سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 4108
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » محمّد رزم با بیش از 88 هزار رأی به مجلس راه یافت
Print This Post
با پیروزی بر کاندیدای اصلاح طلب کرمانشاه؛
سلام دلفان- محمّد رزم کاندیدای دلفانی مجلس نهم از حوزه انتخابیه کرمانشاه موفق به راهیابی به مجلس شد. به گزارش مهر جهانبخش امینی دیگر کاندیدای اصلاح طلب راه یافته به مرحله ...

سلام دلفان- محمّد رزم کاندیدای دلفانی مجلس نهم از حوزه انتخابیه کرمانشاه موفق به راهیابی به مجلس شد.

به گزارش مهر جهانبخش امینی دیگر کاندیدای اصلاح طلب راه یافته به مرحله دوم انتخابات در شهرستان کرمانشاه توانست در حدود 82 هزار رای را به خود اختصاص دهد و عملا نتوانست برای سومین بار به بهارستان راه یابد.
این در حالی است که از ساعتی پیش طرفداران محمد رزم، در محل ستاد مرکزی این کاندیدا جشن پیروزی برپا کرده اند.
بنابراین امروز پرونده رقابتهای انتخاباتی مجلس نهم در کرمانشاه بسته شد و محمد رزم به عنوان سومین منتخب کرمانشاه در مجلس نهم راه یافت.
از نکات جالب توجه این دوره از رقابتهای انتخاباتی در استان کرمانشاه این است که هیچ کدام از نمایندگان فعلی نتوانستند دوباره به مجلس راه یابند و عملا از دور خارج شده و جای خود را به چهره های جدیدی داده اند.


 

  1. نویسنده دیدگاه: jajaja
    اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۱ در تاریخ ۲۱:۱۷

    جداي اينكه. آقاي رزم نورآبادي هستند و يك افتخاره ولي چه كاري براي شهرمون ميتونن انجام بدن كه اينقدر پيگير اخبار مربوط به ايشون هستيد

  2. نویسنده دیدگاه: محمد
    اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۱ در تاریخ ۰۲:۴۳

    آقاي رزم نماينده مردم يكي از كلانشهرهاي كشور است و از قضا همجواري كرمانشاه با لرستان و خصوصا نورآباد مي تواند در حل بسياري از مشكلات دو استان و در نتيجه نورآباد مؤثر باشد بدون اينكه مانع از ايفاي حق نمايندگي مردم كرمانشاه باشد و به عنوان نمونه تعريض جاده خرم آباد به نورآباد و به كرمانشاه و مسأله صادرات اقلامي از لرستان از طريق كرمانشاه و رونق اقتصادي آن و… يك نماينده مركز استان بقدري قدرت دارد كه نامه اي هم در رابطه با زادگاهش به وزرا بده بخصوص اگر موضوع در رابطه با مسائل مشترك باشد (كرمانشاه)

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار