سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42408
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » خروج فغانی از فهرست کاندیداهای دربی
Print This Post

رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال با بیان اینکه هنوز داور دربی مشخص نیست، تاکید کرد: ما هرگز داوری دربی را نوبتی انتخاب نمی‌کنیم.

به گزارش سلام دلفان، حسین عسگری در خصوص انتخاب داور دربی پایتخت، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: ما گزینه‌ها را انتخاب کردیم. در واقع شش، هفت نفر هستند که می‌توانند این بازی را قضاوت کنند و در روزهای آخر با بررسی تمامی جوانب تصمیم نهایی را برای انتخاب داور دربی خواهیم گرفت.

وی در مورد اینکه جهانبازی عنوان کرده “نوبتی هم باشد نوبت من است دربی را قضاوت کنم“، خاطرنشان کرد: چرا باید نوبتی باشد؟ نه در دربی حتی در دسته دو و سه هم از این خبرها نیست. هر کسی قوی باشد و توانایی قضاوت در این مسابقه را داشته باشد، می‌تواند کاندیدای اصلی باشد.

رئیس دپارتمان داوری اضافه کرد: طبق مقررات فیفا و کنفدراسیون آسیا یک داور حق مصاحبه و اظهار نظر در خصوص بازی و چیدمان داوری را ندارد، بنابراین حرف وی کاملا تخلف است. مگر ترکی، فغانی یا پیش از آن صالحی و نظری چندین بار دربی را سوت نزده‌اند؟ آیا آنها نوبتی قضاوت کردند؟ اصلا چنین چیزی واقعیت ندارد.

وی در پاسخ به این پرسش که چه زمانی نام داور دربی را اعلام خواهید کرد؟، یادآور شد: من عنوان کردم چند داور داریم که کاندیدا هستند اما صبر می‌کنیم تا در فاصله دو سه روز مانده به بازی آخرین شرایط را بررسی کنیم. همین حالا نام فغانی از فهرست کاندیداها خارج شده، چون که باید برود مسابقات سوزوکی کاپ را قضاوت کند. ممکن است اتفاقات غیر فنی هم باعث شود تا نام برخی دیگر از لیست خارج شود.

عسگری با ابراز رضایت از عملکرد ترکی در بازگشت دوباره به عرصه داوری در خصوص احتمال اضافه شدن نام برخی داوران دیگر گفت: بعید است در نیم فصل نام داور دیگری را به لیست خود اضافه کنیم زیرا از نظر کمی شرایط خوبی داریم مگر اینکه یک استثنا پیدا شود.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار