سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 41479
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » باران نعمتی که آمریکا بر سر داعش ریخت+تصاویر
Print This Post

سلاح‌هایی که آمریکا از آسمان برای مبارزان کُرد در کوبانی ارسال کرده بنابر ادعای رسانه‌های آمریکایی، حالا تصادفی در اختیار داعش قرار گرفته است.

به گزارش سلام دلفان- داعش تصاویری را منتشر کرد که در آن نشان داده شده که سلاح‌هایی که آمریکا از آسمان برای مبارزان در کوبانی فرستاده در اختیار نیروهای داعشی قرار گرفته است.

 آمریکا از دو روز قبل برای کمک به نیروهای کرد در کوبانی که در محاصره نیروهای داعشی هستند، اقدام به ارسال سلاح از آسمان کرده است.

محموله تسلیحاتی آمریکا در دست داعش+تصاویر

 در همین زمینه واشنگتن پست اعلام کرد که این سلاح‌ها به طور تصادفی در اختیار داعش قرار گرفته است.

در مقابل برخی رسانه‌ای از جمله نشنال جورنال با ابراز تردید در این باره تاکید کردند که «آیا آمریکا تصادفی به داعش سلاح رسانده است؟».

محموله تسلیحاتی آمریکا در دست داعش+تصاویر

همچنین جان کربی سخنگوی پنتاگون اعلام کرد که آمریکا این فیلم را بررسی می‌کند و توضیحی نداد که چطور سلاح‌های ساخت آمریکا بجای مبارزان کرد در اختیار داعش قرار گرفته است.

شهر محاصره شده کوبانی نزدیک به یک ماه است هدف حملات داعش قرار گرفته‌ است ولی با مقاومت مبارزان در این شهر تاکنون سقوط نکرده است.

کشورهای غربی علی‌رغم ادعاهای خود حتی نتوانسته‌اند با حملات هوایی خود مسیر لجستیک نیروهای داعشی از مناطق اطراف به کوبانی را متوقف کنند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار