سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 4244
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بیلبوردهای تبلیغاتی علیه احمدی نژاد در آمریکا + عکس
Print This Post
به گزارش سلام دلفان به نقل از مشرق: گروه"كامپس كلورادو" از راه اندازی یک كمپين جديد از طريق بيلبورد خبر داد و اعلام كرد كه اين گروه طي آن ، اوباما ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از مشرق:

گروه”كامپس كلورادو” از راه اندازی یک كمپين جديد از طريق بيلبورد خبر داد و اعلام كرد كه اين گروه طي آن ، اوباما را با محمود احمدي نژاد رئيس جمهور ايران پيوند مي دهد.

اين گروه محافظه كار مي گويد كه منظور از اين بيلبوردها تاكيد بر مخالفت مشترک اوباما و ” احمدی نژاد” با استقلال آمريكا در زمينه انرژي است.

بنا به گزارش وب سايت گروه “كامپس كلورادو”، اين 28 بيلبورد كه در سرتاسر ايالت كلرادو نصب خواهند شد، اوباما، احمدي نژاد و يكي از سه نماينده دموكرات اين ايالت در مجلس نمايندگان – “اد پرلماتر”، “سال پيس” و “جو ميكلوسي” – را با اين شعار به نمايش مي گذارند كه “بهاي بالاتر بنزين، آري!؛ استقلال انرژي آمريكا، نه!”.

“تيلر كيو.هولتن” رئيس كامپس كلرادو درباره قصد راه اندازي اين بليبوردها در يك بيانيه مطبوعاتي گفت: ” رئيس جمهور اوباما و اد پرلماتر، در دوران كار سياسي خود با انرژي توليدي آمريكا مخالفت كرده اند.”

وي افزود : اوباما و پرلماتر از طريق مخالفت با خط لوله “كي استون” و حفاري هاي اكتشافي داخلي، به طور مستقيم به افزايش بهاي بنزين در سرتاسر كشور كمك كرده اند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار