقی رفتی تو اون سازمان که حالا خانوادت عذاب میکشن که دور افتادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ها

 37. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مهر ۱۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۳۵

  خدمت به خلق نوعی عبادت است واطلاع رسانی به موقع به مردم کاری است ممدوج ومثبت وباعث روشتگری جامعه می شودومردم سره ونا سره وخوب وبد را بهتر تشخیص می دهند وانسانهای شریف مورد تقدیر وانسانهای متملق وباری به هر جهت از جامعه طرد خواهند شد واگر خدای نحواسته بی تفاوت باشیم وبگویم به ما چه مدیرانی منصوب می شوند که هیچ پارامتر مثبتی ندارند وآنچه برای آنها ملاک است به دست آوردن طعمه ونه خدمت به خلق است. از ا اطلاع رسانی مدیر محترم و انجام وظیفه اش جانانه تقدیر وسپاس می گوییم و انشاله موفق وما جور باشید.

 38. نویسنده دیدگاه: نورابادی
  مهر ۱۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۰۱

  آقای فرماندار از دفاعیات شما در خصوص تازه استخدامها بیسار تشکر می کنیم حقیقتا شما ثابت کردید که فردی دلسوز ودوستدار نورآباد هستید خسته نباشی دلاور

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار