سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 40949
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » انتقاد معاون عمرانی استاندار از روندکند ‍‍‍پروژه مسکن مهر نورآباد
Print This Post

معاون امور عمرانی استاندار لرستان همچنین در بازدید از روند ساخت مصلای شهرستان نورآباد گفت: برای کمک به ساخت این مصلی به دنبال تامین اعتبار دو میلیارد ریالی از طریق مدیریت استان هستیم.

به گزارش سلام دلفان-  محمد اصلانی عصر یکشنبه در بازدید از پروژه مسکن مهر نورآباد در جمع خبرنگاران با انتقاد از وضعیت عملیات ساخت این پروژه گفت: متاسفانه روند ساخت مسکن مهر در شهرستان نورآباد مورد رضایت نیست.

DSC00399_001

اصلانی ادامه داد: دستگاه های ذی ربط باید برای کمک به حل مشکلات مردم در این رابطه نظارت دقیقی بر نحوه ساخت و ساز پروژه داشته باشند.

وی با بیان اینکه باید در اجرای کامل مسکن مهر این شهرستان دقت کامل شود تا شاهد ضایع شدن حقوق متقاضیان این پروزه نباشیم، تصریح کرد: همچنین با توجه به نزدیکی فصل سرما باید انشعابات گاز، برق و سایر زیرساخت های خدماتی در مسکن مهر نورآباد تامین شود.

DSC00397_001

اصلانی یادآور شد: عملیات اجرایی فاز اول مسکن مهر شهرستان نورآباد در سال 90 در زمینی به مساحت 15 هکتار آغاز شده و هم اکنون بسیاری از واحدهای آن در مرحله اسکلت کاری قرار دارد.

معاون امور عمرانی استاندار لرستان همچنین در بازدید از روند ساخت مصلای شهرستان نورآباد گفت: برای کمک به ساخت این مصلی به دنبال تامین اعتبار دو میلیارد ریالی از طریق مدیریت استان هستیم.

اصلانی همچنین در ادامه از روند اجرای تصفیه خانه فاضلاب نورآباد بازدید کرد و خواستار تسریع در اجرای روند این پروژه شد.

وی از روند ساخت پارک ورودی شهرستان نورآباد به سمت شهرستان الشتر بازدید کرد و خواستار بهرمندی شهرداری از مبلمان شهری مناسب تر و افزایش سرانه فضای سبز به منظور آسایش روحی و روانی شهروندان این شهرستان شد.

مبنبع:مهر

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مهر ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۰۴

  اولین بار است که یک مدیر استانی آن هم در کسوت معا ونت استانداری انتقاد می کند خیلی خوشحال کننده است جناب اصلانی من شهروند هم به این پروز میراث فرهنگی در دلفان انتقاد شدید داشتم که حرکتش بیسار کند ولاک پشتی است دست آورد دوران 8 سا له احمدی نژاد که حالا حا لا هم به بهره برداری نمی رسد .در حوزه پرو ژهای عمرانی وزیر بنایی این شهرستان چیزی برای گفتن ندارد انشاله این منطقه محروم وبی کس را در یابید.

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مهر ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۲۶

  با سلام خدمت مدیریت محترم سایت و مخاطبین عزیز
  خدمت مبارکتان عرض شود وقتی ادم با نیت قربت الی الله اهنگ انجام کاری بکند خداوند در تمام مشکلات یار و یاور وی خواهد بود متاسفانه کم توجهی و گاها بی توجهی مسئولین مربوطه در شهرستان دلفان کار را به نقطه بحران رسانده است و با انجام حاشیه کاری و امور جانبی عملا فرصت مناسبی را برای خدمت به جامعه و انجام وظیفه قانونی باقی نگذاشته است.
  ریاست محترم .. ….با انجام کارهای شخصی خود مسکن مهر ار به بوته فراموشی سپرده است. از یک طرف شرکت گاز رسانیش-از یک طرف ساخت و سازش در کوی ازادگان …-از یک طرف مشغول کردن تمام فک وفامیلش در مسکن مهر و واگذاری امور ساخت و ساز انها به بستگانش خوب واقعت جایی برای ما بی پناهان باقی نمیماند تا به فکر ما باشند.و از همه مهمتر چند چهرگی ایشان که هم با اصلاحات است هم با اصولگرایان هم با دولت محترم اعتدال و مثل… با چند سر راه رفتن ایشان بابا تو را خدا زمستون اومد و بچه های ما به فکر سر پناه هستند.

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مهر ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۰۸

  دوست عزیز ملکی مدیر استان ازنیروهای دولت احمدی نژاد است بعد از 14 ماه از استقرار دولت روحانی به پاس خدمات ارزشمندش به لرستان ماندگار شده چطور نیروی شهرستانی ایشان یاد نگیرد ونقش بازی نکند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار