سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 4239
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » گردهمایی مسئولان روابط عمومی های ادرات دلفان در فرمانداری برگزار شد
Print This Post
سروسی سیاسی ؛خانم سالاری:سرپرست فرمانداری دلفان گفت:روابط عمومی ها قبل از هر چیز اساس کارشان رضایت خدا و خلق خدا باشد و بدور از هر گونه مسائل سیاسی،جناح بندی سلیقه ...

سروسی سیاسی ؛خانم سالاری:سرپرست فرمانداری دلفان گفت:روابط عمومی ها قبل از هر چیز اساس کارشان رضایت خدا و خلق خدا باشد و بدور از هر گونه مسائل سیاسی،جناح بندی سلیقه ها باشن.

مهدی پازوکی اشاره کرد :روابط عمومی قلب تپنده ی یک سازمان محسوب می باشد،کار حساس و مشکلی است حساسیت به لحاظ کردن همه ی آن مسائلی است که در نظر گرفته شود و اهداف سازمانی باشد و مسائل مربوط به فرهنگ جامعه .

وی ادامه داد:بایتی به گونه ی عمل کنند بازیچه دست افراد ومدیران نشوند و سلائق را در کار دخالت ندهند و اطلاعات شغلی خود را اضافه کنند و یک ارتباط متقابل سازمانها و مردم داشته باشند تا مردم از عملکرد دولت و نظام با خبر شوند و اینکه حق و حقوق مردم پایمال نمی شود و دولت در سالهای گذشته خدماتی ارائه کرده باید برای مردم شفاف سازی شود.

پازوکی گفت :روابط عمومی ها باید قدرت تجزیه و تحلیل مسائل را داشته و برای این کار باید ریز موارد سازمانی را بدانن و اطلاع رسانی درست باشد واز شایع پراکنی و اعمال نفوذها ،و داردان آمارهای غلط پرهیز شود.

وی ادامه داد روابط عمومی با رسانه ها ،سایت ها و….همکاری داشته تا به نحو درست عملکرد دولت به مردم برسد و اگر این اطلاع رسانی نشود اطلاعات نادرست به دست مردم می رسد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
آخرین مطالب
رفتن به نوارابزار