سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 41557
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » همکاری دستگاههای اجرایی برای اجرای طرح انسداد بیسوادی ضروری است
Print This Post
مدیر آموزش و پروش دلفان:

گرچه آموزش و پرورش متولی نظام تعلیم و تربیت برای انسداد مبادی بی سوادی است اما این نهاد برای اجرای مطلوب این طرح نیازمند همه دستگاه های اجرایی می باشد.

به گزارش سلام دلفان- احمد کاظمی  روزشنبه در جلسه اجرای بررسی طرح انسداد بیسوادی در دلفان از این طرح به عنوان یک طرح ملی یاد کرد و گفت : با همکاری دستگاههای عضو می توان زمینه جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل را فراهم کرد.

وی، اظهار داشت : برای اجرای موفق این طرح ، کارگروهی با مشارکت کارشناسان درون سازمانی و دستگاههای برون سازمانی مانند فرمانداری ، کمیته امداد، بهزیستی، بخشداران، شوراهای اسلامی شهر و روستا، تبلیغات اسلامی، فرماندهی انتظامی، هلال احمر و بسیج تشکیل شده است.

وی ، جذب و شناسایی دانش آموزان بازمانده از تحصیل در سال تحصیلی جدید را از اولویت های آموزش و پرورش دانست وبیان داشت : طرح انسداد مبادی بی سوادی با جدیت دنبال می شود تا بتوان دانش آموزانی که تا کنون در مناطق مختلف شهرو روستا ثبت نکردند را شناسایی و جذب نماید.

این مسئول ، شناسایی دانش آموزان بازمانده از تحصیل و پیگیری امور تحصیلی ، تنظیم قرار داد با معلمان تحت پوشش و برگزاری دوره های آموزشی خاص معلمان و استفاده از معلمان توانمند برای آموزش این کودکان ، ارائه حمایت های مالی لازم از خانواده های دارای فقر اقتصادی و توجه خاص به نحوه آموزش در کلاس های چند پایه و تشکیل کلاس با حداقل نفرات در مناطق بدون مدرسه رااز جمله فعالیت های اعضای طرح انسداد بیسوادی برشمرد.

منبع:ایرنا

 1. نویسنده دیدگاه: کرج
  آبان ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۵۴

  درود بر برادر ارزشی جناب آقای کاظمی انشالله موفق باشید

 2. نویسنده دیدگاه: a
  آبان ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۱۱

  آقای کاظمی،سلام
  اعتدال گرایی ایجاب می کندکه فقط به چپی ها میدان ندهید،خیلی از اهل فکر نورآباد نه چپی هستند و نه راستی،ملاک قضاوت ما درباره شما، دوری از باندگرایی و طایفه گرایی است.وگرنه چه فرقی دارد که شما باشید یا راستی ها؟ اگر شما هم فقط چپ ها و فامیل های خودتان را به کار بگیرید،روندهای قبلی را تکرار کرده اید و هیچ تغییر محسوسی ایجاد نکرده اید و نمی توانید روح امید را در بدنه آموزش و پرورش بدمانید.از تعریف های چاپلوسانه سرمست نشوید و معقول فکر کنید و دور اندیش باشید به امید موفقیت شما در خدمت به نظام اسلامی.
  یا علی

 3. نویسنده دیدگاه: پیرو ولایت
  آبان ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۰۷

  در جواب دوست عزیز با کامنت a باید خدمت مبارکش عرض کنم که در جمهوری اسلامی ایران همه مرده طیف دو جناح چپ و راست هستند مگر میشود کسی در صنحنه انقلاب باشد که جز این دو دسته نباشد؟؟

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار