سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 41552
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » کوتاهی اورژانس در کمک رسانی به طلبه آمر به معروف در لرستان/بیمارستان عشایر از پذیرش طلبه آمر به معروف مجروح شده خود داری کرد
Print This Post
جزئیات تازه از حمله به طلبه آمر به معروف در لرستان

طلبه آمر به معروف گفت: بعد از ضربه خوردن من پلیس و اورژانس حاضر نشدن به صحنه بیایند و بیمارستان هم از پذیرش من کوتاهی می کرد.

به گزارش سلام دلفان- حجت الاسلام محسن میرزایی درگفت و گو با لرستان خبر، اظهار کرد: شب پنجشنبه  زمانی که از خیابان  ساحلی خرم آباد عبور می کردم با صحنه ای روبه رو شدم که به خاط زجر آور بودن آن صحنه نتوانستم بی تفاوت باشم و به محل وقوع این اتفاق غیر اخلاقی رفتم و تذکر لسانی دادم.

وی افزود: خودوری پرایدی که یک دختر و پسر در آن بودند در ملا عام کاری خلاف شرع می کردند و من با زبان نرم تذکر دادم که راننده با تلفن حرف زد و جلو رفت و با اشاره به من گفت بیا که من هم رفتم .

طلبه آمر به معروف گفت: من فکر کردم که می خواهد در یک گوشه حرف بزنیم ولی راننده پراید داشته با دوستانش تماس می گرفته که بیایند.

حجت الاسلام میرزایی گفت: من با اشاره راننده پراید جلوتر رفتم تا به یک کوچه رسیدیم که شیشه ماشین را پائین کشید و با هم حرف می زدیم که یک مرتبه شیشه را بالا کشید و  دنده عقب گرفت تا من را با خودش بکشد و دست من گیر افتاد که با زحمت دست خودم را بیرون کشیدم.

طلبه آمر به معروف گفت: بعد از چند دقیقه دوستان راننده پراید که 3 الی 4 نفر بودند سر رسیدند و با فحاشی شدید  به من حمله کرده و رکیک ترین فحش ها را به من و نظام دادند و من سکوت کردم.

3 (3)

وی افزود: سپس سریع یک نفر آنها از پشت سر من را گرفت و چند نفر دیگر نیز از جلو به سمت قلب من با قمه حمله کردند و من برای جلوگیری از فرو رفتن قمه به قلبم دست چپم را سپر کردم و قمه به دستم خورد و چندین ضربه زدند و  بازوی دست چپم راپاره کرد.

حجت الاسلام میرزایی اظهار کرد: بعد از جراحت من ضاربان از محل متواری شدند و با رسیدن چند نفر از دوستانم با 115 و 110 تماس گرفتند که حاضر نشدند به محل بیایند و همکاری نکردند و من حدود 20 دقیه روی زمین مانده بودم و خون از بدنم می رفت

 

وی تصریح کرد: شدت خونریزی من زیاد بود ولی کسی نبود کمکی کندکه در نهایت دوستان با موتور من را به بیمارستان رساندند.

 

5 (4)

 

طلبه امر به معروف لرستان افزود: در بیمارستان هم ناباورانه با رفتار عجیب صحبت های بد پزشک و دستیار پزشک مواجه شدم به طوری که دستیار پزشک مدام مرا ملامت می کرد که نباید دخالت می کردم که ناگهان پزشک بیمارستان با کلمات زشتی گفت این طلبه خودش هم جز ارازل و اوباش است وگرنه دست به چنین اقداماتی نمی زد.

 

وی با انتقاد از عدم رسیدگی کادر پزشکی و بیمارستان اظهار کرد: با اینکه خون ریزی شدید داشتم بیمارستان حاضر به پذیرش نبود و ما مدارکی مثل کارت ملی و مبلغ زیادی جهت پذیرش در خواست می کرد  و پزشک هم به هیچ عنوان به بنده رسیدگی نمی کرد حتی به من دست هم نمی زد و تنها کار آموز ها زخم های من را شست و شوی سطحی دادند.

 1. نویسنده دیدگاه: امید
  آبان ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۱۱

  اینجا لرستانه و همچنان مشکل شماره یک ما فرهنگه فرهنگ

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۱۰

  چند ماه پیش خرم آباد بودم از میدان کیو یه ماشین دربست کردم و با مبلغ 7 هزار تا مقصد که دانشگاه پیام نور بود به توافق رسیدیم ولی بعد از رسیدن به مقصد راننده زیر بار 7 هزار نرفت و گفت چون مسیر طولانی تر بوده باید خیلی بیشتر بدی منم چند بار اصرار کردم که ما با هم طی کردیم خلاصه در این میان که من کیف پولمو در آورده بودم رفیق عقبی راننده یه مشت محکم زد به دهنم و راننده هم چند مشت و لگد نثارم کردن و کیفم رو که حاوی 25 هزار تومن بود بردند و باز خدا رو شکر که مدارکم داخل اون کیف نبودن بعد بلافاصله به 110 زنگ زدم و با کلی آب و تاب جریان رو گفتم ولی آب از آب تکان نخورد و منم دست از پا دراز تر با هزار مکافات برگشتم

 3. نویسنده دیدگاه: خادم
  آبان ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۵۰

  این‏ ‏اول‏ ‏کاره‏ ‏ازاین‏ ‏به‏ ‏بعد‏ ‏آمربه‏ ‏معروف‏ ‏را‏ ‏اعدام‏ ‏می‏ ‏کنند‏ ‏.چرا‏ ‏مسولین‏ ‏ساکتند‏ ‏
  پس‏ ‏مجلس‏ ‏این‏ ‏همه‏ ‏لایحه‏ ‏قانون‏ ‏برای‏ ‏حمایت‏ ‏از‏ امرین‏ ‏به‏ ‏معروف‏ ‏و‏ناهیان‏ ‏منکر‏ ‏را‏ ‏برای‏ ‏چه‏ ‏تصویب‏ ‏میکند‏ ‏.خدایا‏ ‏فرج‏ ‏امام‏ ‏عصر‏ ‏را‏ ‏زودتر‏ ‏برسان‏ ‏.مواظب‏ ‏دختران‏ ‏خود‏ ‏در‏ ‏ایام‏ ‏محرم‏ ‏باشید‏ ‏نکنه‏ ‏به‏ ‏خاطر‏ ‏یک‏ ‏مستحب‏ ‏مرتکب‏ ‏یک‏ ‏منکر‏ ‏وگناه‏ ‏کبیره‏ ‏شویم

 4. نویسنده دیدگاه: منصور
  آبان ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۳۳

  از دیدگاه خودت به مردم با فرهنگ لرستان نگاه نکن اینه که میگن بز گر گله ….

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار