سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 41141
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پناهيان: امروز خدا مي‌خواهد كارش را توسط شيعياني پيش ببرد كه به خاطر خدا ازدواج مي‌كنند و به خاطر خدا بچّه‌دار مي‌شوند
Print This Post

حجّت‌الاسلام پناهيان با بيان اينكه خدا هيچ‌گاه كارهاي خودش را توسط جماعت جوگير شده امتحان پس نداده پيش نمي‌برد گفت: خدا امروز مي‌خواهد كار خود را با شيعياني پيش ببرد كه محض رضاي خدا ازدواج مي‌كنند و محض رضاي خدا بچّه‌دار مي‌شوند.

به گزارش خبرنگار سياسي “خبرگزاري دانشجو”حجّت الاسلام عليرضا پناهيان كه در حسينيه شهداي قهرود سخن مي‌گفت، اوج مظلوميت شيعيان و سادات را زمان امام دهم عنوان كرد و گفت: امام هادي(ع) هم عصر متوكل عباسي بود و هر كس آنموقع اسم فرزندش را علي مي گذاشت، او را اعدام مي كردند.

وي عياشي‌ها و فسادهاي بي نظير دربار متوكل را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان كرد: اين در حالي بود كه شيعيان در فقر و فلاكت كامل به سر مي بردند به نحوي كه اعضاي يك خانواده فقط يك دست لباس داشتند و ناچاراً به نوبت از آن استفاده مي‌كردند.

اين مبلغ ديني با بيان اينكه متوكل عباسي براي اينكه امام هادي را تحت نظر خود داشته باشد او را از مدينه به سامرا آورد ادامه داد: در آن شرايط امام هادي(ع) وظيفه داشت جامعه را براي غيبت آماده كند؛ از اين رو، افرادي را به عنوان نماينده خود به مناطق مختلف مي فرستاد و به آن ها مي گفت بدون مشورت با من امور را سامان دهيد. براي اينكه مردم به رجوع به عالمان ديني با تقوا عادت كنند. درواقع حضرت با اين كار، يك نوع ولايت مطلقه فقيه را بوجود آورده بودند.

وي در ادامه با بيان اينكه هيچ چيز مثل ترك “تقيه” ظهور را به تأخير نمي اندازد گفت: در احاديث آمده كه هرچه به زمان ظهور نزديك تر مي شويم تقيه شديدتر مي شود. پناهيان مصداق بارز تقيه در شرايط موجود را دوري از لعن كردن مقدّسات مذاهب ديگرعنوان كرد و اظهار داشت: مظلوميت شيعيان در زمان امام هادي با شرايط امروز جامعه ما قابل مقايسه نيست، امّا امروز برخي ها نمك نشناس هستند و قدر اين نعمت را نمي دانند و با لعن فرستادن هايي كه از سر هوي و هوس است موجبات سربريدن شيعيان را فراهم مي كنند.

وي افزود: مطمئناً هم لعن فرستندگان و هم آن هايي كه سر مي برند هر دو از يك كانال تغذيه مي شوند و آن دست پليد دشمنان اسلام است.

وي ادامه داد: فقر و فلاكت شيعيان درزمان امام هادي بوسيله اين شبكه وكالتي كه امام بوجود آورده بودند و از طريق خمس هايي كه به دست اين نمايندگان مي رسيد و آنان بين مردم توزيع مي كردند تا حدودي برطرف شد و خط اصيل شيعه اينگونه پيش رفته و به اينجا رسيده است.

پناهیان با بيان اينكه خدا هيچ گاه كارهاي خودش را توسط جماعت جوگير شده امتحان پس نداده پيش نمي برد گفت: از اوّل انقلاب تا كنون آن هايي كه با جوگيرشدن وارد فضاي انقلاب شده بودند سقوط كردند و اين در حالي است كه فتنه هاي شديدتري در ژيش است و خدا مي داند كه چه كسان ديگر ريزش خواهند كرد.

وي افزود احساس مي كنم امروز “جوگير” و “متظاهر” در بين ما زياد وجود دارد و همين كساني كه عزاداري مي كنند امّا كاري مي كنند كه سر عزاداران را ببرند مصداق همين متظاهرها هستند.

وی با اشاره به مسئله جمعيّت گفت: امروز خدا مي خواهد كار خود را با شيعياني پيش ببرد كه محض رضاي خدا ازدواج مي كنند و محض رضاي خدا بچّه‌دار مي شوند.

“چقدر بايد جلوي شما قتل عام كنند و سر ببرند تا به خودتان بياييد و به فكر ازدواج و افزايش نسل بيفتيد”. پناهيان با اين جمله جوانان را مورد خطاب قرار داد و گفت: هيچ گاه فكر نمي كردم بيش از يكسال از تأكيدات نايب امام زمان(عج) در خصوص ضرورت ازدياد نسل بگذرد و هنوز جوانان حزب اللهي وجود داشته باشند كه براي اين كار اقدام نكرده اند.

خبرنگار: احد شیرزاد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار