سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 41543
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۹ نظر
خانه » اخبار برتر » اراذل و اوباش با قمه به جان طلبه آمر به معروف در لرستان افتادند/ امر به معروف را تا پای جان ادامه می دهیم
Print This Post
ضرب و شتم طلبه آمر به معروف در لرستان؛

حجت الاسلام محسن میرزایی طلبه خرم آبادی شامگاه پنجشنبه در حالیکه مشغول امر به معروف به صورت زبانی بودند با حمله 4 نفر از اراذل مواجه می شوند و با قمه به سمت وی حمله می کنند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از لرستان خبر، حجت الاسلام محسن میرزایی طلبه خرم آبادی شامگاه پنجشنبه در خیابان مطهری خرم آباد با صحنه ای غیراخلاقی روبه رو شده که به نزدیک ماشین فرد انجام دهنده آن عمل غیراخلاقی رفته و تذکر لسانی می دهد.

 بعد از تذکر لسانی این طلبه  چند نفر از اراذل به طلبه حمله کرده و یک نفر از پشت وی را گرفته و چند نفر دیگر با قمه حمله می کنند و قصد وارد کردن ضربات قمه به سمت قلب این طلبه آمر به معروف را داشتند که وی دست خود را سپر کرده و مانع اصابت ضربات به قلب خود می شود.

بر اثر شدت جراحات طلبه آمر به معروف به بیمارستان منتقل شده و مورد عمل جراحی قرار می گیرد که تاندون دست وی پاره شده و اکنون در بیمارستان بستری است.

حجت الاسلام میرزایی در گفت و گو با لرستان خبر اظهار کرد: متاسفانه در زمان وقوع این حادثه هیچ نیروی انتظامی وجود نداشت و تاکنون هم سراغی از ما نگرفتند.

3 (3)

وی افزود: متاسفانه در کشور فضای امر به معروف را که امام حسین(ع) به خاطر ان قیام کرد نادیده می گیرند و مسئولان هم اهمیتی نمی دهند تا اراذل و اوباش هر کار ی می خواهنذ انجام می دهند.

طلبه آمر به معروف لرستانی گفت: شما می دانید که چند وقت پیش شهید خلیلی به خاطر امر به معروف شهید شدند و ما همه تا همیشه این وظیفه خطیر را دنبال می کنیم چون خط  و راه امام حسین (ع) است.

 1. نویسنده دیدگاه: محمود
  آبان ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۵۴

  با سلام….آقای سلام دلفان اون تاندون نه تاندوم….گرفتی مجید دلبندم

 2. نویسنده دیدگاه: محمد
  آبان ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۵۰

  با کمال تاسف عده ای فریضه امر به معروف و نهی از منکر را صرفا در طرز پوشش عده ای نوجوان و جوان می بینند تو گویی که فقر، پارتی بازی، دزدی از بیت المال، رانت، غیبت، اختلاس میلیاردی و تریلیاردی، ایجاد کار و شغل برای خود و وابستگاه بدون تخصص و از راه پارتی بازی، سواستفاده از امکانات دولتی به نفع خود و همفکران و… منکر نیست و فقط طرز پوشش یک نوجوان منکر است امیدوارم اگر چیزی را فرضیه می دانیم به کلیت آن توجه کنیم نه صرفا گزینشی

 3. نویسنده دیدگاه: منو
  آبان ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۱۲

  امربه معروف اونم تو خرم آباد که همه مردم مسلح به سلاح سردند!!!!!!!!!

 4. نویسنده دیدگاه: شامیرزا
  آبان ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۲۴

  من که خودم جرات نمیکنم برم خرم آباد چون یه بار ماشینم رو جای خالی پارک کردم که دو تا ازهمین ارازل به طرفم حمله کردندکه چراپارک کردی هرچه معذرت خواهی کردم قانع نشدندکه هرچه پول همراهم بود رو ازم گرفتند و یه پس گردنی هم خوردم و خداروشکر به خیر گذشت. وقتی یادم میادتنم میلرزه ودیگه چندسالی میشه که اون طرف نمیرم .

 5. نویسنده دیدگاه: جعفری از تهران
  آبان ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۱۱

  با سلام خدمت مردم خوب لرستان . ازدوستان خوبم که اقدام به ارسال دیدگاه ونظرات خودمینمایند خواهشمندم جانب انصاف رارعایت نمایند ازاین قبیل اتفاق ها درخیلی جاهای دیگر کشو رتوسط عده ای افراد معلول الحال رخ می دهد آیا می شود به همه مردم اون شهر اهانت کرد .انشالله روزی برسد مسئولان ومتولیان قانون طوری با مخلان نظم وامنیت برخورد نمایند تادیگر کسی به خود اجازه ندهد درجامعه اسلامی تخلفی انجام دهد.

 6. نویسنده دیدگاه: فرهنگی منصف و صدیق
  آبان ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۵۵

  مهمترین عامل بد بارآمدن بچه‌ها در خانه دو حرفه شدن سخنان پدر و مادر است. وقتی بچه این دو حرفه شدن را بفهمد مخالفت می‌کند و آماده فساد می‌شود پس اگر مردم در جامعه حرفی بزنند و برخی دیگر از مسئولان سکوت کنند این باعث فساد می‌شود و تأثیر این رفتار از ماهواره تا دسیسه‌های دشمنان بیشتر است.
  چطور است که با حرف یک مسئول اقتصادی قیمت دلار بالا و پایین می‌شود این اتفاق در موضوع فرهنگ شدیدتر تأثیر می‌گذارد. چرا وقتی شهید خلیلی از دنیا رفت فلان رئیس قوه سکوت می‌کند و این سکوت تأثیر بدی دارد. اولین کسانی که باید اقدام به امر به معروف و نهی از منکر کنند قطعا مسئولین خواهند بود. چرا که چون این یک مسئله فرهنگی است و مسئولان فرهنگی تأثیر بیشتری خواهند داشت. در این عرصه است که صداقت مردم، مردم گفتن مسئولین مشخص می‌شود. بجد مسئولین لرستان بالاخص دادگستری لرستان باید در این رابطه با مسببین این حادثه اشد مجازات را در نظر بگیرند.

 7. نویسنده دیدگاه: محمد رضا
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۵۵

  با عرض ارادت خدمت مردم خوب لرستان.خود بنده چهار سال مهمان مردم نجیب خرم اباد بودم باید اقرار نمود مردمی نجیب تر از قوم لر نیست.هرچند در هر استانی افراد شر وجود دارند که باید بزرگان انها را ارشاد و راهنمایی کنند.باید از خود پرسید چرا استانهای آذربایجان شرقی یا اصفهان و یا مناطق شمالی کشور در سرمایه گذاری اقتصادی حرف اول رامیزنند.چون امنیت بیشتری در این استانها حاکم است.به یاد دارم در ایام ماموریت که خرم اباد به تازگی امده بودم در تاریکی صبح به در ب هتل رسیدیم.راننده تاکسی دم درب منتظر ماند ه به او گفتیم چرا نرفتی.گفت دیدم غریبید گفتم بمانم شاید هتل جا نداشته باشد.و بتوانم کاری بکنم با افتخار به همکار تهرانی خود گفتم اینست مرام لر

 8. نویسنده دیدگاه: پاپی
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۱۵

  مهمان عزیزی که ارادتمندی.باید گفت اینجا شهر سراسر آشوب و تفرقه است.لحظه بین نباش در اینجا اعتیاد و دزدی بیداد میکند.اگر جرات داری شب با یک کیلو گوشت از خیابان عبور کن.مردم ما زیر فشار بیکاری له شدند اونا رو با مردم مرفه تبریز یا شمال یا تهران قیاس نکن.اینجا تعصب قرون وسطی هست دختران جرات ازدواج رابخاطر اعتیاد جوانان ندارند.اگر راست میگویید صنایع بزرگ و کارخانجات تهران و…مال ما و غیرت و مردانگی ما برای شما.بس است هندوانه گذاشتنزیر بغل

 9. نویسنده دیدگاه: دالوند
  بهمن ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۳۴

  فقط باید با سرب داغ پاسخ بگیرند تا بفهمند که باید حد خودشون رو نگه دارند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار