سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42652
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۱۱ نظر
خانه » اخبار برتر » امام جمعه: عزل و نصب های سليقه ای و باندی يك سم خطرناک است/ باقری: با وجود بی مهری ها از سرمایه گذاری حمایت می کنم
Print This Post
جلسه شورای اداری دلفان؛

دکتر باقری: یکی از آفت های شهرستان ما این است که مردم ما بیشتر اهل نق زدن هستند تا اهل ایجاب و پیشنهاد و پیشرفت؛ همه مثل یک میدان فوتبال از همدیگر ایراد می گیریم که فلانی چرا این کار را کرد و چرا آن کار را نکرد!

salamdelfan.ir (3)به گزارش سلام دلفان، حجت الاسلام سیدجعفر هاشمی نژاد در جلسه شورای اداری دلفان در محل فرمانداری با انتقاد از توقف طرح هاي نيمه تمام در شهرستان دلفان گفت: يكي از طرح هايي كه با گذشت چندين سال هنوز به بهره برداري نرسيده پروژه ۱۲ طبقه شهرداري نورآباد است كه اين روند موجب نگراني مردم شهرستان شده است.

وی همچنین با انتقاد از بلاتکلیفی طرح هاي ورزشي در اين شهرستان اظهار داشت: خبرهاي نگران كننده اي از جابجايي اعتبارات اختصاص داده شده به طرح هاي ورزشي شهرستان به گوش مي رسد كه ضمن بررسی این موضوع باید مسئولان به جاي شعار دادن به مشكلات جوانان در این زمینه رسيدگي کنند.

هاشمی نژاد همچنين با اشاره به مسائل فرهنگي در شهرستان اظهار داشت: دشمن بعد از آزمون و خطاهاي فراوان به اين نتيجه رسيده كه باید با ورود به حوزه فرهنگ اهداف شوم خود را پياده کند که این امر ضرورت هوشیاری و برنامه ریزی در این زمینه را روشن تر می کند.

وی در ادامه انجام عزل و نصب ها بصورت سليقه اي، باندي و گروهي را يك سم خطرناک عنوان كرد و افزود: هدف اصلي مسئولين در نظام مقدس جمهوري اسلامي مي بايست ترویج اسلام و ارزشهاي انقلاب باشد.

حجت الاسلام هاشمي نژاد همچنين با اشاره به هفته ايمني جاده ها از وضعيت راههاي روستايي اين شهرستان انتقاد كرد و افزود: متاسفانه جاده هاي شهرستان دلفان از حداقل امكانات و زيرساخت ها محروم هستند.

وي در ادامه با اشاره هفه هفته کتاب و کتابخوانی اظهار داشت: متاسفانه شهرستان دلفان با اين وسعت جغرافيايي تنها دو كتابخانه عمومي دارد كه اين دو کتابخانه نيز با مشكلات نرم افزاري و سخت افزاري زیادی مواجه هستند.

دکتر  علی باقری در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج افزود: هفته بسیج که نمونه بارزی از پیروی از ولایت و همچنین نمونه موفقی از مشارکت مردم مسلمان ایران به پیروی از امام راحل(ره)است و واقعاَ می تواند الگویی در تمام زمینه ها برای مشارکت مردم ایران برای حفظ هویت و اعتقادات و ارزش ها و باور هایشان باشد را گرامی می داریم .

وی با اشاره به مستقر شدن تعدادي از خانوارهاي متقاضي در واحدهای مسكن مهر شهرستان افزود: ساكنان اين تعداد واحد مسكوني با مشكلات فراواني روبرو هستند.

salamdelfan.ir (2)

علی باقری از مسئولين ادارات خدمات رسان شهرستان خواست نسبت به رفع مشكلات اين متقاضيان هرچه سريعتر اقدام كنند.

وی گفت: وظیفه ذاتی، اداری، احساسی و اخلاقی ما این است که از کلیه سرمایه گذاران دلفانی حمایت کنم و بیشتر برای ما اشتغال و پیشرفت مهم است و واقعا از توقف و ماندن متنفریم، هرچند متاسفانه بعضی مواقع پیشرفت ها ممکن است با تخلفاتی همراه باشد.

باقری ادامه داد: یکی از آفت های شهرستان ما این است که مردم ما بیشتر اهل نق زدن هستند تا اهل ایجاب و پیشنهاد و پیشرفت؛ همه مثل یک میدان فوتبال از همدیگر ایراد می گیریم که فلانی چرا این کار را کرد و چرا آن کار را نکرد! در صورتی که باید به فکر مسائل ایجابی باشیم، مسائلی که ما را به جلو حرکت می دهد و نه اینکه جلوی برخی از کار ها را بخاطر احتمال خطا بگیریم.

وی افزود: حمايت از سرمايه گذاري، ايجاد اشتغال و توسعه اقتصادي مهمترين اولويت و رسالت كاري دولت در شهرستان دلفان است.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج دلفان نيز در اين جلسه با اشاره به فرا رسيدن هفته بسيج اظهار داشت: در اين هفته ۳۰ برنامه متنوع فرهنگي هنري، ورزشي برگزار مي شود.

salamdelfan.ir (1)سرهنگ حسين محمدي فرد برگزاري يادواره شهدا، غبار روبي گلزار شهدا، تجليل از پيشكسوتان هشت سال دفاع مقدس، ديدار با خانواده هاي معظم شهدا، اعزام گروه هاي پزشكي به مناطق محروم شهرستان و ويزيت رايگان را از مهمترين برنامه هاي اين هفته در شهرستان دلفان عنوان كرد./علی سبزی

 1. نویسنده دیدگاه: تاسف
  آبان ۳۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۲۷

  به به احسنت به این فرماندار بومی با این ادبیات !!!!!مطالبات شهروندان را نق زدن می نامند …جناب باقری اینان همزبان و همشهری شما هستند

 2. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  آبان ۳۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۳۶

  جناب فرماندار ادبیات خوبی در مورد مردم فهیم شهرمان به کار نبردی، نق نقو خواندن مردمی نجیب که هر مسئولی ولو بی کفایت ،را با این امید که دردی از هزاران دردشان را درمان کند ،با صداقت کامل در آغوش می گیرند ،خیلی بی انصافی وبه دور از ادب یک مسئول اجرائی می باشد
  امیدوارم در اولین فرصت از مردم شریف عذر خواهی کنی،از مدیر محترم سایت انتظار داریم به عنوان اعتراض مخاطبین موضوع را با فرماندار پیگیری کند

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۳۵

  بالاخره باید بپذیریم که مردم در 24 خرداد 92 خواهان تغییر بودن و دولت حق دارد که نیرو های همسو و همفکر خود را در پست های مختلف بگذارد نباید به بهانه های شخصی و جناحی در مقابل نظر اکثریت ایستاد

 4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۴۴

  این روزها خبرهای به گوش می رسد که فرماندار برود ودیگری جانشین ایشان بشود اگر صحت داشته باشد خیلی خوشحا لیم تا قدر این مردم کم توقع با این صحبتهایی که در جلسه شورای اداری افاضه کردن بداند !!!!!!!!!

 5. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۵۰

  جناب امام جمعه بومی شهر کسی هم وجود دارد به شما انتقاد کند دخالت شما در نصب مسول اداره ب… اکثر مردم وحتی مسولین شهرمان می دانند آیا از مردم وحتی از کسانی سوال کرد چه کس وبا چه شاخصه مثبتی می تواند رئیس این اداره شود.

 6. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  آذر ۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۰۱

  فرماندار محترم ای کاش به جای کلمه ( نق زدن ) از کلمه ( اعتراض )استفاده می کردند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ایشون می فرمایند ما خفه خون بگیریم . مگه کسی به حرف ما گوش میده که بیام پیشنهاد بدیم

 7. نویسنده دیدگاه: X
  آذر ۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۰۹

  باقری ادامه داد: یکی از آفت های شهرستان ما این است که مردم ما بیشتر اهل (((((((((((((( نق زدن )))))))))))))هستند تا اهل ایجاب و پیشنهاد و پیشرفت؛
  ……

 8. نویسنده دیدگاه: بسيجي
  آذر ۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۴۲

  درسالروز عزل مهندس رضا دريكوند توسط به اصطلاح اعتداليون درود ميفرستيم به شرف اين بزرگمرد بسيجي واصولگرا ك تمام قد درمقابل زياده خواهي هاي دوم خرداديها مقاومت كرد هرجاهستي خدانگهدارت ودست علي به همراهت

 9. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۱۲

  شاید شما خود را بومی نورآباد نمی دانید که این ادبیات را در مورد مردم فهیم دلفان بکار می برید
  چون چندی پیش از یک منبع موثق شنیدم که جناب باقری زمانی که در خرم آباد تشریف داشتند …

 10. نویسنده دیدگاه: دلفان
  آذر ۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۰۳

  عهده ای همانند معاون مالی اداره اموزش و……. به صورت تیمی افراد بسیجی ونزدیک به ولایت را شناسایی و…….. همانند اقای بهرامی تا به حال دو بار از مدیریت و معاونت لغو ابلاغ می نمایند نتیجه انتخاب باندی جز این نیست

 11. نویسنده دیدگاه: دلفانی تو سری خور
  آذر ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۴:۳۱

  … سر شما دلفانی ها با این فرماندار فهیمتون

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار