سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42359
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » تشدید تحریم ها نتیجه مذاکرات ایران با 1+5 /شاخ و شانه کشیدن آمریکا از سر بی زوری است
Print This Post
امام جمعه دلفان:

خباثت های رنگا رنگ آمریکا در طول این سی و چند سال که بر علیه ما کرده اند بی نتیجه بوده و روز به روز رو سیاه تر شده اند و انشاالله عزّت از آن مردم ایران، رهبر ایران و دولت و ملّت عزیز ایران خواهد بود.

به گزارش سلام دلفان- حجت الاسلام سیّدجعفر هاشمی نژاد در بخشی از خطبه های بیست و سومین روز از ماه آبان به نتیجه مذاکرات ایران و 5+1 در عمان پرداخت و افزود: نتیجه این شد که رئیس جمهور خبیث آمریکا حالت اضطرار در رابطه ی ایران و آمریکا و اموال بلوکه ما را در امریکا را تمدید کرد.

وی ادامه داد: نتیجه این شد که خیلی ها فهمیدند اینها اسیر دست صهیونیست ها هستند؛ به محض اینکه وزیر خارجه آمریکا از جلسه عمان خارج شد در داخل هواپیما نتیجه مذاکرات را به نخست وزیر اسرائیل گزارش داد و معلوم شد که دنبال جلب رضایت صهیونیست ها هستند.

امام جمعه دلفان گفت: تحلیل من این است که این شاخ و شانه کشیدن های آمریکایی ها از سر بی زوری است و دلیل بر این ادعای من این است که خباثت های رنگا رنگ آمریکا در طول این سی و چند سال که بر علیه ما کرده اند بی نتیجه بوده و روز به روز رو سیاه تر شده اند و انشاالله عزّت ازآن مردم ایران،رهبر ایران و دولت و ملّت عزیز ایران خواهد بود.

هاشمی نژاد در بخش دیگری از خطبه ها به موضوع ماهواره پرداخت و در مورد چگونگی برخورد با پدیده ماهواره افزود: دو نظر در مورد چگونگی برخورد با ماهواره وجود دارد یکی نظریه پیشگیری است که می گوید ما باید کاری بکنیم که مردم اصلاَ به ماهواره نزدیک نشوند.

وی افزود: برخی نیز می گویند نمی شود و نمی توانیم جلوی ماهواره را بگیریم و باید مردم را آزاد بگذاریم تا خودشان تجربه کنند؛ یعنی ماهواره بخرند، نگاه کنند وسپس به ضرر های آن پی ببرند و با کسب تجربه ماهواره را کنار بگذارند.

وی ادامه داد: به نظر می رسد که در این نظریه ی دوم اشتباه محاسباتی رخ داده است چراکه بعضی چیز ها مثلشان مثل آتش است، مثلشان مثل شراب است؛ نمی شود که پدر و مادری برای اینکه خطر سقوط از بلندی را به فرزندشان نشان دهند او را از بلندی پرت کنند! بلکه پیشگیری می کنند و برایش توضیح می دهند که آتش سوزنده است و ماهواره از این دسته می باشد.

هاشمی نژاد گفت: دلیل دیگر این مطلب این است که دست اندرکاران ماهواره و شبکه های ماهواره ای خبث ترین دشمنان اسلام و شیاطین روزگار هستند که محتوای این شبکه ها ترویج بی دینی، ترویج شراب خواری، ترویج بی عفتی و فساد است.

وی افزود: این است که باید از راه پیشگیری به جنگ این بشقاب سمّی رفت که متاسفانه برخی ها جاهلانه بر روی پشت بام هاشان گذاشته اند و نمی دانند که جه بلایی را بر سر خود و خانواده و دنیا و آخرتشان می آورند.

  1. نویسنده دیدگاه: ولایتی
    آبان ۲۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۳۸

    سلام .سالهاست که مسئولین دنبال راهکارهای برای مقابله با ماهواره در شهرمون هستند ولی ایقدر پشت گوش انداختند و دس دس کردند که اکثر شهر ماهواره دارند یا به سرعت دارن ماهواره دار میشند حالا دیگه روستاها هیچی…….انتظار میرود که مسئولین در این مورد حرکتی جهادی داشته باشن یا منتظر بمونن که همه ماهواره دار بشن و بعدش……..

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار