سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 41446
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۶ نظر
خانه » اخبار برتر » بازرسی های مستمر از خبازان کیفیت نان را افزایش داده است
Print This Post
رئیس اتاق اصناف:

کیفیت نان در دلفان افزایش یافته/ دخل و خرج خبازی ها باهم نمی خواند به همین دلیل بیشترین تخلف خبازیها مربوط به کم فروشی است.

            ناصر ناصری رئیس اتاق اصناف شهرستان دلفان گفت: کیفیت نان در خبازیهای دلفان نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

به گزارش سلام دلفان- ناصری عوامل افزایش کیفیت نان را  نظارت مستمر بر نانوایی ها و بکارگیری اهرم های تشویق و تنبیه و نیز  ورود آرد کارخانه دلفان به خبازی ها دانست و افزود : کارخانه آرد یاور دلفان در حال حاضر بخشی از آرد مورد نیاز خبازیهای دلفان را تامین می کند این در حالی است که این کارخانه توانایی تامین آرد کل شهرستان و حتی شهرهای همجوار را دارد.

کاهش هزینه های خبازان با ورود آرد کارخانه دلفان به خبازی ها

         وی ضمن قدردانی از حمایت های فرماندار محترم از این واحد تولیدی تصریح کرد: خبازان دلفانی در صورت استفاده از آرد این کارخانه ماهانه با کاهش هزینه نیم میلیون تومانی در خرید آرد مواجه خواهند شد و همین موضوع می تواند مشکلات مالی این واحد ها را مرتفع نموده و موجب ایجاد انگیزه مضاعف در خدمت رسانی بهتر به مردم شده و افزایش بیشتر کیفیت نان را فراهم آورند.

تاثیر مثبت گشت های مشترک بازرسی

          وی افزود: در قالب گشت های مشترک ، بازرسی مستمری از خبازان صورت گرفته که تاثیر خوبی در بهبود کیفیت و رعایت مسائل بهداشتی توسط خبازان داشته است.

کم فروشی همچنان بیشترین آمار تخلف خبازان

وی اظهار داشت: نسبت به سال گذشته کیفیت نان در دلفان افزایش چشمگیری یافته اما همچنان کم فروشی بیشترین آمار تخلفات را به خود اختصاص داده است که در همین راستا بیش از 50 درصد آمار پرونده های تشکیل شده مربوط به کم فروشی است.

چرا برخی از خبازان کم فروشی می کنند؟

از مشکلات خبازان نباید غافل بود/هزینه گاز مصرفی بالاست/دولت برای خبازان یارانه انرژی اختصاص دهد

        ناصری در ادامه افزود: ما از خبازان انتظار تولید نان مرغوب و رعایت مسائل بهداشتی را داریم اما از این موضوع هم نباید غافل بود که در حال حاضر خبازیها با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کنند.

        وی اظهار داشت: به دلیل افزایش سالانه هزینه های حق بیمه ، حقوق کارگر و مخصوصا هزینه گاز مصرفی واحدهای خبازی به سختی اداره می شوند و از طرفی چند سالی است قیمت نان تغییری نکرده و این امر نیازمند اختصاص یارانه انرژی به این واحدهای تولیدی است.

ایجاد فضای رقابتی

 

عدم استقبال از نان بی کیفیت

 

استقبال از نان با کیفیت

           وی ادامه داد با تعداد خبازی زیادی که در سطح شهر هست هم اکنون فضای رقابتی مثبتی در میان خبازان ایجاد شده بطوری که واحد هایی که کیفیت نان چندان مطلوبی ندارند با استقبال کم مردم روبرو شده و نان های آنها روی پیشخوان می ماند واین موضوع باعث می شود که آنها هم به فکر بهبود کیفیت باشند

بکارگیری اهرم های تشویق و تنبیه

           ناصری از معرفی خبازان برتر بصورت ماهانه خبر داد و افزود : در مهرماه سه خبازی بعنوان خبازیهای برتر با نظر اعضای کارگروه انتخاب و معرفی شدند که هدایایی به آنها تعلق گرفته است و بالعکس خبازیهایی که ضعیف شناخته شدند با کسر سهمیه آرد مواجه خواهند شد و این روند هرماه ادامه داشته و تاثیر بسزایی درجهت بهبود کیفیت نان در شهرستان دارد.

       وی در پایان از مهندس آوختی نماینده فرماندار ، مهندس میرزایی کارشناس شبکه بهداشت و آقای فتح الهی رئیس اتحادیه خبازان که در ساعات غیر اداری به این بازرسی ها ادامه می دهند تشکر و قدر دانی کرد.

منبع:روابط عمومی اتاق اصناف دلفان

 1. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  مهر ۲۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۱۰

  خبازی روبروی دبیرستان امام خمینی واقعا نان خوبی پخت می کنه کلا وضع خبازیها خیلی بهتر شده

 2. نویسنده دیدگاه: الماس بگ
  مهر ۲۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۵۲

  نانوایی ساعد بگ هم خداییش نوناش خوبه و شایسته تقدیره اما نانوایی ج ب کیفیتشون خیلی بده

 3. نویسنده دیدگاه: الماس بگ
  مهر ۲۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۵۵

  ج با اینکه چند ساله شاطری میکنه اما نانهاش یک طرف خمیر یو طرف دیگر سوخته است

 4. نویسنده دیدگاه: هم کیش
  مهر ۳۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۷:۱۸

  درپناه عنایات خداوندباشید اقای ناصری. مومن هستی و زحمتکش و فعال و متعهد

 5. نویسنده دیدگاه: سرپرست خانواده
  مهر ۳۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۵۷

  ازنمونه های یک مدیر دلسوز آقای ناصریست الحق و الاانصاف جوانی پرانرژیست.حرف نداری اقاناصر خداحفظت کنه.دست گلت درد نکنه دست خدا یاریگرتوست چون از خدا ترس داری و وجدانت بیدارست

 6. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  آبان ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۵۵

  به نظرم بهترین نانوایی سنگک نانوایی بیژنه حتما حتما بخرید نوناش حرف نداره یعنی من خودم بجز این نانوایی از هیچ جای دیگه نان نمیخرم. آدرسش خیابان 24 متری طالقانی

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار