سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42291
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » برای خدمت رسانی به مردم تقویت برنامه های سلامت ضروری است
Print This Post

هاشمی نژاد نیروی انسانی سالم و توانمند را بسترساز رشد و توسعه جامعه دانست و بر ضرورت ارتقای برنامه های سلامت محور تاکید کرد.

به گزارش سلام دلفان- حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد، امام جمعه نورآباد، صبح امروز(22 آبان) در بازدید ازفعالیت ایستگاه سفرنامه سازمان هلال احمر که با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلفان و دستگاه های محلی برگزار شده است، گفت: نیروی انسانی توانمند و سالم، مهم ترین شاخص و بستر رشد و توسعه جامعه است.

 وی، با بیان اینکه مسئولان باید در جهت خدمت رسانی ارزنده به مردم تلاش کنند، افزود: ارتقای سطح سلامت عمومی و افزایش امید در جامعه در این راستا باید مورد توجه قرار گیرد.

 حجت الاسلام هاشمی نژاد، با اشاره به نقش امید و نشاط در سلامت عموم مردم، تصریح کرد: از منظر تعالیم اسلامی، ایمان به خداوند متعال موجب تقویت امید در مردم می شود.

 امام جمعه نورآباد، با اشاره به سلامت از منظر دین مبین اسلام، ابراز کرد: در دین مبین اسلام سلامت روح و روان مردم بسیار مورد تاکید قرار گرفته است.

حجت الاسلام هاشمی نژاد،  افزود: عمل به دستورات دینی و تلاش جهت کسب روزی حلال  از دیگر عواملی است که موجب تقویت امید و ایجاد سلامت روح در مسلمانان می شود.

گفتنی است،  سفر نامه سلامت و امید حلال احمر در ایستگاه سیزدهم خود به مناطق محروم مهمان مردم نورآباد شده است.

شایان ذکر است، کاروان سلامت و امید هلال احمر در این ایستگاه تعداد 22 چادر را با حضور کادر پزشکی و بهداشتی جهت خدمت رسانی به مردم مناطق محروم دلفان دایر کرده است.

منبع شبستان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار