سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 41624
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » برگزاری جلسه ستاد ساماندهی شئونات فرهنگی در دلفان
Print This Post

جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی شهرستان دلفا ن روز سه شنبه در محل اداره تبلیغات اسلامی نورآباد برگزار شد.

به گزارش سلام دلفان- امام جمعه نورآباد در این جلسه با تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین به مقام و منزلت امام حسین (ع) پرداخت و گفت: در عزاداریهای ماه محرم می بایست اهداف و فلسفه قیام عاشورابرای مردم تشریح شود تا آنان با قیام امام حسین (ع) شناخت پیدا کنند.

‘ حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد ‘ بر ترویج فرهنگ صحیح عزاداری توسط مدیران هیئت های مذهبی تاکید کرد و از آ»ان خواست با نظارت بر عملکرد مداحان ، از ترویج خرافه و بدعت ها در مراسمات عزاداری خودداری کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان نیز گفت: اجرای مراسمات مذهبی در شهرستان دلفان با محوریت روحانی شکل گرفته و این سیاست را دنبال خواهیم کرد.

‘ حجت الاسلام سید نصرالله موسوی’ افزود: در این رابطه جلسات توجیهی روحانیون، مداحان و مسئولین هیئات مذهبی برگزارشده است و برای اعزام روحانی اعزامی به هیات های مذهبی برنامه ریزی لازم صورت گجرفته است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان، اجرای مراسم صحیح و بدون خرافه در سالروز شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را از جمله دغدغه های این اداره خواند و گفت: برای اجرای صحیح و قابل بهره گیری عمومی این مراسم تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست و آمادگی کامل داریم.

منبع:ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار