- سلام دلفان | اخبار شهرستان دلفان| نخستین سایت خبری تحلیلی در دلفان - http://salamdelfan.ir -

نمایش “فصل شیدایی” در استان لرستان اجرا می‌شود

به گزارش سلام دلفان- میثم کشکولی اظهار کرد: مراحل ساخت نمایش فصل شیدایی در پادگان حمزه سیدالشهدا(ع) در حال اجرا است و این نمایش که از اواخر مهرماه به اجرا در می آید از جمله کارهای فرهنگی شاخص در لرستان است.139307231359414143848924 [1]

وی افزود: پیش بینی شده هر شب حدود 4 هزار  نفر از این نمایش دیدن کنند و این نمایش 10 شب نمایش داده می‌شود و تمام قشرها و مجموعه ها هم از این نمایش دیدن می‌کنند.

دبیر ستاد ساماندهی جبهه فرهنگی انقلاب در لرستان بیان کرد: این نمایش برای هیئات، مساجد، دانش آموزان، دانشجویان، ادارات و قشرهای مختلف مردم اجرا می‌شود و بلیط این نمایش به صورت صلواتی در اختیار مخاطبان قرار داده می‌شود.

کشکولی با اشاره به مهیا کردن ایاب و ذهاب برای مخاطبین گفت: برای جابه جایی مخاطبین در هرشب حدود 40 دستگاه اتوبوس پیش بینی شده است که ایستگاه های این 40 اتوبوس از شب قبل مراسم اطلاع رسانی می شود و برای این اتوبوس ها با همکاری اداره راه و شهر سازی استان لرستان زمینی حدود 2 هکتار برای پارکینگ ایجاد شده است.

دبیر ستاد ساماندهی جبهه فرهنگی انقلاب در لرستان تصریح کرد: در اجرای این نمایش بسیاری از ادارات و ارگان ها از جمله اداره راه و شهرسازی استان لرستان، اداره برق، دانشگاه علوم پزشکی، شهرداری خرم آباد، اداره نوسازی مدارس، جهاد نصر، مخابرات استان و اداره محیط زیست ما را یاری داده‌اند.

وی با اشاره به محتوای این نمایش عنوان کرد: نمایش فصل شیدایی از هبوط آدم(ع) شروع می شود و بعد از نمایش قسمت هایی از زندگانی انبیا و ائمه اطهار(ع) به موضوع دفاع مقدس می پردازد  و پس از آن با قضیه ظهور امام زمان(عج) به پایان می رسد.

به اطلاع مردم شریف دلفان می رساند در صورت علاقه جهت شرکت در این نمایش  می توانند یک پیامک خالی به سامانه پیامکی 3000870200 ارسال، و یا به موسسه نسیم حیات دلفان واقع در کوچه مسجد جامع در ساعات 15 الی 17 مراجعه نمائید.

قطعه ای از نمایش فصل شیدایی

تصاویری از برگزاری نمایش فصل شیدایی در استان گلستان