سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42137
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مجری آخرین عملیات استشهادی + عکس
Print This Post

یک نظامی اسرائیلی در پی حمله یک فلسطینی با چاقو در نزدیکی یکی از شهرک‌های یهودی نشین کشته شد و دو اسرائیلی دیگر نیز در این حمله زخمی شدند.

به گزارش سلام دلفان, یک جوان فلسطنیی دیروز در عملیاتی در نزدیکی شهرک گوش عتصیون در نزدیکی الخلیل یک نظامی صهیونیستی را به هلاکت رساند و دو تن دیگر را نیز به شدت مجروح کرد.این جوان فلسطینی که «ماهر الهشلمونی» نام دارد با چاقو به صهیونیست‌ها حمله کرده و ضمن به هلاکت رساندن یکی از آن‌ها دو نفر دیگر را هم به شدت مجروح کرده است.

رژیم صهیونیستی نیز با تایید این حمله به نقل از فوریت‌های پزشکی در بیت المقدس اعلام کرد: یک نظامی اسرائیلی دوشنبه در پی حمله یک فلسطینی با چاقو در نزدیکی یکی از شهرک‌های یهودی نشین کشته شد و دو اسرائیلی دیگر نیز در این حمله زخمی شدند.

پلیس اعلام کرد این فلسطینی از خودرو خود خارج شد و با چاقو به سه اسرائیلی که منتظر خودرو بودند، حمله کرد.

پس از این عملیات نظامیان رژیم صهیونیستی بلافاصله خود را به این مکان رسانده و به سمت این مبارز فلسطینی تیراندازی کرده و او را به شهادت رساندند.

از سوی دیگر، شبکه دوم رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که مجری این عملیات از خودروی شخصی خود پیاده شده و به ۳ صهیونیست در آن منطقه نزدیک شده و با چاقو به آن‌ها حمله کرده است سپس قصد فرار از آنجا را داشته که نظامیان صهیونیست به سمت وی تیراندازی کرده و او را به شهادت رساندند.

جزئیات بیشتر این عملیات به زودی منتشر خواهد شد.

ماهر الهشلمونی
منبع: ابنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار