سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42101
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » تختصیص سه میلیارد ریال به مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد دلفان
Print This Post

این مبلغ از محل اعتبارات ماده 180 قانون بودجه برای تجهیز و نوسازی مجتمع فرهنگی هنری ارشاد شهرستان دلفان، اختصاص داده شده است.

به گزارش سلام دلفان- فرماندار دلفان از تخصیص سه میلیارد ریال اعتبار جهت تکمیل ساخت مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد نورآباد دلفان خبر داد.

دکتر علی باقری افزود: این مبلغ از محل اعتبارات ماده 180 قانون بودجه برای تجهیز و نوسازی مجتمع فرهنگی هنری ارشاد نورآباد، اختصاص داده شده است.

وی افزود: مراحل قرار داد این پیمان انجام شده است و امیدوایم اداره کل راه و مسکن و شهرسازی استان عملیات تکمیل را به پیمانکار واگذار نماید تاعملیات تکمیل و تجهیز این مجتمع قبل از پایان سالجاری به پایان برسد.

به گفته وی، طرح تجهیز مجتمع فرهنگی، هنری ارشاد نورآباد از سال 91 آغاز شده و تاکنون بیش از 65درصد پیشرفت کاری دارد.

وی گفت : طرح تجهیز مجتمع فرهنگی هنری ارشاد نورآباد شامل احداث ، توسعه و تجهیز سالن آمفی تئاثر، نگارخانه و سالن جلسات این مرکز به منظور انجام فعالیت ها و برنامه های فرهنگی و هنری در سطح شهرستان دلفان است.

فرماندار شهرستان دلفان با بیان اینکه شهر نورآباد به عنوان مرکز این شهرستان فاقد سالن آمفی تئاتر است، گفت: نبود سالن و امکانات مناسب فرهنگی، هنری از جمله مشکلات جامعه هنری این شهرستان در زمینه انجام فعالیت های موثر فرهنگی و هنری است.

منبع: ایرنا

  1. نویسنده دیدگاه: همیار طبیعت
    آبان ۲۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۵۵

    جناب فرماندار محترم:
    ضمن عرض خسته نباشید و خدا قوت خدمت حضرتعالی و سایر دولتمردان دولت تدبیر و امید،باستحضار میرساند تخصیص اعتبار به پروژه های اجرایی کار شاق و خارق العاده ای نیست.شما هم نباشیدبودجه مصوب خواهد شد.مردم از شما انتظار تغییر مدیران دستگاههای دولتی را دارند .بعضی ازمدیران فعلی در زمان انتخابات ریاست جمهوری به اصلاح طلبان فحش و ناسزا میگفتند،حالا در دولت روحانی مانده و مثل ….. قایم کردن. بامید اقدام عاجل.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار