سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 41030
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » سومین نشست افسران فرهنگی لرستان برگزار می شود
Print This Post
با حضور مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء/

دبیر ستاد ساماندهی جبهه فرهنگی انقلاب در لرستان گفت: سومین نشست افسران فرهنگی استان لرستان با هدف وفاق و هم افزایی بین عناصر جبهه فرهنگی در استان با حضور مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء جمعه ۱۸ مهر در خرم آباد برگزار می شود.

به گزارش سلام دلفان- میثم کشکولی  اظهار کرد: سومین نشست افسران فرهنگی استان لرستان جمعه 18 مهر در خرم آباد برگزار می شود.

وی افزود: این نشست هر ساله در استان لرستان برگزار می شود، در سال های قبل این نشست در پایان سال برگزار می شد اما امسال تصمیم گرفته شد قبل از محرم و در آستانه عید غدیر خم برگزار شود.139307161050003823801913

دبیر ستاد ساماندهی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در استان لرستان بیان کرد: هدف از برگزاری این نشست ایجاد همدلی، وفاق و هم افزایی بین عناصر جبهه فرهنگی در استان است.

وی تصریح کرد: در این نشست به مرور آخرین وضعیت جبهه خودی و عملیات دشمن در عرصه فرهنگ پرداخته می شود همچنین سعی می شود با بهره گیری از سخنرانان و اساتید مسلط به عرصه فرهنگ، تشریح عملکرد کنونی و برنامه ریزی جهت آینده انجام شود.

کشکولی با اشاره به برگزاری این نشست قبل از ماه محرم گفت: با برگزاری جلساتی در این نشست و ایجاد هماهنگی در میان نخبگان فرهنگی استان در زمینه های مختلف برای انجام مراسم هایی معنوی در این ماه آماده شویم.

دبیر ستاد ساماندهی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در استان لرستان عنوان کرد: از جمله سخنرانان و اساتید شرکت کننده در این نشست می توان از حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی نماینده محترم ولی فقیه در استان لرستان، حسین یکتا مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء و سید حمید رضا برقعی نام برد.

وی تصریح کرد: در این نشست جمعی از فعالان عرصه هیئت از سراسر استان، جمعی از مداحان اهل بیت(ع)، پیر غلامان و برخی از موسسات فرهنگی، تشکل ها و هنرمندان حضور دارند.

کشکولی افزود: در حاشیه این نشست که روز جمعه 18 مهرماه از ساعت 9 صبح در سینما استقلال خرم آباد برگزار می شود از خدمات پیر غلام اهل بیت حاج غفور یادگاری تقدیر خواهد شد همچنین فیلم شیار 143 برای شرکت کنندگان در این نشست اکران می شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار