سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42038
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » تبعات اعدام شیخ نمر، آل‎سعود را درگیر خواهد کرد
Print This Post
حجت‎الله خدایی‎سوری؛

صدور حکمی خلاف قانون، از سوی کشوری که بیش از یک قرن است که به شیوه پادشاهی و دیکتاتوری اداره می‎شود و حکام آن گوش به فرمان اسرائیل و آمریکای جنایتکار هستند، بعید نیست.

به گزارش سلام دلفان – عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی معتقد است که تبعات اعدام شیخ نمر، آل‎سعود را درگیر خواهد کرد.

حجت‎الله خدایی‎سوری اظهار داشت: صدور حکمی خلاف قانون، از سوی کشوری که بیش از یک قرن است که به شیوه پادشاهی و دیکتاتوری اداره می‎شود و حکام آن گوش به فرمان اسرائیل و آمریکای جنایتکار هستند، بعید نیست.

وی ادامه داد: صدور حکم اعدام برای عالمی که تنها خواسته‎اش اجرای عدالت در کشورش است، قطعا دور از انصاف است و تمام مسلمانان جهان اسلام(بخصوص اهل تشیع) بسیار نگران اجرای این حکم هستند چرا که این عالم دینی تنها متعلق به کشورش نیست بلکه متعلق به تمام جهان اسلام است.

سوری تصریح کرد: قطعا اگر این حکم از سوی آل‎سعود اجرا شود، تبعاتش آنان را درگیر خواهد کرد، زیرا مسلمان تاب تحمل چنین بی‎عدالتی‎هایی را ندارند.

نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به پیشنهاداتی که برای تجدیدنظر در اجرای این حکم صورت گرفته است، امیدواریم که این حکم قضایی از سوی مقامات عربستان لغو شده و مایه خوشحالی مسلمانان جهان تشیع و اسلام شود.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار