سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 41327
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » مسابقات كشتي فرنگي استان با میزبانی شهرستان دلفان پایان یافت
Print This Post

مسابقات كشتي فرنگي بزرگسالان استان لرستان با قهرماني تيم خرم آباد در شهرستان دلفان به كار خود پايان داد.

به گزارش سلام دلفان- رئيس هيئت كشتي شهرستان دلفان گفت: مسابقات كشتي فرنگي بزرگسالان استان لرستان با قهرماني تيم خرم آباد در مجموعه ورزشي شهيد چمران نورآباد به كار خود پايان داد.IMG19130756

ايوب جوادي با اشاره به اينكه اين دوره از مسابقات به مدت يک روز با شركت کشتی گیرانی در هشت وزن برگزار شد افزود: در اين مسابقات تيم هايي از شهرستانهاي دلفان، خرم آباد، دورود،كوهدشت، بروجرد، پلدختر و الشتر حضور داشتند.

وي گفت: در مجموع تيمي شهرستانهاي خرم آباد با 70 امتياز، دورود 68 امتياز و نورآباد 61 امتياز عناوين اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و تيم الشتر نيز به عنوان تيم اخلاق اين دوره از مسابقات معرفي شد.

رئيس هيئت كشتي شهرستان دلفان افزود: در بخش انفرادي نيز در وزن 59 كيلوگرم ميلاد تيموري از پلدختر، محمد پيامني از دورود و سيد حميدرضا خامصي  از كوهدشت اول تا سوم شدند.

جوادی افزود: در وزن 66 كيلوگرم نیز رضا فولادوند از دورود، صمد داوري از خرم آباد و يعقوب رستمي از نورآباد، در وزن 71 كيلو گرم برومند اصلاني از دورود، سياوش دوستداريان از خرم آباد و محمد رضا رضائيان از الشتر حائز رتبه های برتر شدند.

وی ادامه داد: در وزن 75 كيلوگرم حميد ياراحمدي از دورود، فرشاد بلفكه از پلدختر و سيد امير نرگسي از خرم آباد و در وزن 80 كيلوگرم محمد يگانه از خرم آباد، محمد امرايي از كوهدشت و رضا فعلي از دورود اول تا سوم شدند.

جوادی گفت: در وزن 85 كيلو گرم داود فلاحي از نورآباد، يوسف نعمتي از كوهدشت و حشمت اله رومياني از خرم آباد و در وزن 98 كيلوگرم صمد كاظمي از نورآباد، امير ابدالي محمدي از خرم آباد و حسين قنبري پور از الشتر عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

وی ادامه داد: در وزن 130 كيلوگرم نيز آرمان نظري از  خرم آباد، علي بهرامي از خرم آباد و سعيد كاظمي  از نورآباد به ترتيب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

منبع:مهر

 1. نویسنده دیدگاه: ایلام
  مهر ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۵:۳۶

  سلام
  مرحبا به سعید و صمد کاظمی و تمامی کشتی گیران و مربیان دلفان
  باعث غرور و سربلند ی دلفان هستید
  انشاالله در مسابقات بالاتر نیز شاهد درخشش شما باشیم

 2. نویسنده دیدگاه: همشهری
  مهر ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۰۳

  باسلام وتبریک به این پهلوانان دلفانی،
  کاش عکس این کشتی گیرهارو هم میزدید،امیدوارم همیشه موفق باشن.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار