سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 41341
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » قرارداد بخش نخست سد تنگ معشوره به امضا رسید
Print This Post
فرمانده قرارگاه خاتم :

سردار سرتیپ’ عباداله عبدالهی گفت : این قرارداد مربوط به زیرساخت هایی است که توسط قرارگاه خاتم الانبیاء در این پروژه در حال انجام است.

به گزارش سلام دلفان- سردار سرتیپ عباداله عبدالهی افزود: احداث راه های دسترسی به کارگاه و آسفالت آنها، احداث راه جایگزین کارگاه که یک تونل 450 متری را نیز شامل می شود و احداث تونل انحراف به قطر 5.5 متر و طول 230 متر از جمله مواردی است که در قرارداد بخش نخست تعریف شده است. 45436

وی، بیان داشت: در موافقتنامه طرح تامین مالی طبق ماده 56 مقررات مالی دولت پیش بینی شده که براساس آن 35 درصد منابع مالی توسط پیمانکار و 65 درصد توسط کارفرما برمبنای مجوز ابلاغی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری که 10 درصد از 65 درصد سهم کارفرما از منابع عمومی تامین خواهد شد.

وی افزود: مدت اجرای مرحله نخست زیرساخت های طرح سد تنگ معشوره 18 ماه درنظر گرفته شده و براساس آخرین تصمیمات، مشاور طرح، قرار است تا پایان سال جاری سیمای جدید طرح را مشخص کند .

فرمانده قرار گاه خاتم با بیان اینکه احداث زیرساخت های این طرح با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء است خاطر نشان کرد :این طرح یکی از پروژه های مهم قرار گاه در استان لرستان است که در سفر رییس جمهور به لرستان بحث قرار داد آن مطرح شد .

وی ادامه داد: برای اجرایی شدن سد معشوره( گاوشمار ) سه سال است که تلاش می کنیم و بدون اینکه پولی به قرارگاه پرداخت شود قرارگاه به عشق مردم لرستان از محل اعتبارات خودش تاکنون هزینه کرده است.

ساختگاه سددر منطقه گاوشمار شهرستان دلفان لرستان و 45 کیلومتری جنوب غربی شهر نورآباد مرکز شهرستان دلفان واقع شده است.

منبع:ایرنا

 1. نویسنده دیدگاه: جعفری از تهران
  مهر ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۱۳

  خداقوت سردار میدان های نبرد دیروز وسازنده محرومیت های امروز

 2. نویسنده دیدگاه: رضا
  مهر ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۵۶

  با سلام و خسته نباشید
  ضمن تبریک بابت این قراداد مهم میخواستم از شما سوال کنم واسه بحث استخدام و جذب باید از چه طریقی اقدام کنیم؟ با تشکر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار