سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 41012
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » سرانه درآمد شهروندان نورآباد کمتر از نصف سرانه کشوری است
Print This Post

شهردار نورآباد گفت : سرانه هر شهروند در کشور دو میلیون 500هزار ریال است که این رقم در شهر نورآباد به علت پایین بودن درآمد یک میلیون 170هزار ریال است.

به گزارش سلام دلفان- اسماعیل میرزائیان افزود : پایین بودن درآمد شهرداری و اعتبارات دولتی موجب شده که این شهرداری نتواند برای عمران و توسعه شهری و افزایش خدمات رفاهی فرهنگی فعالیت های چشمگیری داشته باشد.

وی اظهارداشت: منبع تامین درآمدهای شهرداری نورآباد عوارض های است که توسط شهروندان پرداخت می شود که به سبب پایین بودن میزان درآمد شهروندان مبلغ های پرداختی جوابگوی نیازهای اعتباری شهرداری نیست .

وی، با بیان اینکه این شهرداری به علت پایین بودن منابع اعتباری خود با کمبود اعتبار مواجه است ادامه داد :در سال گذشته تنها 18 درصد از اعتبارات دولتی پیش بینی شده تخصیص یافت و در سال جاری نیز اعتبارات اعلام شده حتی در صورت تخصیص صد درصدی نمی تواند جوابگوی نیازها و مشکلات شهری نورآباد باشد.

ˈمیرزاییانˈ بیان داشت: با توجه به طرح های عمرانی موجود در شهر نورآباد نیازمند اعتبارات عمرانی ویژه هستیم و امیدواریم در این خصوص توجه بیشتری به شهرداری این شهر صورت گیرد.

شهردار نورآباد همچنین گفت: گرچه درآمد و منابع مالی شهرداری محدود است اما با این حال تمام توان خود را برای عمران و آبادانی شهر نورآباد بکار گرفته ایم.

منبع:ایرنا

 1. نویسنده دیدگاه: علی
  مهر ۱۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۰۵

  جمعی از احالی خرم مسکن ازعملکرذ شهردار ناراضی وگله مندیم گفتند اگر بنر نصب کنید کوجه ها آسفالت میشن ولی متاسفانه شاهد این قضیه نبودیم هر خانوار 5هزار دادیم الان هم کسی جوابگو نیست خواهشمندیم بیگیری شود

 2. نویسنده دیدگاه: اهالی خرم مسکن،خرم 6
  مهر ۱۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۴۰

  در جواب علی،،،،، اتفاقا ما اهالی این منطقه صادقانه نقل می کنیم ابواب الجمعی این پرسنل شهرداری بالخصوص شهردار و مهندس نوری مسئول عمرانی نهایت همت خود را صرف اصلاح و مرمت این منطقه نمودند، دست مریزاد بر این مسئولین دلسوز،بهتره که اخبار کذبتو را جمع کنی و نشر این اخبار کذابانه را به کسانی بدی که بهت خط میدند، مردک!!!!! بزودی ما اهالی این منطقه به پاس زحمات شبانه روزی این عزیزان از ابواب الجمعی شهردای دلفان تقدیرات و اطلاع رسانی از طریق وبلاگ های خبری و … صدا و سیمای لرستان را بعمل خواهیم آورد، تا کور شود هر که….!!!

  • نویسنده دیدگاه: نکیر و منکر
   مهر ۲۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۳۴

   بله باید از خودتون تشکر کنید
   شما از کارکنان شهرداری وساکن خرم مسکنید وتا دلتون میخواد برا خودتون نوشابه باز کنید.

 3. نویسنده دیدگاه: حسن
  مهر ۲۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۹:۵۹

  آقای شهردار سلام جان خودت این خیا بان 16 متری خوارزمی درب مدرسه خوارمی و200 بالاتر خصوصاخصوصاخصوصاخصوصا کوچه فرهنگ 3 اداره آب وفاضلاب کندنش خراب شده بعد آسفالت نشده ورودی کوچه فرهنگ3 خصوصاخصوصا از دو طرف خرابه لطفا بازدیدی بفرم یید وانشالله درستش کنید

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار