سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 4210
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اعضای شورای مرکزی جمعیت هلال احمر لرستان و دلفان انتخاب شدند
Print This Post
به گزارس سلام دلفان به نقل از فارس ، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دلفان ظهر امروز در جمع خبرنگاران در دلفان گفت: انتخابات سومین دوره مجمع عمومی هلال احمر ...

به گزارس سلام دلفان به نقل از فارس ، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دلفان ظهر امروز در جمع خبرنگاران در دلفان گفت: انتخابات سومین دوره مجمع عمومی هلال احمر شهرستان دلفان در سه حوزه رای‌گیری با حضور اعضای جمعیت هلال احمر برگزار شد.

صید کریم مرادی افزود: بیش از سه هزار و 600 نفر در کانون‌های مختلف دانشجویی، دانش‌آموزی و امداد و نجات عضو جمعیت هلال احمر شهرستان دلفان هستند که می‌توانند خدمات شایانی ارائه دهند.

وی اظهار داشت: در جریان این انتخابات علی امامی، محمدناصر منتی، سید علی مختاری و سید فرشاد بابایی به عنوان اعضای جدید اجرایی و فرود ساروقی به عنوان بازرس جمعیت هلال احمر شهرستان دلفان انتخاب شدند.

به گزارش فارس از خرم‌آباد، اعضای شورای اجرایی جمعیت هلال احمر لرستان مشخص شدند.

در انتخاباتی که جمعه 22 اردیبهشت در سطح شعب جمعیت هلال احمر لرستان و هم‌زمان با سراسر کشور انجام گرفت اعضای شورای اجرایی و بازرسی مشخص شدند.

بر پایه این گزارش در این انتخابات که هر چهار سال یک‌بار برگزار می‌شود، در شهرستان خرم‌آباد، خانم عباس‌نژاد، آقایان نجاتعلی امیری، جمال نظری و احمدرضا کوشکی به عنوان اعضای اصلی و دکتر وتر به عنوان بازرس شورای اجرایی انتخاب شدند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار