سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 4239
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » گردهمایی مسئولان روابط عمومی های ادرات دلفان در فرمانداری برگزار شد
Print This Post
سروسی سیاسی ؛خانم سالاری:سرپرست فرمانداری دلفان گفت:روابط عمومی ها قبل از هر چیز اساس کارشان رضایت خدا و خلق خدا باشد و بدور از هر گونه مسائل سیاسی،جناح بندی سلیقه ...

سروسی سیاسی ؛خانم سالاری:سرپرست فرمانداری دلفان گفت:روابط عمومی ها قبل از هر چیز اساس کارشان رضایت خدا و خلق خدا باشد و بدور از هر گونه مسائل سیاسی،جناح بندی سلیقه ها باشن.

مهدی پازوکی اشاره کرد :روابط عمومی قلب تپنده ی یک سازمان محسوب می باشد،کار حساس و مشکلی است حساسیت به لحاظ کردن همه ی آن مسائلی است که در نظر گرفته شود و اهداف سازمانی باشد و مسائل مربوط به فرهنگ جامعه .

وی ادامه داد:بایتی به گونه ی عمل کنند بازیچه دست افراد ومدیران نشوند و سلائق را در کار دخالت ندهند و اطلاعات شغلی خود را اضافه کنند و یک ارتباط متقابل سازمانها و مردم داشته باشند تا مردم از عملکرد دولت و نظام با خبر شوند و اینکه حق و حقوق مردم پایمال نمی شود و دولت در سالهای گذشته خدماتی ارائه کرده باید برای مردم شفاف سازی شود.

پازوکی گفت :روابط عمومی ها باید قدرت تجزیه و تحلیل مسائل را داشته و برای این کار باید ریز موارد سازمانی را بدانن و اطلاع رسانی درست باشد واز شایع پراکنی و اعمال نفوذها ،و داردان آمارهای غلط پرهیز شود.

وی ادامه داد روابط عمومی با رسانه ها ،سایت ها و….همکاری داشته تا به نحو درست عملکرد دولت به مردم برسد و اگر این اطلاع رسانی نشود اطلاعات نادرست به دست مردم می رسد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار