سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 41614
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۸۸ نظر
خانه » اخبار برتر » بنده وابسته به یک جناح سیاسی هستم/ بارها با تندروها گلاویز شده ام
Print This Post
سرپرست آموزش و پرورش شهرستان در دیدار با امام جمعه:

دولت دولت تدبیر و امید است نه افراط و نه تفریط و باید بتوانیم بدور از افراط حرکت رو به جلو داشته باشیم و اقدامات مدیران را باید ارج نهاد و نمی گوئیم کار آنها اشتباه بوده بلکه باید اقدامات خوب آنان را ادامه دهیم.

به گزارش سلام دلفان- مدیر آموزش و پرورش  شهرستان دلفان در دیدار با امام جمعه نورآباد گفت : خوشبختانه من با یک وحدت آمده ام و تما م  فرهنگیان به حقیر لطف داشته اند  که از همه آنها تشکر می کنم .

احمد کاظمی افزود: اعتقاد  قلبی من اینست  و من  با خدای خود عهد  در این زمینه بسته ام که آموزش و پرورش و مکان تعلیم و تربیت  محل  مسائل سیاسی  و خدای نکره بهره برداری های سیاسی نیست . قبل از این من در مسائل سیاسی شرکت کردم   اما اعتقاد دارم مکان آموزش و پرورش مکان مقدسی است  و امیدواریم با همت  و نصایح امام جمعه و دیگر بزرگان بتوانیم  توسعه آموزش و پرورش را بر اساس برنامه توسعه ای و چشم انداز به پیش ببریم.

احمد کاظمی

احمد کاظمی

وی افزود :  برنامه ما استفاده از تمام فرصت و ظرفیت ها و نظرات اهل نظر است  و تعامل با دفتر امام جمعه و سپاه پاسداران را در دستور کاری خود داریم . و این را در نه در شعار بلکه عملا  ثابت کرده ایم و بسیاری از اقوام ما در ابتدای انقلاب عضو سپاه بودند و بسیاری نیز شهید شدند.  ما خود را در خط انقلاب  می دانیم و خود را از سپاه جدا نمی دانیم.

وی بیان داشت: گر چه  بنده از لحاظ تفکری به یک جناح وابسته ام  اما همیشه خطوط قرمز را رعایت کرده ام  و در این راه عملا نشان داده ام و گاه اتفاق افتاده در بحثی  اگر برادری تندروی کرده در مقابل او ایستاده ام و  اگر آنان زیاد بوده اند  جلسه را ترک کرده ام و بارها هم در این زمینه با تندروها  گلاویز شده ام. پس اینطور نیست که در دفاع از ارزشها کوتاه بیائیم  و بی تفاوت باشیم .

وی افزود : من این اعتقاد را دارم شاید دیگران نداشته باشند که جایگاه امام جمعه و دفتر امام جمعه سپاه پاسداران و اداره اطلاعات بالاتر از گروههای سیاسی است  و مافوق آنان است که نقش پدری و برادر بزرگتر را دارند و ملجاء مظلومان  هستند. بنده به عنوان مسئول آموزش و پرورش  هیچ گاه خود را از از جایگاه امام جمعه  جدا  نمی دانم  و برای هر گونه همکاری  و مساعدت  در خدمت هستیم  و این شعار نیست و در عمل  در آینده نشان خواهیم داد.

مدیر آموزش و پرورش دلفان اظهار داشت : دولت دولت تدبیر و امید است نه افراط و نه تفریط  و باید بتوانیم بدور از افراط  حرکت رو به جلو داشته باشیم و اقدامات مدیران را باید ارج نهاد و  نمی گوئیم کار آنها اشتباه بوده بلکه باید اقدامات خوب آنان را ادامه دهیم.

 وی در پایان با بیان اینکه جابجای  نیروها امری طبیعی است اظهار داشت :  ما تمامی گروههای سیاسی منطقه  در اصل یکی هستیم و در اصول با هم اشترا ک نظر داریم فقط اختلاف سلیقه با هم داریم  و اگر جابجای جزئی صورت گرفت به معنایی نفی آن فرد نیست بلکه از باب سهولت در کار  و پیشرفت است .

منبع: سایت کاسی

 1. نویسنده دیدگاه: اصلوگرا
  آبان ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۲۰

  اقا و یا خانم نویسنده بهتر بود از حمایت و پشتیبانی شخص امام جمعه ارز مسئول جدید اموزش پرورش هم می نوشتید که سردمدار جریان اصلاحات را مورد حمایت خود قرار داده و بجای ابراز نگرانی از این دست انتصابات از انها حمایت می کند

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۳۷

  تمام اصلاح طلبان مقیدبه اخلاق وقانون هستند ،تندروهایی که جناب کاظمی فرمودند که باعث خروج ایشان شده اند،حقیراعتقادی ب این نداریم که باعث تعرض وخروج ،اصلاح طلبان باشند درهرجایی ازجهان ودوطیف اصلاح طلب واصولگرای ایران نیز افرادتندرو هستند ،ولیکن مدیران اصلاح طلب فقط ،تندروهای طیف خودشان رامی بینند وعزیزان اصولگرا هیچ وقت نسبت به تندر های خویش متذکرنبوده اند،دلیلش را یابایدپایبندی به قانون دانست یابرعکس حفظ صندلی

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۰۱

   بعضی از به اصطلاح اصلاح طلبان نه مقید به اخلاقند نه به قانون التزام دارند نمونه اش هم سران فتنه

 3. نویسنده دیدگاه: محمدامین
  آبان ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۴۲

  دوستان عزیز جناب کاظمی راهی را شروع کرد که جهانی رفت،جهانی فقط نماینده را دور زد اما ایشان نهادهای موجه را وسیله ترقی خود قرارداده است،ایشان خیلی سیاسیند همامام جمعه محترم هم س وهم جریان اعتدال را دارند دور می زنند والبته شعار قشنگ حمایت از بسیج وتفکر بسیجی وتوجه به خانواده شهدا همه درراستای این هدفند

 4. نویسنده دیدگاه: اصولگرایی دیگر
  آبان ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۳۱

  وای از روزی که اموزش و پرورش ما دچار افت سیاست زدگی شود
  قطعا عقده ها و سرخوردگیها و کینه هایی از طیف مقابل تظاهر خواهد کرد و بحای تصمیمی منطقی در باب هدایت علیم وتربیت که اساسی ترین رکن جامعه ما را در برمیگیرد را دچار تشویش و تزلزل خواهد نمود چطور معلیم وابسته یا مقابل این طیف میتوان با فراغ بال به تربیت فرزندان ما همت بگمارد
  بدون شک اینگونه مغرضانه به میدان امدن بازخوردی جز واماندگی و ایحاد شکاف در بین حامعه عظیم فرهگیمان نخواهد داشت
  از طرفی جای تامل دارد که چرا امام جمعه محترم شهرمان با سکوت در برابر جریانی طرفدار طیف فتنه گر
  ساکت نشسته و دغدغه های نظام و رهبری معظم انقلاب در خصوص اربابان و اب اوران
  اساب دشمن گوشزد نمینمایند.
  در هر حال ما اولیا دانش اموزان نگرانی خود را از باب تعلیم و تعلم فرزندانمان در متکبی اینچنین سیاسی اعلام داشته و به خدای بزرگ و ارواح طیبه شهدای میهنمان که در راه ارمانهای اصیل انقلاب جان خویش را در طبق اخلاص نهاده و تقدیم استان جانان نمودند پناه میبریم.
  و در این ایام سراسر حزن واندوه از استان پروردگار عاجزانه درخواست داریم که ما را از راه و طریق امام و رهبری جدا نکند.
  عیل ایحال ضمن ارزوی توفیق برای اقای کاظمی از ایشان تقاضا داریم کمتر تنور سیاست بازی را در عرصه علم وادب بر افروخته نمایند.
  رسالت شما چیز دیگریست نه شاخ وشونه کشیدن برای طیف مقابل .
  و در پایان باید بگویم اگر این کرسیهای ریاست ماندگار بودند به ما ها نمیرسید همان اول در دست حضرت سلیمان که جن و انس فرمانبر و مطیعش بودند میماند.

 5. نویسنده دیدگاه: عبدالله
  آبان ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۳۲

  سایت محترم سلام دلفان شهامت یک از و یژگیهای اصحاب رسانه و خبرنگاران است چرااز دفاعیات و تعاریف و تمجیدهای امام جمعه از احمد کاطمی و جریان وابسته اش مطلبی ننوشته اید و آنرا سانسور نکرده اید .حتی خود احمد کاطمی صراحتا می گوید حاج آقای هاشمی نژاد ازبین سه نفر پیشنهادی برای مسئولیت آموزش پرورش تنها ا۲ز بنده حمایت کرده ومرا مورد لطف خود قرار داده و اگر حمایتهای ایشان نبود چنین اتفاقی نمی افتاد و… اخبار را سانسور نکنید امانتدار باشید مردم خیلی زودتر و بهتر از من وشما می شنوند و تحلیل می کنند.

  • نویسنده دیدگاه: مسلم
   آبان ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۰۲

   برادر گرامی اگه توجه داشته باشید این خبر به نقل از یک سایت دیگست
   افتاد
   در ضمن در صفحه اصلی سایت خبر مربوط به سخنان امام جمعه هم هست

 6. نویسنده دیدگاه: اعتدال واقعی
  آبان ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۵۸

  آقای کاظمی،سلام
  اعتدال گرایی ایجاب می کندکه فقط به چپی ها میدان ندهید،خیلی از اهل فکر نورآباد نه چپی هستند و نه راستی،ملاک قضاوت ما درباره شما، دوری از باندگرایی و طایفه گرایی است.وگرنه چه فرقی دارد که شما باشید یا راستی ها؟ اگر شما هم فقط چپ ها و فامیل های خودتان را به کار بگیرید،روندهای قبلی را تکرار کرده اید و هیچ تغییر محسوسی ایجاد نکرده اید و نمی توانید روح امید را در بدنه آموزش و پرورش بدمانید.از تعریف های چاپلوسانه سرمست نشوید و معقول فکر کنید و دور اندیش باشید به امید موفقیت شما در خدمت به نظام اسلامی.
  یا علی

 7. نویسنده دیدگاه: مهرداد
  آبان ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۲:۱۰

  اق ماستایان به ظاهر اصولگرا ولی در عمل تندرو تا میتوانید از این انتصابات دولت تدبیر امید عصبانی شوید چون هیچ کاری از شما ساخته نیست غیر مصرف قرص اعصاب و همین عصبانیتهای افرادی مثل شما مایه ارامش

 8. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۲۵

  جناب کاظمی برای اثبات گفته هایت باید افراد تندرو که در اداره مشغول فعالیتند ازجمله معاونت ….. را جابجا کنید

 9. نویسنده دیدگاه: ام کرج
  آبان ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۰۶

  با سلام و ارادت وافر به همشهریان عزیز
  بر کسی پوشیده نیست که جناب آقای کاظمی در خانواده ای شهید پرور و پیرو ولایت فقیه پرورش یافته اند و اگر غیر از این بود از فیلترهای اطلاعات و مراجع تایید صلاحیت نمره قبولی نمی گرفتند.سوال اینجاست که چرا نباید امام جمعه محترم از چنین فردی حمایت کند؟؟؟ اگر غیر از این کار را می کرددند سیاسی کاری کرده بودند،به نظر بنده امام جمعه محترم به جناح بندی ایشان کاری نداشته بلکه سابقه و مهمتر از آن پیرو ولایت فقیه بودن ایشان را مد نظر داشته اند.

  • نویسنده دیدگاه: بغل کرج
   آبان ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۴۳

   با سلام خدمت این برادر یا خواهر کرجی
   عرزیز دلم مردم با استفاده از انتی فیلتر یا فیلتر شکن مستحپهجن ترین فیلمها را میببند بدیهی است این فیلترها انقدر قوی نیستند که خدایی کار کنند
   مگر خاوری بابک زنجانب سعید امامی هم از فیلتر رد نشده بودند غاقبتشون چی شدو فیلتر های بعضا به حضرت حجت قسم میخورم که رسالت خویش را نه تنها انجام نمیدهند بلکه گاها معضل هستند. و دچار روز مرگی و تحت تاثیر جو سیاسی هستند در جهت جریان اب شنا میکنند.
   فیلتری کار امد است که بر خلاف جهت حرکت اب رهگیری نماید.ضمن ادای احترام به جناب اقای کاظمی و عرض ارادت به ساحت مقام عظمای شهدای منتصب به ایشان در جواب یکی دیگر از کامنتها :
   مگر اقای زکی پور از اصلاح طلبان و مشارکتی ها نیست مگر اقای خاصیان از اصلاح طلبان و مشارکتی ها نیست مگر مسئوا بازرسی و شکایات اقای کاظمی هم از این قماش نیست پس چرا در دوران مدیر اصولگرا پست گرفتند.
   برایند این همه تز و انتی تز با رویکرد منفی متوجه دانش اموزان و در نهایت جامعه میباشد.

   • نویسنده دیدگاه: ام کرج
    آبان ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۴۵

    با سلام خدمت شما برادر یا خواهر بغل کرجی
    اولا گزینش های اطلاعات رو با فیلتر شکن یکی میکنید به اصطلاح قیاس مع الفارق میکنید بزرگوار طوری نظر میدید که خدایی نکرده جناب آقای کاظمی موردی داشته اند در ضمن در خصوص زنجانی ها و خاوری ها طبق قانون اساسی همه پاکند مگر اینکه خلاف آن ثابت شه در زمان تایید صلاحیت خاوری ها موردی نداشته اند پس از آن به دلیل سو استفاده از جایگاه اینچنین منحرف شدند مهم پبعد از آن است که بتوان پاک ماند این دیگه مشکل اطلاعت نبوده ولی باید بر کار خاوری ها نظارت و بازرسی شود تا این چنین تبدیل به مثال نشوند و در پایان باید بگم با عرض پوزش از تمام برادران و خواهران اصولگرا که خود بنده نیز یکی از آنها هستم این زنجانی ها و خاوری ها در زمان برادران اصولگرا و پایداری سر برآوردند و اولین نیستند و اخرین هم نخواهند بود ولی انشالله آخرین باشد

    • نویسنده دیدگاه: بغل کرج
     آبان ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۳۰

     با سلام خدمت برادر یا خواهر هم طیف خودم (اصولگرا اون هم در حد تیم ملی) بغل کرح
     بنده خدای نا خواسته به جتاب اقای کاظمی توهین نکرده و نمیکنم ایشان از دوستان بده است برادر شهیدش همکلاس بنده بوده
     ثانیا منظور بنده از فیلتر شکن فیلتر شکن اینتر نتی نیست بلکه رانت ها و لابی های سیاسی است که نمیگذارند امور از مجاری قانونی انجام شود بلکه بر اساس لابی و باند و گروه است . ثانیا اقا بابک از زمان اقای نوربخش در دولتهای غیر اصول گرا رشد کرده است ا(از راننده رئیس کل بانک مرکزی تا نعوذ بالله خدای تجارت ایران) چرا
     دعای من این است (الهم وال من والا و عاد من عادا )هر کس سید علی را یاری کند خدایش ائ را یاری کند چه اصلاح طلب چه اصول گرا

 10. نویسنده دیدگاه: امین
  آبان ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۵۸

  آقا یا خانم محترم مسئول سایت سلام دلفان و آقا یا خانمی که این پست ها رو روی این سایت میزارید اصول اولیه خبرنگاری حکم میکنه که در درج اخبارتون ادب وانصاف رو رعایت کنید و اغراض وخصومت ها شخصی وجناحی تون باعث نشه از حیطه ادب و رسالت خبرنگاریتون خارج بشید از وقتی که جناب آقای احمدکاظمی به ریاست آموزش پرورش شهرستان رسیده ا ند متاسفانه شما در همه ی اخباری که گذاشته ایدحتی از بکار بردن یک پیشوند آقا در جلوی اسم ایشان خوداری کردی البته جناب آقای کاظمی به این عناوین نیازی ندارند چونکه ایشان اینقدر بزرگوار و ووالامنش هستن که هرکسی باایشان برخورد داشته به بزرگواری ایشان پی میبرد ولی بهتره شما با این کارها خشم وعصبانیت خودتون رو از انتخاب شایسته ایشان نشان ندهید چون با این کارها فقط وفقط مخاطبان خودتون رو از دست میدهید

 11. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۴۵

  آقای کاظمی ا…. که باعث مشکلات زیادی شده ومردم را بدبین کرده هرچه سریعتر حکم اورا لغو نمایید

 12. نویسنده دیدگاه: بکی از اصلاح طلبان
  آبان ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۳۹

  از اینکه آقای کاظمی به صراحت از وابستگی خود به یک جریان فکری حرف زده و مانند دیگران دروغ نگفته باید خوشحال بود لکن در میان اصلاح طلبان شهرمان تندروی بشکلی که ایشان مطرود کرده باشند بسیار انگشت شمارند و در طیف اصولگرایان باید تور انداخت تا اصولگرایان واقعی ، منصف و معتدل را پیدا کرد همین اصولگرایانی که اظهار نظر کرده اند را ببینید که حتی برای امام جمعه محترم که فردی اصولگراست چقدر شاخ و شانه کشیده اند که نباید با اصلاح طلبان مماشات کنند در صورتیکه کار صحیح ودرست را ایشان( امام جمعه محترم ) انجام می دهند چراکه این نهاد و سپاه و بسیج و اطلاعات باید فراجناحی باشند نه ذوب در یک جناح گرچه برای اصولگرایان تندرو این رفتار امام جمعه غیر باور است چونکه از قبل عادت به در اختیار داشتن این نهادهای مهم و امنتیتی داشته و دارند
  بنده بعنوان یک فرهنگی باسابقه اصلاح طلب چند توصیه دارم به آقای کاظمی
  1- همچنان از وابستگی به جناح خود دفاع نمایند
  2- در انتصابات خود همانند اصولگرایان که به مستخدمین هم رحم نکردند عمل نکنند و جانب احتیاط و احترام را حفظ نمایند
  3- به افراد جنجالی مانند م – ک و دوستان ایشان که در پستهای کلیدی فعال و یا در صدد اکتساب هستند همچنین برادر نماینده میدان ندهند
  4- همانطور که خود در روز معارفه فرمودند اگر تشخص دادند فردی باید جابجا شود با دوستان و همفکران خیرخواه خود (حداقل 10) نفر مشورت و بهترین گزینه را انتخاب نمایند
  5- با همکارن منصف طیف مخالف که در شرف باز نشستگی هستند همانند طیف خود عمل نمایند
  6- منافع دانش آموزان را بر تمام اشخاص و طیف ها و گروها ترجیح دهند
  7- از افرادی که در شرف بازنشستگی هستند در پستهای کلیدی استفاده نکنند چونکه تغییرات و جابجای و بی ثباتی باعث افت تحصیلی و تربیتی دانش آموزان می شود و000

  • نویسنده دیدگاه: اصولگرا
   آبان ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۱۳

   جناب اصلاح طلب اگر آقای به قول شما م-ک از 7/1/93 به دنبال رایزنی درجهت تصدی این سمت برای مدیر بالیاقت شما نبود الان فرد غیر بومی کرسی ریاست را برعهده داشت .از هیچی خبر نداری باسابقه ،اظهار نظر نکن چرا چون اگر نماینده حمایت نمی کرد این آقا هم مدیر نبود جهت اطلاع برو از آقایانی بپرس که ادعای ریاست را درگرو رای به رییس جمهور می دانستندو…..

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آبان ۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۳۰

    اولا شما خود …هستی که با نام اصولگرا مطلب نوشتی
    ثانیا همانطور که ثابت کردی شما براحتی اصولگرا می شوی و این بستگی به منافع حضرتعالی دارد که چقدر چه موقع و برای کی باشد که مواضع خود را عوض کنی
    ثالثا” عزت و بزرگی آن اقایانی که مردانه و شجاعانه سینه سپر کردند و از آقای روحانی حمایت کردند برتر است از کسانیکه یا در لانه های خود خزیده بودند و یا به پیروی از نماینده خود راحامی قالیباف جلوه دادند وحتی رای هم داند ولی چون ورق برگشت مجددا” حامی روحانی شدند و شدند دایه مهربانتر از مادر
    رابعا” همه معلمان می دانند که امثال شما فقط بهانه بودید والا راز ماندگاری مدیر قبلی در جای دیگر بود بطوریکه روز معارفه جهانی گفتند که نهایتا” با مدیر کل به توافق رسیدیم و نماینده حضرتعالی هم بعد از معرفی مدیر جدید پشیمان شد لکن باتوجه به فشار افرادی دیگر از تهران و بعضی نیروهای لشگری و کشوری از مدیر جدید همگان مجبور به تسلیم شدن
    خامسا” شیطنت افرادی هوچی امثال شما فقط بین نیروهای اصلاح طلب تفرق انداخت وگرنه هیچ تاثیری بر بومی بودن مدیر نداشت و این امکان پذیر نبود به هیچ وجه اگر به تاخیر افتاد دوباره تکرار می کنم که بخاطر نفوذی بود که مدیر قبلی داشت

    • نویسنده دیدگاه: اصولگرا
     آبان ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۴۰

     برادر اصلاح طلب سیاسی بازی درآموزش وپرورش که می خواست از بین برود تازه شروع شد این دغل دوستان که می بینی گرد شیرینی مگسانند وبس ……؟کافر همه را به کیش خود پندارد جناب اصلاح طلب نیروهای لشگری و کشوری که جنابعالی میگد اصولگرا یند اگه می خواهی نام یکی یکی شان را برایت بگم بدبخت

  • نویسنده دیدگاه: فرهنگی
   آبان ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۴۸

   سابقه برای خودت به درد می خورد از آب گل آلود ماهی نگیر حرفها ی ضد ونقیض می زنی هنوز اندر غم یک کوچه ای ،منافع دانش آموزان در یک جناح نیست این تو امثال توست که جایگاه تعلیم وتربیت را نمی دانند سپاه وبسیج بال وپر انقلابند ومطیع امر ولایتند این را در فتنه 88نشان دادیم برادر….؟

 13. نویسنده دیدگاه: به تو چه
  آبان ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۴۹

  بعضي ها دارن از حسادت خفه ميشن بعضي ها سفسطه و مغلطه مي كنن مهم اين يه شخص با لياقت و با درايت فعلا رياست آموزش پرورش رو بر عهده داره

 14. نویسنده دیدگاه: اعتدال
  آبان ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۴۸

  تعریف و تمجید کافیه. لطفا آقای کاظمی برنامه هاشون رو ارایه کنن تا بفهمیم چه کارهایی میخوان بکنن؟ کار مهمه.تحول مهمه.وگرنه هر مدیری بیاد چه فرقی می کنه؟ اون مدیری با دیگران فرق می کنه که وجودش مهم باشه. وگرنه مدیری که باشه یا نباشه؛ کارها طبق روال قبلی پیش بره, مدیر نیستش،عزیز دل برادر! برنامه جدید رو کن،آقای کاظمی عزیز!ما خواهان تحولیم .

 15. نویسنده دیدگاه: اعتدال
  آبان ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۵۵

  آقای کاظمی عزیز!
  1- جلوی همفکرا تندروی خودت رو بگیر که ذهن دانش آموزان رو با شبهه افکنی خراب نکنن.
  2- تا جایی که امکان داره توی دبیرستانهای دخترانه از معلم مرد استفاده نکن.
  3-مگه دبیر علوم اجتماعی زن کم داریم که توی دبیرستان دخترانه از مرد استفاده شده؟
  4- چه لزومی داره معاون فناوری دبیرستان دخترانه،مرد باشه؟
  5-تفکیک جنسیتی رو تا حد امکان انجام بده تا از خیر دنیا و آخرت برخوردار بشی.

 16. نویسنده دیدگاه: یه سوال جدی
  آبان ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۲:۰۱

  آیا چپی ها به شایسته سالاری معتقدند ؟ آیا شایسته ترین آنها آقای احمد کاظمی بود؟

 17. نویسنده دیدگاه: اردشیر
  آبان ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۰۲

  باسلام خدمت همه همشهریان عزیز دلفانی اول درجواب دوستی که از پایگاه خبری سلام دلفان گله داشت که چرا ریاست آموزش وپرورش دلفان را باپسوند آقا و جناب و … درج نکرده باید بگویم که اگراین پسوند و پیشوندهادردی از جامعه دانش آموزان و فرهنگیان حل میکنه ما مردم دلفان از سایت محترم خواهش میکنین به جای درج یه کلمه آقا صدتا کلمه آقا قبل از اسم ایشون چاپ کنه همه مردم عزیز میدونند که جناب آقای کاظمی فردی بسیار سیاسی هستند و مطمئناً به افراد صاحب منسب چه در اداره وچه در مدارس رحم نخواهد کرد ومطمئن باشید جابجایی افراد بنا به لیاقت و کارایی آنها نخواهد بود بلکه فقط جناح بازی خواهد بود که این امر معضل این شهرستان محرومه و ضربه اش را فقط دانش آموزان محروم دلفانی میبینند

 18. نویسنده دیدگاه: ندیده
  آبان ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۵۰

  آقای کاظمی باسلام برای تغییر ابتدا باید جایی که نیروهاراتایید یارد میکنه عوض بشه اولین قدم تغییر در حراست اداره هست حتما . دوم تعیین جانشین قوی ومتعلق به این جناح برای معاونت پرورشی است .

 19. نویسنده دیدگاه: همیشه معلم
  آبان ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۱۶

  دوستان !آقای کاظمی فردی بادرایت ست ونمونه اش اینکه اول اقوام خودشو پیشاپیش در اداره گنجاند وسپس خود مشرف

 20. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۴۶

  معاونت پرورشی به هیچ عنوان با توجه به سلیقه سیاسی تندی که دارد نمی تواند با آقای احمد کاظمی کار کند وکنار بیاید بنا برین می طلبددر اسرع وقت معونت پرورشی و مسول حراست را انتخاب کند.

 21. نویسنده دیدگاه: مدرس دانشگاه
  آبان ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۲۱

  دین ما دین رفعت و مهربانیست که در آن خداوند انسان را دستور به عدل در کنار احسان میدهد.پیامبران ما امامان ما همگی در حرکت زمانی خود به دنبال تکامل اخلاق بوده اند تا از این طریق انسان به سعادت برسد.که در این مورد احادیٍ و روایات بیشماری وجود دارد که کم و بیش همگان با انها آشنا هستند.

  متاسفانه میبینیم که اخلاق مداری جای خود را به سلیقه محوری و احساس مداری داده است.و این یعنی تزریق سم به جامعه.

  کار اخلاقی در برگیرنده نفع دیگریست.سلامت و سعادت هم در گرو زندگی اجتماعی میباشد.خود بینی .تنهایی.بی رحمی.هرج و مرج و هزاران مورد دیگر که مجال ذکر کردن انها نیست ثمره فراموشی اخلاق ااست.

  ما اگر میخواهیم جامعه ای سالم و پویا داشته باشیم و محیط کاری در خور و شایسته انسان مسلمان.بی گمانم باید به دنبال پیاده کردن اخلاق ان هم از نوع اسلامی یعنی کامل ترینش باشیم تا با این کار زیرساخت و بستر توسعه فرهنگ در جامعه فراهم شود و ریشه بیشتر ناهنجاریها در جامعه بخشکد.

 22. نویسنده دیدگاه: اصلاح طلب
  آبان ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۷:۲۰

  جناب آقای کاظمی شکی نیست که دوستان اصلاح طلب از اینکه بار دیگر فردی اصلاح طلب براین مسند نشست خوشحالند ولی باید بدانی معاونان جنابعالی چه مالی چه آموزشی نمی توانند باعث موفقیت حضرتعالی باشند اون از معاون مالی در روز معارفه چه بی توجه به جمع حاضر مشغول صبحت با گوشی موبایل بود که حاضرین در سالن تمامی براین کار نگاه تحقیر آمیز داشتند اما برگی ازمعاون آموزشیی اداره که همیشه درمحل کار حضور ندارند ووقتی هم حضور دارند سوالی که ازایشان می پرسی چه درست چه نادرست تایید می کنند که این امر دال برناتوانی فرد مذکور میباشدحال موفقیت جنابعالی در گروه افراد شایسته می باشد چه اصول گرا چه اصلاح طلب.

 23. نویسنده دیدگاه: آموزگار و ولی دانش آموز
  آبان ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۲۲

  با سلام و آرزوی موفقیت برای جناب کاظمی. بنا بر وظیفه ای که به عنوان یک فرهنگی و ولی دانش آموز دارم لازم می دانم چند نکته را خدمت ایشان عرض کنم. جناب کاظمی به نظر می رسد در مدارس ابتدایی کاغذ بازی جای آموزش را گرفته و به جای اینکه آموزگاران وقت کلاس را به تدریس اختصاص دهند، باید انرژی خود را صرف انجام کارهای فرعی و مخصوصا انجام وظایف دیگر همکاران از جمله مدیر و معاون پرورشی کنند. به عنوان مثال به نظر می رسد که انجام امور اداری از جمله جمع آوری پول بیمه وظیفه کادر اداری مدرسه باشد ولی اکثر مدیران این کار را به آموزگاران محول کرده اند و ایشان باید وقت با ارزش کلاس را صرف این گونه کارها نمایند. نمونه دیگر اینکه انجام کارهای فرهنگی هنری که ظاهرا وظیفه معاون یا مربی پرورشی می باشد بر عهده آموزگاران نهاده شده مثلا معاون مدرسه ای که اینجانب در آن مشغول هستم امروز به بنده دستور داده اند که استعداد های هنری دانش آموزان را شناسایی کرده و به ایشان گزارش نمایم. و مورد دیگر الزام اینجانب برای تشکیل کتابخانه و نظارت بر کار آن از طرف معاون پرورشی می باشد. مساله دیگر انواع طرح های فرعی ( از این نظر که آموزش هدف اصلی ماست) با عناوین مختلف است که تقریبا هیچ وقتی را برای آموزش باقی نمی گذارد. نکته دیگر عدم حضور معلم ورزش در بعضی مدارس ابتدایی است که باز هم انجام وظایف آن بر عهده آموزگار نهاده شده. لذا به نظر می رسد تبیین و ابلاغ شرح وظایف کادر اداری و آموزشی مدارس ابتدایی الزامی باشد.

  • نویسنده دیدگاه: شهروند
   آبان ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۷:۲۳

   من هم با نظر آموزگار محترم موافقم وقت آموزگاران درمدارس ابتدایی صرف این امور می شود .

 24. نویسنده دیدگاه: ngthkn,s
  آبان ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۳:۴۰

  امیدداریم که مجموعه حرکات اقای کاظمی موجب پیشرفت و رشد علمی منطقه شود نه باعث کندی رشد علمی این دیار

 25. نویسنده دیدگاه: تمدن اسلامی
  آبان ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۴۲

  یا سلام و تشکر از مسئولین سایت سلام دلفان
  از وقتی جناب کاظمی تشریف آوردن بی نظمی ها بیشتر شده هیچ کی دل بکار نمیده- یه ماه اندی از سال تحصیلی گذشته تازه میخان همه رو جابه جا کنند این دانش آموزای بیچاره چه گناهی دارن واقعا پست گرفتن اینقد ارزش داره همین جناب آقای جهانی اگه میدونست قراره همچین بلایی سرش بیاد هیچ وقت پست نمی گرفت./
  آقای کاظمی مدیریت اقتدار میخاد یه کاری بکن که مثل مدیرای قبلی کسی یخودش اجازه نده بیاد از کا شما ایراد بگیره .بهترین کارشناسا رو واسه اداره بکار گیری کن هر چند از جناح مخالف شما باشه اگه لازم شد باید التماسشون کنی مهم پیشرفت کشور عزیزمون ایرانه اگه بخاید واسه رو کم کنی فلان شخص رو وردارید بندازید روستا و فلان آموزشیار نهضت رو که بلد نیست یه بخشنامه فارسی رو بخونه ابلاغ مدیریت مدرسه بدید نتیجش میشه اینکه که ایران همیشه در حال توسعه میمونه و هیچ وقت توسعه یافته نخواهد شد
  والا بخدا راس میگم

 26. نویسنده دیدگاه: بی نظر نظریان
  آبان ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۰۷

  من از این در شگفتم که آقای کاظمی می گوید:من جناح چپ یا اصلاح طلب هستم پس چرا به آقای سوری که نامزد مورد حمایت اصولگراین بود رأی دادید ؟
  آقای امام جمعه چرا وبه چه دلیلی این گونه قاطع از مدیر اصلاح طلبان که مخالفت با اصول گرایی را افتخار خود می داند دفاع می کند زیرا قطعا یکی از برادران کاظمی کاندید مجلس است وهمین سخنان امام جمعه محترم وسیله تبلیغ آنها خواهد شد.
  آقای کاظمی وجهانی معزول با هم قرار داد بسته بودند که اگر بستگان مرا مدیر کنید من از مدیریت دلفان چشم پوشی می کنم پس چرا قرار داد را نغض فرمود.
  آقای کاظمی دقیقاً 15نفر از بستگان درجه 1و2شما مدیر یا کارشناس شده است آیا کس دیگری هست که جهانی ابلاغ نداده باشد وشما بیاورید.
  به نظر شما نماینده اصولگرای دلفان والشتر فردا با چه عملکردی گزینه مورد حمایت اصولگراین خواهد شد .جهانی را آورد بلای جان اصولگرایان شد .کاظمی را آورد شمشیر را از رو برای اصول گرایان بسته است .فرماندار بسیجی را عزل کرد وفرماندار اصلاح طلب آمورد به عملکرد کاری نداریم
  در شگفتم مسئولین ارشد اصولگرایان چگونه این همه تناقض را در عملکرد وبیان یک نماینده اصولگرا هضم می کنند؟

 27. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  آبان ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۰۱

  نه بابا روز اول شعار داد که آموزش وپرورش نباید سیاسی باشد ولی دو روز بعد عقده ای لغو ابلاغ آقای نصر اله کریمی در دستور کار خود قرار داد با 29 سال خدمت که زمان باز نشستگی این آقا می باشد خدا برسد به داد دیگر فرهنگیانی که نزدیک به باز زمان نشستگی شان است ما که نمی شود از کلاس اول ابتدایی به کلاس نیم ابتدایی لغو ابلاغ کنند……….؟

  • نویسنده دیدگاه: بیطرف
   آبان ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۴۷

   دوست عزیز آقای کریمی حقشه.

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آبان ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۵۸

    برادر عزیز :خانواده اش چه گناهی کرد وخودش باکدامین گناه….؟

    • نویسنده دیدگاه: فرهنگی
     دی ۲۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۱۵

     با سلام بنده خوشم از تخریب چهر ها وشخصیت ها نمی آیاد حتی یک فرد عادی هم . اما آقای کاظمی روز معارفه صراحتا گفتند که من از دروغ خوشم نمی آیاد . آقای کاظمی یک سئوال از شما دارم مگر نگفتی سیاست در آموزش وپرورش را بر می دارم. اما شما به صراحت می گویم خودتان دروغ گفتید وگذشت این زمان کم معلوم نموده. من شخص آقای کاوه ای یا امثال وی که از اصلاح طلبان هستم را کاملا قبول دارم چون افرادی رو راست هستند . اما برادر من در قضیه مربیان پیش دبستانی چگونه عمل نمودید . خانم اکثر کسانی که هم اکنون در اداره هستند را مشغول نموده اید. در تبدیل وضعیت آنچه خودتان دلتان می خواهد انجام می دهید. …خودتان را که معاون است بدور از قانون وضوابط به ادبیات تبدیل نمودید. این ها همه دروغ وظلم . هزاران ها مورد دیگر دارم که می توانم برایت بگویم .پس خواهشا دروغ بد است دروغ نگوییم. من اعتقاد دارم پیشینیان قبل از شما هم دروغ می گفتند اما هیچ وقت نگفتند که ما از دروغ بدمان میاید.همه کارهای شما زیر ذره بین است ودر آینده ی نزدیک همه کسانی که یک ذره وجدان داشته باشند بحق قضاوت خواهند نمود. موفق وموید باشید

 28. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۲۸

  البته ما هم می دانیم شما مربوط به یکی از جناح های سیاسی کشورید
  چون اولا فعالیت شما برای آقای سوری کاملا مشخص است
  دوما مشاوره شما به آقای آل کاظمی در رها کردن آقای سید محمد خاتمی وپیوستن او در دقیقه90به آقای ناطق نوری کاملا پایبندی شمارا به یک جناح خاص مشخص می کند وبه خاطر ثبات عقیده شما باید آفرین گفت.؟؟؟؟؟؟

 29. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  آبان ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۰۸

  با سلام حضور آقای کاظمی مدیر محترم اداره . حرفهایتان خیلی زیبا ودلنشین است. اما آیا میدانی مسئول …شما خانم خود را در پیش دبستانی به کار گمارده در حالی که امسال ورود نیروی پیش دبستانی ممنوع بود.ما دوست داریم شما پیشرفت کنید اما یک آمار بگیر ببین ورودی های امسال مربیان پیش دبستانی که ممنوع هم بوده چه کسانی هستند؟این یعنی جلوگیری از سیاست بازی در آموزش وپرورش واعتدال

 30. نویسنده دیدگاه: سهراب
  آبان ۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۴۹

  اقای رئیس خواهشا یکی از کاراتون اختصاص بدید به حل مشکل زمینهای فاز 3. وبا مسولین تعاونی مسکن برخورد کنید . واقعا مایه تاسفه که فاز 4 حل شد ولی خبری از فاز 3 که باید گفت فاز 30 درستترش اینه چون اینجوری که بوش میاد تا 30 سال حل نمیشه ترا خدا کاری کنید این اتفاق نیفته حقیقتا اگر الان این کار براش نشه تا 10 سال بعدی توی طرح جامع قرار نمیگیره و کار کشیده میشه به 10 سال دیگه و طرح جامع بعدی که اون هم معلوم نیست باز کاری برای ما انجام بگیره

 31. نویسنده دیدگاه: 5مهر 93میگه
  آبان ۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۱۲

  راستی آقای…. کجارفت؟؟!!بنظر من از لحاظ سیاسی به هیچ دردی نمیخورد.

 32. نویسنده دیدگاه: دروغ سنج
  آبان ۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۲۷

  آقای فرهنگی محترم واسه چی به این صراحت دروغ میگی وتهمت میزنی؟؟؟؟؟ خانم اقای کاظمی سال92 به رحمت خدا رفته
  حتما بروید استغفارکنید از این همه دروغ وتهمت

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۰۲

   دروغ سنج عزیز
   منظورازکامنت فرهنگی خانم یکی از مدیران جناب کاظمی ست

  • نویسنده دیدگاه: فرهنگی
   آبان ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۵۴

   منظور ایشان خانم … اداره بود… متا سفانه مدیر سایت نام اشخاص را حذف کرده وشما منظور را اشتباه درک کرده اید خانم س م سال گذشته وارد پیش دبستانی شد وامسال رسمی شد والان در اشترینان مشغول تدریس مقطع ابتدایی است ودر روزهای آینده به نورآباد منتقل خواهد شد .

 33. نویسنده دیدگاه: بی نام
  آبان ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۶:۴۱

  به نظر من هم کامنت آقای فرهنگی محترم
  به ذهن بیننده این رو القا میکنه که منظور خانم آقای کاظمی ست
  بهتره آقای فرهنگی عزیز در گذاشتن کامنت کاملا دقت کنن

 34. نویسنده دیدگاه: دنباله
  آبان ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۳۱

  راستی آقای ج…. کجارفت؟؟!!بنظر من از لحاظ سیاسی به هیچ دردی نمیخورد.هرکسی میدونه جواب بده لطفا مدیر قبلی را میگم

  • نویسنده دیدگاه: آنه
   آبان ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۲۹

   رفته گل بچینه…….کجا میره؟هر کاری خواسن کرد براشون. اون الان دیگه یمهره ی سوختس……..سیاهی کیستی………
   خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

 35. نویسنده دیدگاه: فاز 30 یا فاز -0-میگه
  آبان ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۴۴

  ترا خدا کاری برای این زمینهای فاز 3 اما نامعلوم و مبهم بکنید رئیس محترم

 36. نویسنده دیدگاه: فازم کجا فاز هیچ!!!
  آبان ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۷:۰۳

  از استاندار محترم نماینده محترم سلسله و دلفان و ریاست محترم آموزش و پرورس و سایر ادارات همچون شهرداری و سایر ادارات مرتبط با موضوع خواهشمندیم پیگیر زمینهای فاز ۳ باشید و درصورت مشخص شدن قصور هیات مدیره تعاونی مسکن فاز ۳ انها را به اشد مجازات برسانید تا تسکینی بر دردهای ما باشد که چنان در دام این بزرگواران گرفتار شده ایم که تا دو نسل دیگه هم تا خرخره گرفتار شده ایم مانند برق فاز 3 و فشار قوی برای ما خطرناک بودند الامان بدادمون برسید

 37. نویسنده دیدگاه: نوروزی
  آبان ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۰۳

  باتشکر از ریاست محترم که اقای گودرز بابایی را به شایستگی به معاونت برگزیده اند

  • نویسنده دیدگاه: وبگرد
   آبان ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۵۶

   به خدا از خنده سرم درد گرفت از این حرف آقای نوروزی خخخخخخخخخخ

 38. نویسنده دیدگاه: مدرس دانشگاه
  آبان ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۳۲

  دوستان هرگز فراموش نکنید اولین آیت الله دلفان از خاندان آل کاظمی بوده در زمان انقلاب بیشترین شهدا از خاندان آل کاظمی بوده با گذاشتن کامنت اشتباه نمی تونید گذشته و تاریخ رو عوض کرد پای صحبت بزرگترهایتان بنشینید که برایتان بگویند نماز خواندن را از آیت الله شیخ فرج الله یاد گرفتن هیچ موقع به خاطر مخالفت با کسی نمی توانید اصالت و نجابت را از کسی بگیریید هیچ گاه گذشته بزرگان فراموش نمی شود
  شهدای کاظمی از دانش آموز چهارده ساله شهید حیدر کاظمی دانشجوی پزشکی شهید نعمت کاظمی سردار محمد قلی کاظمی تا پاسدار شهید انقلاب محمد حسین علی ابدالی که همه از بستگان درجه یک احمد کاظمی هستندگرفته تا مابقی شهدای کاظمی دال بر اصالت و نجابت این عزیزان می باشد خواهشا به خاطر مسائل سیاسی تاریخ رو تحریف نکنید

  • نویسنده دیدگاه: دانشجو
   آبان ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۴۴

   شهدا چشم و چراغ این ملت هستند امیدواریم همه در خط امام راحل و شهدا باشیم و گوش به فرمان مقام عظمای ولایت باشیم. ان شاءالله

  • نویسنده دیدگاه: از خدامونه میگه
   آبان ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۴۱

   ماهمه قدردان ایت الله العظمی فرج الله کاظمی و همه ایات عظام این مرز و بوم هستیم امید دارم که اقای احمد کاظمی همچون ان عالم ربانی عمل کند ما که بخیل نیستیم ما روحانیت مبارز و مجاهد و شهدا و دلسوزان و خادمین به بچه ها و نونهالان و اهل تعلیم و تربیت را دوست داریم و از انها حمایت میکنیم بسم الله احمدجان شروع کن خوب و متین و حسینی که شهدا و روح امام ناظر همه ماهستند یاحسن غریب یا باب الحوائج یا علی اصغر

  • نویسنده دیدگاه: بی چاره
   آبان ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۳۸

   فراموش نشه ها بیشترین خان ها هم از خانواده ی کاظمی بوده

   ستم..-ظا..-ستم…-ظا…م…

 39. نویسنده دیدگاه: روماریو میگه
  آبان ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۲۵

  کرکری نخونید به اندازه خودتون پاتونو از گلیمتون دراز کنید ها دیدی گفتم . هر گروهی خوبی هائی داره و بدیهائی و هر خانواده ای هم همینطور . اما معیار هرکسیب تقوا و ایمان و خداترس بودن اونه

 40. نویسنده دیدگاه: امین
  آبان ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۰۷

  آقا یا خانمی که به اسم بی چاره کامنت گذاشتی
  درسته طایفه بزرگ کاظمی همگی خان بوده اند ولی از همین خان ها بیشترین وبرجسته ترین روحانیون برخاسته اند از همین خان ها بهترین وارزشمندترین جوانها به درجه رفیع شهادت نائل گردیده اند ازهمین خان ها بهترین متخصصین و تحصیل کرده ها برخاسته اند و…
  پس این نشون میده افرادی که اصالت وریشه خانوادگی داشته باشن قطعا ویقینا بخوبی راه درست رو میشناسن و
  شماهم بخاطر تهمت های که زدید برو استغفارکن

  • نویسنده دیدگاه: علیرضا
   آبان ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۱۷

   اتفاقا همین الان هم ادعای خانی دارند
   می توانم اسم ببرم…و…و….بازمبگم

  • نویسنده دیدگاه: محمد
   آبان ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۲۰

   اتفاقاهمین الان نم ادعای خانی میکنند
   می توانم نام ببرم……….و…….و………و……و…..و……..بازم نام ببرم

 41. نویسنده دیدگاه: داوطلبین
  آبان ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۰۳

  با سلام و خسته نباشد
  ببخشید چطور پسر یکی از … باید در تمام دروسش به نهایت ظلم به سایر دانش آموزان شهرستان و استان بشه به چه حقی در برگه هاش قلم وارد میشه//ذفغ

 42. نویسنده دیدگاه: امین
  آبان ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۹:۴۸

  ودر ادامه کامنت بالا
  طایفه کاظمی ظلم وستم نکرده اند و یار ویاور مظلومان بوده وهستند…

  • نویسنده دیدگاه: محمد
   آبان ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۲۹

   اصلا خیلی معلومه
   بله یاور مظلومان در شب ازدواج همان مظلومان بوده هیچ وقت این خاطرات خان بازی از زهن مردم بیرون نمیره یعنی می خواهی این مسعله بزرگ را انکارکنی. پس بهتره مبارزه نکنی گوگولی

   • نویسنده دیدگاه: امین
    آبان ۱۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۹:۱۰

    بزرگوار ذهن ومسئله رو اینجوری مینویسن
    بهتره به جای توهین وپرخاشگری یه کم سطح دانش ومعلوماتت رو افزایش بدی

    • نویسنده دیدگاه: محمد
     آبان ۱۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۱۸

     اولا غلط املایی ملاک نیست
     دوما هیچ گونه توهینی به کسی نشده چون عین واقعیت است حرف حق تلخه می دونم
     سوما کی برد من نه ز دالی داره ی حمزه دار داره
     چهارما هیچ بهونه ای نداشتی به اینا گیر دادی
     واقعا دلم برات می سوزه گوگولی

   • نویسنده دیدگاه: خخخخ
    بهمن ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۶:۰۸

    شاید خوانین دیگری همچین کاری کردن ولی همچین وصله ای به خاندان کاظمی نمیچسپه اگر این حرف شما درست بود قطعا در کتب تاریخی به ان اشاره میشد اگر کسی با بستگان شما همچین کاری کرده و اخرش گفته اسم من کاظمیه شما از مجاری قانونی پیگیری کنید حتما نتیجه میده

 43. نویسنده دیدگاه: بی بی
  آبان ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۳۱

  منظور جناب احمد گلاویز شدن با فرمانده اسبق سپاه ودر انتخابات ریاست جمهوری سال 88 بود که ظاهراً کتک مفصلی هم نوش جان نمودند

 44. نویسنده دیدگاه: جعفری راد- دکترای تخصصی مدیریت آموزشی
  آبان ۱۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۵۷

  با سلام و احترام خدمت همه فرهنگیان عزیز
  من مطالب و نظرات دوستان را خواندم بسیار متاسف شدم آموزش و پرورش زیر بنای رشد و توسعه کشور است چرا اینقدر سطحی نگر هستید؟چالش های موجود آموزش و پروش ما خیلی مهم تر از این مسائل است.چالش اصلی عدم کیفیت آموزش و استاندارد های لازم آموزشی است از تخصص و سواد معلمان گرفته تا شیوه تدریس و بهره وری علمی دانش آموزان تا وضعیت امکانات و تجهزات مدارس…فرهنگیان عزیز بهتر است به جای این مسائل بیهوده به فکر بهبود فرایند یاددهی و یادگیری دانش آموزان باشند؟؟به فکر تجهیز مدارس روستاهای شهرستان باشید که خیلی ها از ابتدایی ترین امکانات محروم اند این ها رو مطالبه کنید؟رسالت اصلی خودتان را فراموش نکنید؟مدیریت در آموزش تخصص می خواهد نه سیاست.. در کشور سوئد فردی که بخواهد مربی پیش دبستانی شود 7 سال باید آموزش ببیند خودتان را مقایسه کنید؟؟؟

 45. نویسنده دیدگاه: کیوان
  آبان ۱۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۳۵

  امیدوارم از تجربیات ارزنده اقای علی حاجیپور مجددا در اداره استفاده شود به معنی واقعی کلمه کاردان شجاع و خداترس

 46. نویسنده دیدگاه: پیشنهاد و درخواست رسیدگی به رئیس اداره آموزش و پرورش
  آبان ۱۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۲۳

  خواهش خواهش توجه توجه کمک کمک:جناب آقای کاظمی به خاطر رضای خدا و به خاطر فرهنگیانی که شما در حکم سکاندار انها هستید مسائل مطرح شده در سایت سلام دلفان و جلساتشون رو رصد فرمائید و به رسالت خویش در حل این مشکل مسکن فرهنگیان که از عوامل افت کیفیت و کمیت اموزش منطقه هستند را برطرف نمائید اگه لازمه جلساتی را با این عزیزان در اداره برگزار کنید و دقیق تر در جریان قراربگیرید هرچند میدانم اطلاع کافی داری. در زمینه فاز ۴ توفیقاتی توسط هیات مدیره بخصوص همکار عزیزمان اقای محمودی صورت گرفته است با اینکه این زمینها بعداز فاز ۳ خریداری شدند ولی قبل از اونها به هدفی رسیدند ولی متاسفانه در مورد فاز ۳ بسیار ناامیدکننده هستش حقیقتا و این باعث نا امیدی درصذ زیادی از فرهنگیان شده ست. در ضمن از اقای محمودی هم در اداره استفاده کنید که باعث بشه کادری قوی تر داشته باشید. ارزششو داره در ارتباط باهمه بوده نماینده و لیاقت خودشو نشون داده اما متاسفانه وضع فاز سه قابل دفاع نیست چون اگه بود و هنری داشتند و تعهدی و دلسوزی و برش می بایست تا الان کاری صورت میگرفت که نگرفته . اما انصافا اگه فهمیدید کار انجام از ایشون هم استفاده کنید اما توصیه میشه این کار صورت نگیره البته بقیه فاز ۳ و ۴ رو که کاری انجام ندادند محاکمه و حقشون رو روی دستشون بشونید. دعاگوی خیرشماخواهیم بود

 47. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  آبان ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۴۱

  آقایون و خانم هایی که میگید کاظمی ها ادعای خانی می کنند اصالتتون رو بگید بینم شما کی هستید چه کارایی کردید چه افتخارایی رو به دست آوردید تا ما هم بدونیم

 48. نویسنده دیدگاه: یه بنده خدا
  آبان ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۹:۱۸

  با سلام خدمت همه همکاران محترم
  بنده از زمان سر کار اومدن آقای کاظمی دقیقا تمام… که جهانی انجام میداد رو از سر گرفته: مثلا مهر امضا ریاستش خشک نشده حکم ابلاغ آقای … رو لغو کرد
  یا یه نمونه دیگرش خط گرفت از آقای …

 49. نویسنده دیدگاه: یه معلم
  آذر ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۵۹

  اینکه اقای کاظمی ابلاغی کسی رولغو کرده ملاک خوب یابدبودن ایشون نیست.هرکسی درراس یه ارگان یااداره قراربگیره بایدنیروهاش روخودش انتخاب کنه این یه امربدیهیه.یه کم وجدان داشته باشیم. اقای کاظمی هنوزامتحانشونوپس ندادن.بذاریدعملکردروچندوقت دیگه ببینیم.انصاف داشته باشید

 50. نویسنده دیدگاه: یه دلفانی
  آذر ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۰۳

  حتی اگه خانواده اقای کاظمی درگذشته به کسی ظلم کردندملاک بدبودن اقای احمدکاظمی نیست.
  هرکه نان ازعمل خویش خورد.
  خاله زنک نباشیم

 51. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  آذر ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۴۶

  همه مردم آگاه اند در هیچ جایی از دنیا این همه ظلم آشکار علیه کاظمی و قوم کاظمی نشده. لطفا این الفاظ غلطتون رو اصلاح کنید

 52. نویسنده دیدگاه: خان زاده
  آذر ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۱۴

  آقا یا خانمی که موضوع واهی و خود ساخته شب اول ازدواج را بیان کردی؛
  بهتر است کمی بررسی مطالعه و پرس وجو کنید
  در تمام خواین دلفان هرگز و هیچ وقت چنین امری وجود نداشته و اتفاق نیافتادی
  خوانین همه طوایف دلفان مشهور به شرافت و پاکی بوده اند
  وناز که در اوایل دوره پهلوی مقرر می شود که سنگ قبر بابای بزرگ نصب سود فراخوان می دهند و تمام بزرگان منطقه جمع می شوند اعلام می کنند تنها کسآنی که شلوار به حرام از پای در نیاورده اند می توانند در مقابل همگان سنگ لحد را جابجا و سنگ قبر را نصب کنند تنها دونفر از خوانین به نام های … و … حاضر می شوند و شهامت و شرف حضور می یابند
  خوانین کاظمی علاوه بر بزرگان چون آیات عظام فرج اله و محمدرضا کاظمی ، مردانی چون امان اله خان کاظمی بودند که جانشان را بر سر تعرض یک افسر به یک زن لک از کف دادند و پس از 14 سال یاغی شدن به دست رضا شاه اعدام شدند
  لطفا آنچه در فیلم های تخیلی دیده ای را به خوانین شریف دلفان منتسب نکن
  خوانین کاظمی عامل ثبات و امنیت مردم بودند
  بروید از معمرین بپرسید

  • نویسنده دیدگاه: محمد
   بهمن ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۶:۰۱

   با سلام
   بنده در کتاب شورش لرستان مطالی در مورد امان الله خان کاظمی مطالعه کردم ایشان که در حدود سال 1305 به دستور رضا خان اعدام شدند و این مطلب در مورد ایشان درج نشده بود و دلیل حمله قشون رضا خان با دستور مستقیم سپهبد امیر احمدی به محراب کوه محل استقرار امان الله خان و گروگان گرفتن خانواده و سپس تسلیم شدن ایشان به خاطر این بوده که سرهنگ محمود خان کاوه مدت زیادی در اسارت نیروهای مرحوم کاظمی بوده که زنده یاد علیمحمد خان غضنفری معروف به امیر اعظم نیز که برادر همسر امان الله خان بودند تلاش زیادی جهت اعدام نشدن ایشان انجام میدهند که بی نتیجه می ماند و سرانجام امان الله خان اعدام میشوند

 53. نویسنده دیدگاه: م چواری
  آذر ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۴۸

  سلام بعد از سالها انتظار گفتیم روز شد بهتر می توانیم هم دیگر را ببینیم آقای رییس چگونه با اینها سپری میکنی ما از این آقایان چه زجرها که نکشیدیم …….بی عدالت……این پستها گذران فقط در تمام زندگیت خدا را فراموش نکن

 54. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۵۸

  سلام مشکل ما پیش دبستانیها اینه که اهل اداره فکر میکنند ما هم مثل خانم فلانی(مس) از راه رسیده راه چندین ساله یک روزه رفتیم بخدا روی دیدن مادرم نداشتم که اینقدر بچه مو پیشش می زاشتم اینجوری هم نیست آقایان فکر می کنند چندین سال از خودم ببرا بچه های مردم بی حقوق جایزه میخریدم با قرض کرایه ماشین میدادم مطمن باشید خدا جای حق نشسته

 55. نویسنده دیدگاه: مظلوم
  بهمن ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۵۲

  با سلام
  دوستان همه ما دارای عیبهایی میباشیم ……… هم از این قاعده مستثنی نمیباشند ایکاش، مسایل سیاسی را در انجام وظیفه خود دخالت نمیدادند یکی از دوستان بنده بدلیل بارداری و شرایط نامساعد روحی و جسمی…. درخواست مرخصی نمود ولی اینگونه جواب گرفتند :شما جناح راست هستید باااااااید بگردم شاید بک نفر جناح راست پیدا کنم تا جایگزینتان کنم!!!!!!!!

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار