سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42049
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۶ نظر
خانه » اخبار برتر » وظیفه من عزل و نصب نیست/ قصد ثبت نام در انتخابات مجلس را ندارم
Print This Post
امام جمعه دلفان؛

اگر سنگ اندازان در حوزه سلامت شهرستان دست از کارشکنی های خود بر ندارند ناچار می شوم در آینده بی پرده تر و با ذکر نامشان با مردم سخن بگویم.

salamdelfan.ir (1)به گزارش سلام دلفان- حجت الاسلام هاشمی نژاد با اشاره به شکوه برگزاری مراسم عزای امام حسین(ع) در شهر هایی چون اردبیل، زنجان و سایر شهرها که به صورت یک هیئت واحد و با جمعیت چند هزار نفری اقامه عزا میکنند، از تمام مردم و هیئات شهرستان خواست که مجالس عزای حسینی را با شکوه برگزار نمایند.

وی از حضور گسترده مردم در مراسم روز عاشورا ،“نماز ظهر عاشورا “و “یوم الله سیزدهم آبان” تشکر و قدردانی کرد و از عموم مردم خواست که حرمت این ایام را بیش از هر زمان دیگری نگه دارند.

امام جمعه دلفان در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه به برخی از مسائل شهرستان پرداخت و افزود: می گویند امام جمعه در عزل و نصب ها دخالت می کند و قصد دارد در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی ثبت نام کند.

وی افزود: بنده بعنوان امام جمعه این شهر عرض می کنم که سخنگو ندارم و خودم سخنگوی خودم هستم؛ هر زمان که موردی را از زبان خودم شنیدید آنوقت می توانید آن صحبت را به بنده منتسب بدانید، متاسفانه شایعاتی در مورد بنده در سطح شهر نشر پیدا کرده که به هیچ عنوان صحت ندارد.

هاشمی نژاد در در ادامه گفت: باید بگویم که بنده هیچگاه در عزل و نصب ها دخالتی نداشته و نخواهم داشت، وظیفه من نظارت بر اعمال مدیران است و این بدان معنی نیست که در امور اجرایی دخالت نمایم.

وی همچنین درباره احتمال ثبت نام در انتخابات افزود: بنده اعلام میکنم به هیچ عنوان چنین تصمیمی نداشته و ندارم .

حجت الاسلام هاشمی نژاد در بخش دیگری از خطبه ها ضمن بر شمردن برخی از محاسن طرح نظام سلامت در کشور و گفت: متاسفانه این طرح در شهرستان دلفان با چالش هایی مواجه است و برخی افراد با اعمال سلیقه و مقاصد سیاسی و کارشکنانه خود باعث شده اند که بحث سلامت در شهرستان دلفان با مشکلاتی مواجه شود.

وی با اشاره به نفوذ برخی افراد برای جلوگیری از ورود متخصصان به شهرستان افزود: نه تنها ورود برخی از متخصصان به این شهرستان با بهانه های متفاوت تحت شعاع نفوذ این افراد قرار گرفته بلکه فعالیت بعضی از متخصصان موجود در بیمارستان نیز با مشکلاتی مواجه شده است.

وی در این باره افزود: اگر این اشخاص از کارشکنی های خود دست برندارند ناچار می شوم در آینده بی پرده تر و با ذکر نام اشخاص با مردم سخن بگویم.

 1. نویسنده دیدگاه: شامراد
  آبان ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۵۰

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۳۱

  حجت الاسلام هاشمی نژاد تو را به جدت به داد این شهر برس چون فقط شما میتونی از طریق تریبون امام جمعه حرف بزنی فساد تو شبکه بهداشت داد میزنه فقط یک نفر میخواد دنبالش باشه

 3. نویسنده دیدگاه: شهروند
  آبان ۱۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۰۸

  درود بر شرفت سادات بزرگ …

 4. نویسنده دیدگاه: برا لک
  آبان ۱۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۵۶

  به خدا فساد نه تنها در شبکه بهداشت ، در آموزش و پرورش ، فرمانداری و … بیداد میکنه
  کاش اسکندری پیدا شود

 5. نویسنده دیدگاه: اعظم
  آبان ۱۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۷:۲۷

  مردم بدان زیر دست دکتر ویسی چه اتفاق های می افتتد ساکت نمی نشینن

 6. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۱۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۷:۲۹

  دکتر ویسی چرا تزریقات بیمارستان از داخل شهر بیشتره در حالی که بیمارستان دولتی است

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار