سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 41579
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » هشت بنگاه معاملاتی در روستاهای حاشیه شهر نورآباد دلفان پلمپ شد
Print This Post

بخشدار مرکزی نورآباد دلفان از تعطیلی هشت بنگاه معاملاتی ملکی در روستاهای حاشیه شهر نورآباد و عزل یکی از دهیاران در این رابطه خبر داد.

به گزارش سلام دلفان- ‘ ابوالقاسم خسروپور ‘ گفت: این بنگاهها در روستاهای کاظم آباد ،کریم آباد، چشمه خانی و خلیفه آباد بصورت غیر قانونی فعالیت می کردند که نقش مهمی در فروش اراضی کشاوری به مردم داشته اند.

وی افزود : دهیار روستای کریم آباد به سبب کوتاهی در انجام وظایف خود در زمینه جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز عزل گردید.

وی، با بیان اینکه این اقدام در راستای صیانت ازاراضی کشاورزی انجام شده است بر نظارت بیشتر بر فعالیت بنگاههای مسکن شهرستان دلفان تاکید کرد و افزود : فعالیت بنگاه های معاملات ملکی در برخی نقاط روستایی دلفان موجب افزایش پدیده تغییر کاربری اراضی کشاورزی و ساخت و سازهای غیرمجازشده است که برای جلوگیری از این روند باید فعالیت ها آنان محدود و بر آنان بایستی نظارت بیشتری انجام شود.

این مسئول اظهار داشت : در حوزه ساخت و سازهای غیرمجاز و تغییر کاربری زمین های کشاورزی بویژه در اطراف شهر نورآباد با مشکلات فراوانی مواجه ایم و امیدواریم دستگاههای مربوطه همکاری بیشتری برای جلوگیری از تبدیل شدن این اراضی به مسکونی داشته باشند.

81363718-6038093

‘خسروپور’ یاد آورشد : پدیده ساخت سازهای غیرمجاز و تغییر کاربری اراضی کشاورزی به خاطر کم توجهی های دستگاههای مسئول نسبت به انجام وظایف وعدم نظارت ها ی آنان است که در این صورت محیط امن برای انجام تخلف پیش می آید.

81363718-6038092

بخشدار مرکزی نورآباد از شهروندان خواست هرگونه تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی و ساخت و سازهای غیر مجاز در حاشیه شهر نورآباد را به شماره تلفن 06692726042 گزارش نمایند.

منبع:ایرنا

  1. نویسنده دیدگاه: محمد
    آبان ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۰۳

    راستی خود دوستان بنای یک روستای جدید را اطراف شهر نهاده بودند تا کجا پیش رفت؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار