سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 41672
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » مردم، مسئولان دلفانی و مدیران استانی کلید حل مشکلات دلفان
Print This Post
امام جمعه شهرستان:

همکاری این سه ضلع می توان توسعه نیافتگی دلفان را جبران کنند و مشکلات این شهرستان نیز حل شود.

به گزارش سلام دلفان- حجت الاسلام ‘سید جعفر هاشمی نژاد’ گفت: مردم دلفانDSC00335 می توانند با مطالبه گری نقش مهمی در توسعه دلفان داشته باشند ، آنان باید بر عملکرد مسوولان ادارات نظارت کنند وهرجا لازم باشد انتقاد کنند و امربه معروف و نهی از منکر داشته باشند.

وی ،با بیان اینکه مطالبه گری مردم می تواند یکی از کلیدهای حل مشکلات این شهرستان باشد افزود: مردم دلفان مردمی قدرشناس هستند ،آنان بایستی هرجا کار و اقدام خوبی از مدیری می بینند تشکر نمایند و هر جا کوتاهی می بینند امره به معروف داشته باشند.

امام جمعه نورآباد ، یکی دیگر از کلیدهای حل مشکلات دلفان را مسوولان ادارات در شهرستان دانست و بیان داشت : مدیران دستگاههای اجرایی دلفان باید همت خود را بیشتر کنند تا بتوانند مشکلات حوزه های مربوطه را حل کنند.

حجت الاسلام هاشمی نژاد گفت: ضلع سوم حل مشکلات دلفان مدیران استانی هستند ، آنان می بایست از مدیران شهرستانی حمایت کنند و بر عملکردآنان نظارت کنند . مدیران کل بایستی بصورت میدانی و در فاصله های کوتاه از شهرستانها بازدید داشته باشند و بازدید های میدانی نقش مهمی در موفقیت آنان در این مسیر دارد.

وی ، با بیان اینکه در سه دهه گذشته نظام مقدس جمهوری اسلامی اقدامات چشمگیری برای عمران و آبادانی شهرستان دلفا ن انجام داده است افزود:این اقدامات قابل تقدیر است و مردم قدردان نظام هستند اما به سبب عمق محرومیت وسعت منطقه ، جمعیت وتعداد زیاد روستا این اقدامات کافی نیست و بایستی همچنان تلاش شود تا دلفان از محرومیت خارج شود.

امام جمعه نورآباد گفت: اقدامات خوبی در چند ماه گذشته در زمینه برق رسانی ، گازرسانی، روستایی و فاضلاب شهری انجام شده که لازم است از مسئولان تقدیر و تشکر نمائیم این اقدامات اقدامات خوبی است اما در مقابل کوه مشکلات دلفان بایستی بیشتر تلاش شود.

منبع:ایرنا

  1. نویسنده دیدگاه: منصف میگه
    آبان ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۱۲

    متاسفانه بعضی از مسولین پیشنهاد سازنده و انتقاد دلسوزانه را تعیین تکلیف برای خود به حساب می آورند و به شدت با این پیشنهادات و فرد پیشنهاد دهنده برخورد می کنند وبه اصطلاح خود را عقل کل میدانند

  2. نویسنده دیدگاه: آنه
    آبان ۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۰۶

    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هاشمی نژاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار