سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 41217
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » شکارچیان با سگ‌های شکاری ۴ راس گراز را در شهرستان سلسله کشتند+تصاویر
Print This Post

مدیرکل محیط زیست لرستان گفت: روز جمعه ۱۸ مهرماه جاری در منطقه “دوآب” شهرستان الشتر ۴ شکارچی از شهرستان کرمانشاه به محیط زیست منطقه آمده و ۴ راس گراز را با سگ های شکاری شکار کردند.

 به گزارش سلام دلفان، مهرداد فتحی بیرانوند اظهار کرد: روز جمعه 18 مهرماه جاری در منطقه “دوآب” شهرستان الشتر 4 شکارچی از شهرستان کرمانشاه به محیط زیست منطقه آمده و 4 راس گراز را شکار کردند.

وی افزود: این چهار شکارچی مجوز شکار داشتند اما خلاف آنها این بوده که همراه خود سگ شکار آورده بودند که پس از اسن اتفاق ماکورتن محیط زیست آنها را دستگیر کرده و تحویل دادگاه دادند.

مدیرکل محیط زیست لرستان گفت: این شکارچیان با قید ضمانت آزاد شده اما پرونده آنها در دست بررسی است.

طاهر فتح اللهی رئیس اداره محیط زیست الشتر  در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در الشتر اظهار کرد: یگان اجرایی اداره محیط زیست الشتر در گشت و کنترل در مناطق تحت مدیریت این واحد 4متخلف شکار و صید که از استانهای همجوار به قصد شکار گراز به لرستان آمده بودند به همراه 4اسلحه شکاری و 3قلاده سگ شکاری دستگیر کرد.

وی افزود: این شکارچیان بی رحم که از استان های همجوار به منطقه مرشد آباد آمده بودند به کمک سگ های شکاری اقدام به شکار 4راس گراز وحشی کردند که  محیط بانان آن ها را دستگیر و  4قبضه اسلحه شکاری و دیگر ادوات شکار کشف و ضبط شد.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار