سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42200
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پول صداوسیما حق فوتبال است و باید همه آن به فوتبال بیاید
Print This Post

نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: برخلاف نظر وزیر محترم ورزش پول صداوسیما باید همه اش به فوتبال بیاید و می آید.

به گزارش سلام دلفان، نایب رئیس فدراسیون فوتبال با حضور در غرقه مشرق در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها درباره موضوعات مختلف فوتبال صحبت کرد.

مهدی تاج در خصوص حق پخش تلویزیونی و توافق با صدا و سیما گفت: بزرگترین دستاوردی که حق پخش داشت تهیه و تدوین لایحه بودجه برای گرفتن حق فوتبال بود و عدد برای ما مهم نیست و فکر کنم با نهادینه شدن آن این حق به رسمیت شناخته می‌شود و فردا(چهارشنبه) اولین جلسه تدوین حق پخش تلویزیونی فوتبال است.

پول صداوسیما حق فوتبال است و باید همه آن به فوتبال برسد

رئیس سازمان لیگ در خصوص اظهارات وزیر ورزش که اعلام کرده”این پول که صداوسیما می دهد پول فوتبال نیست” نیز گفت: اصلا چنین چیزی نیست و این پول باید همه اش به فوتبال بیاید و می آید. چون صدا و سیما می‌گوید که ما نمی‌توانیم به فوتبال حق پخش بدهیم ولی این پول ها دست به دست می شود و همه آن به حوزه فوتبال می آید و فقط در فوتبال هزینه می شود.
تاج درخصوص مصاحبه تند مهرداد پولادی علیه خودش هم افزود: اصلا بحث آقای پولادی نیست و بحث نظام و مسائل قانون است و به ما اعلام شده این بازیکن باید سربازی برود. من همچنان همان حرف ها را دارم و این حرف من حرف نظام وظیفه هم هست و اگر کسی سرباز است باید برگردد و سربازی خود را انجام بدهد تا بتواند در تیم ملی هم بازی کند و تکفیشم مشخص شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار