سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42111
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » انقلاب اسلامی ایران، ثمره مکتب حسینی است
Print This Post
رئیس اداره تبلیغات اسلامی دلفان؛

امروز جهت صیانت از این انقلاب و خون پاک شهیدان، نهادینه شدن فرهنگ و مکتب حسینی باید مورد توجه قرار گیرد.

IMG13091161به گزارش سلام دلفان – حجت الاسلام نصرت الله موسوی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی دلفان گفت: انقلاب اسلامی ایران با الگو گرفتن از قیام عاشورا و مکتب حسینی به ثمر رسید.

 وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران مولود قیام عاشوراست و پیوند عمیقی با محرم و صفر دارد، افزود: امروز جهت صیانت از این انقلاب و خون پاک شهیدان و نهادینه شدن فرهنگ حسینی و مکتب حسینی باید مورد توجه قرار گیرد.

 حجت الاسلام موسوی، اظهار داشت: ماه های محرم و صفر فرصتی مغتنم برای ترویج مکتب حسینی در بین آحاد مختلف بخصوص نسل جوان و نوجوان جامعه است.

 وی با تجلیل از عزاداری خالصانه مردم در دهه نخست ماه محرم، بیان کرد: این عزدارای ها و سخنرانی ها و محافل عزاداری حسینی نقش مهمی در انتقال پیام عاشورا به نسل های جوان و نوجوان دارد.

 این مقام مسئول با تاکید به اینکه برگزاری مراسم عزاداری حسینی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بسیار تأثیرگذار است، خاطرنشان کرد: عزاداران حسینی  باید با رعایت فرهنگ عزاداری و رفتار حسینی  از ورود بدعت و خرافه به این آیین مقدس جلوگیری کنند.

 وی با بیان اینکه محم و صفر مایه حیات اسلام است،  اظهار کرد: امام حسین جان، مال و فرزندانش را بری احیای اسلام ناب و صیانت از ارزش ها و احیای امر به معروف و نهی از منکر، فدا کرد.

 حجت‌الاسلام موسوی، گفت: امروز نیز نهادینه شدن فرهنگ حسینی در جامعه و سبک زندگی دینی و اسلامی مهم ترین راه صیانت از اسلام ناب و ارزش هاست.

منبع:شبستان

 1. نویسنده دیدگاه: فلاح
  آبان ۲۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۵۵

  قربانت سید عزیز که انصافاًمظهر ساده زیستی وشجاعت حسینی هستی
  خدا یار ونگهدارتان

 2. نویسنده دیدگاه: هیئتی
  آبان ۲۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۴۰

  “سلام ما هیئتی ها هم خیلی خدمت ایشون ارادت داریم”

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار