سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42417
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ماجرای عرضه کنسرو گوشت خوک در ایران
Print This Post

رییس پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا ماجرای سوپرمارکتی که کنسرو گوشت خوک عرضه می‌کرد را تشریح کرد.

 به گزارش گروه اجتماعی سلام دلفان، سرهنگ خلیل هلالی رییس پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا، گفت: تخلف در واحدهای صنفی موضوعی است که بالاخره اتفاق می‌افتد، یعنی همین الان هم عرضه کالاهای ممنوعه را در تعدادی از واحدهای صنفی داریم. اینکه ما بخواهیم منکر شویم و بگوییم که همچین چیزی وجود ندارد درست نیست ولی مواردش واقعا در حد قابل اعتنایی نیست.

وی افزود: ما گزارشاتی داشتیم که در یک سوپرمارکتی کنسروی عرضه می‌شود که حاوی گوشت خوک است و بعد که مراجعه کردیم دیدیم این موضوع واقعیت دارد و بررسی که کردیم به این نتیجه رسیدم که فرد صنفی مطلع نبوده که این کنسرو حاوی گوشت خوک بوده است.

سرهنگ خلیل اظهار داشت: در بعضی از مواردی هم داشتیم که افراد با این علم به این موضوع که ورود این کالا ممنوع است به دلیل اینکه مشتری خاص داشته است آن کالا را عرضه کرده است.

وی تصریح کرد: این تخلفات ممکن است در واحد‌های صنفی صورت بگیرد ولی شاید به هزارم درصد هم نرسد و عرضه کالای ممنوعه‌ای در واحدهای صنفی مجاز به فروش نمی‌رسد زیرا آنها کاسب هستند و با موارد شرعی و دینی ما آشنا هستند.

رییس پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا گفت: گاهی ممکن است واحد صنفی غیرمجاز داشته باشیم که برای تامین منابع مالی مشتری‌هایی داشته باشند و کالاهایی را تامین و عرضه کنند و در چنین حالتی گزارشاتی که از مردم دریافت می‌کنیم را سریعا بررسی می‌کنیم.


مخاطبان محترم گروه اجتماعی مشرق می توانند اخبار، مقالات و تصاویر اجتماعی خود را به آدرس shoma@mashreghnews.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه مشرق منتشر شود. در ضمن گروه اجتماعی مشرق در صدد است با پیگیری مشکلات ارسالی شما از طریق کارشناسان و مشاوران مجرب پاسخی برای ابهامات مخاطبان عزیز بیابد.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار