سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 41280
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » در صورت مساعد بودن وضعیت آب و هوای منطقه، یادمان شهدای دلفان ظرف دو ماه آینده کامل خواهد شد
Print This Post

مدیرعامل موسسه امید پارس قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء ( ص) گفت : توسط این قرارگاه امسال بیش از پنج میلیارد ریال اعتبار جهت ادامه ساخت یادمان شهدای گمنام نورآباد دلفان هزینه شده است.

به گزارش سلام دلفان- نورمحمد نظری گفت: یکی از رویکردهای مهم قرار گاه خاتم توجه ویژه به مکان های مذهبی ، گلزار شهدا و یادمان های شهدای گمنام است.

وی افزود : با توجه به هزینه های یادمان ساخت آنان از توان بنیاد حفظ آرزشهای دفاع مقدس خارج بود و با توجه به عشق و علاقه مردم به این یادمان ها فرمانده قرارگاه خاتم تصمیم گرفت در استان لرستان ساخت دو یادمان را در شهرهای نورآباد و الشتر بر عهده بگیرند.

salamdelfan.ir (1)

نظری ادامه داد : تاکنون 15 میلیارد ریال برای ساخت سازه و 35 میلیارد ریال نیز برای محوطه سازی ، دیوارسازی و نما کاری طرح یادمان شهدا توسط قرارگاه هزینه شده است.

به گفته وی طرح یادمان شهدای نورآباد 50 دصد پیشرفت کاری دارد که برای تکمیل به پنج میلیارد ریال دیگر اعتبار نیاز داردوه قرارگاه با هدف خدمت به مردم منطقه این مبلغ را هزینه خواهد کرد.

وی اظهار داشت : در صورتی که وضعیت آب و هوای منطقه اجازه دهد ظرف دو ماه آینده این طرح را به پایان خواهد رسید تا زمینه زیارت مردم از قبور مطهر این عزیزان و برگزاری آئین های مذهبی در کنار تربت پاک شهدای گمنام نورآباد فراهم شود.

منبع:ایرنا

 1. نویسنده دیدگاه: تشکر از قرارگاه
  مهر ۲۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۳۹

  یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی همیشه در دلهایمان زنده باد.حفظ نام و یاد شهدا کمتر از شهادت نیست:(رهبر فرزانه انقلاب)

 2. نویسنده دیدگاه: ....
  مهر ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۹:۰۵

  پاننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصد میلیون تومان مگه چکار کردید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • نویسنده دیدگاه: ریاضی دان
   مهر ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۲۲

   عزیزم حسابت خیلی ضعیفه.

   پنجاه میلیارد ریال یعنی پنج میلیارد تومان تمام.

   افتااادددد؟؟؟؟؟

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار