سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 41605
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » مرحوم آیت الله شیخ فرج الله کاظمی در میان علمای جهان اسلام می درخشد
Print This Post
امام جمعه شهرستان در دیدار کارکنان آموزش و پرورش دلفان:

برخی شهرها برای یک دانشمند ویا عالم خود اقدامات خوبی انجام می دهند و به آن افتخار می کنند اما ما نتوانسته ایم از از این عالم بزرگ بخوبی استفاده کنیم.

به گزارش سلام دلفان- حجت الاسلام سیدجعفر هاشمی نژاد در دیدار مدیر و81364849-6039898 کارکنان آموزش و پرورش دلفان افزود : برخی مسائل حاشیه ای و جزئی باعث شد که نتوانیم حق مطلب را در مورد این بزرگوار بخوبی اداء کنیم.

وی یاد آورشد : برخی شهرها برای یک دانشمند ویا عالم خود اقدامات خوبی انجام می دهند و به آن افتخار می کنند اما ما نتوانسته ایم از از این عالم بزرگ بخوبی استفاده کنیم.

امام جمعه نورآباد اظهار داشت : عرفان ،زهد،تقوی، مبارزه با ظلم و حتی سیاست ایشان مشخص است ووی ، مبارزانقلابی بود.

وی با بیان اینکه باید دل هارا به هم نزدیک کنیم اظهار داشت : باید سیاست وحدت را در نورآباد بکار گیریم اگر اعتقاد به حساب و کتاب و بهشت و جهنم داریم و حساب باید پس دهیم با ید از باندگرایی و گروه گرایی دوری کنیم .

امام جمعه نورآبادبا بیان اهمیت کاردر آموزش و پرورش و فرق آن با دیگر دستگاههای اقتصادی و رفاهی بیان داشت : آموزش و پرورش میدانی نیست که برای یک لحظه در آن به فکر باند بازی و جناح بازی بود بلکه باید تمام هم و غم مدیران آموزش و پرورش تربیت انسانها باشد .

وی از معلمان و و روحانیت به عنوان همکار یاد کرد و اظهار داشت : گرچه این دو قشر از نظر ظاهری با هم فرق دارند اما در اصل در یک مسیر حرکت می کنند و آن پرورش انسانهاست.

مدیر آموزش و پرورش دلفان نیز در این دیدار گفت : آموزش و پرورش و مکان تعلیم و تربیت محل مسائل سیاسی و خدای نکره بهره برداری های سیاسی نیست ما اعتقاد دارم مکان آموزش و پرورش مکا ن مقدسی است و امیدواریم با همت و نصایح امام جمعه و دیگر بزرگان بتوانیم توسعه آموزش و پرورش را بر اساس برنامه توسعه ای و چشم انداز به پیش ببریم.

‘ احمد کاظمی ‘ افزود : : دولت، دولت تدبیر و امید است نه افراط و نه تفریط و باید بتوانیم بدور از افراط حرکت رو به جلو داشته باشیم و اقدامات مدیران را باید ارج نهاد و نمی گوئیم کار آنها اشتباه بوده بلکه باید اقدامات خوب آنان را ادامه دهیم.

منبع:ایرنا

 1. نویسنده دیدگاه: نسیم
  آبان ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۴۶

  سلام بر سایت سلام دلفان این خبر مال پنج شنبه است نه یکشنبه در ضمن توی سایت آموزش پرورش هم هست که جمعه زده

 2. نویسنده دیدگاه: امین
  آبان ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۵۳

  آقا یا خانم محترم مسئول سایت سلام دلفان و آقا یا خانمی که این پست ها رو روی این سایت میزارید اصول اولیه خبرنگاری حکم میکنه که در درج اخبارتون ادب وانصاف رو رعایت کنید و اغراض وخصومت ها شخصی وجناحی تون باعث نشه از حیطه ادب و رسالت خبرنگاریتون خارج بشید از وقتی که جناب آقای احمدکاظمی به ریاست آموزش پرورش شهرستان رسیده ا ند متاسفانه شما در همه ی اخباری که گذاشته ایدحتی از بکار بردن یک پیشوند آقا در جلوی اسم ایشان خوداری کردی البته جناب آقای کاظمی به این عناوین نیازی ندارند چونکه ایشان اینقدر بزرگوار و ووالامنش هستن که هرکسی باایشان برخورد داشته به بزرگواری ایشان پی میبرد ولی بهتره شما با این کارها خشم وعصبانیت خودتون رو از انتخاب شایسته ایشان نشان ندهید چون با این کارها فقط وفقط مخاطبان خودتون رو از دست میدهید

 3. نویسنده دیدگاه: اصول گرای اصولگرا
  آبان ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۱۵

  هیچ کس به شأن وجایگاه آیت الله کاظمی موموندی شک ندارد وهیچ کس مخالف نام گذاری خیابان یا کوچه به اسم ایشان نیست چرا بیخودی مردم ولایت مدار دلفان را از روحانیت جدا می دانید چه کسی منکر شخصیت علمی و معنوی حاج فرج الله کاظمی است متآسفانه در آستانه انتخابات از نام وعنوان آن فقید استفاده ابزاری می کنند ومی کوشند تا هم زمان با شروع تبلیغات نامزدها برای نمایندگی از وجود ایشان به سود یک فرد یا جریان بهره برداری شود .
  کاش همان روزی که آن مرحوم به رحمت خدا رفت نام بسیاری از خیابانهای استان وشهرستان را مزین به نام ایشان می کردید ومراسم تجلیل را ادامه می دادید .خدا مرحوم حاج فرج الله کاظمی موموندی را رحمت کند

 4. نویسنده دیدگاه: امید
  آبان ۱۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۰۰

  در شهرستان بروجرد تمام مکان ها و خیابان ها دانشگاه ها و تمام فخر بروجرد به اسم ایت الله بروجردی است در خرما اباد نیز تمام فخر شان به مزین کردن نام دانشگاه و .. بهترین اماکن بنام ایت الله کمالوند است
  اما در شهر من نام ایت الله کاظمی فقط در تعداد انگشت شماری از محافل عمومی و خصوصی بصورت خیلی کوتاه بیان می شود
  کاش مسئولان محترم بدور از هر گونه جناح بازی یک اقدام عملی هم بسوی این مهم بر دارند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار