سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42532
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سه هزار و 450 نفر از خدمات سفرنامه سلامت و امید در لرستان بهره مند شدند
Print This Post

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر لرستان گفت: سه هزارو 450 نفر از مردم چهار شهر استان از خدمات درمانی، پزشکی، بهداشتی و آموزش سفرنامه سلامت و امید بهره منده شده اند.

به گزارش سلام دلفان محمدرضا سپهوند افزود: این تعداد افراد ساکن شهرهای پلدختر، نورآباد، کوهدشت و الیگودرز بوده اند که توسط 85 پزشک و پیراپزشک به صورت رایگان ویزیت شده اند.

وی اظهار داشت: در مدت چهار روز حضور اعضای سفرنامه سلامت و امید در استان، 90 چادر هلال احمر در این شهرها برپا و بیش از 180 واحد خون توسط افراد خیر اهدا شد.

وی همچنین با اشاره به جذب خیران در مدت حضور این سفرنامه در استان گفت: در این رابطه، چهار قطعه زمین شامل دو قطعه 200 متری در نورآباد، یم قطعه 200 متری در الیگودرز و یک قطعه 100 متری در کوهدشت برای ساخت خانه های سلامت اهدا شد.

وی ادامه داد: همچنین یک قطعه زمین به مساحت دو هزار مترمربع در کوهدشت به منظور احداث پایگاه امداد جاده ای اهدا شده است.

به گفته سپهوند پرداخت 100 میلیون ریال به منظور احداث خانه سلامت کوهدشت و هزینه کامل ساخت خانه سلامت و 100 میلیون ریال در نورآباد از دیگر اقدامات انجام شده توسط خیران در کاروان سلامت و امید بوده است.

سفرنامه سلامت و امیدبه منظور ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و آموزشی از 19 تا 22 آبان ماه در چهار شهرستان استان لرستان حضور داشت.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار