سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 41122
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » گريه‌هاي بانوي الجزايري در جماران+عکس
Print This Post

جميله بوپاشا بانوي مبارز الجزايري عصر روز پنجشنبه 17 مهر از بيت امام خميني (ره) و حسينيه جماران بازديد كرد.

به گزارش سلام دلفان- اين بازديد كه متاثر از فضاي معنوي بيت امام (ره) در حال و هوايي خاص برگزار شد مبارز الجزايري با اداي احترام به جايگاه بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي در سخناني كوتاه گفت: تا زماني كه كسي در اين جايگاه حضور نداشته باشد باور نخواهد كرد كه شخصيتي با اين تواضع و فروتني توانسته ملت ايران را رهبري و در تفكر جهانيان اثرگذار باشد. همه مردم بايد بدانند جايگاه امام خميني(ره) چيست و چه ديني به گردن انقلاب دارد و اين نكته را به خاطر بسپارند. خداوند ايشان را قرين رحمت الهي و بهشت برين را نصيبشان گرداند.

گريه‌هاي بانوي مبارز الجزايري در جماران+عکس

گريه‌هاي بانوي الجزايري در جماران+عکس

گريه‌هاي بانوي الجزايري در جماران+عکس

وي در بازديد از نگارستان جماران با مشاهده تصاوير حضرت امام (ره) افزود: به نظرم نگاه امام خميني (ره) كاملا هوشمندانه بود و بيننده با ديدن اين تصاوير متوجه مي‌شود ايشان بلندنظري و ديد متفاوتي داشتند.

بانوي مبارز الجزايري در پايان اين بازديد پس از اداي احترام به امام خميني(ره) با امضاي دفتر يادبود حسينيه  در يادداشتي كوتاه به زبان عربي نوشت: من از تماشاي بزرگي روح و تواضع مادي امام خميني(ره) با حضور در اين مكان به شدت متاثر شدم. اينها از صفات صالحين است. ايشان فردي هستند كه در اقتدار و بزرگي نظير ندارند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار