سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42706
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » قتل یک معلم به خاطر نمره پایین+عکس
Print This Post

مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش گفت: روز گذشته معلم فیزیک یک دبیرستان در شهرستان بروجرد مورد حمله ضربات چاقوی دانش‌آموزش قرار گرفت و جان باخت که دانش‌آموز ضارب نیز متواری است.

 به گزارش سلام دلفان، سید رحیم میرشاهولد مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش با اشاره به حادثه‌ای که روز گذشته در یکی از دبیرستان‌های شهرستان بروجرد رخ داد، اظهار داشت: در این حادثه دبیر فیزیک یکی از مدارس مورد حمله ضربات چاقوی یکی از دانش‌آموزان قرار گرفت و متاسفانه در این حادثه جان خود را از دست داد.

وی با اشاره به اینکه دانش‌آموز ضارب متواری است، گفت: روز گذشته این دانش‌آموز به همراه پدرش به مدرسه مراجعه کرده و خواستار مرخصی روزانه شد در این حین کارنامه میان ترم این دانش‌آموز در اختیارش قرار می‌گیرد که وی پس از مشاهده کارنامه نسبت به پایین بودن نمره فیزیک اعتراض کرده و به طبقه بالا و کلاس درس معلم فیزیک رفته و وی را با ضربات چاقو مورد حمله قرار می‌دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد از پیگیری برای دستگیری این دانش‌آموز خبر داده است.

قاتل معلم فیزیک در بروجرد تحت پیگرد قرار گرفت

دستور وزیر آموزش و پرورش برای حمایت قضایی ویژه از خانواده معلم بروجردی

علیرضا جدایی رئیس مرکز اطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش و پرورش  از پی گیری این حادثه به صورت ویژه به منظور روشن شدن ابعاد قضیه و صیانت از حقوق این معلم خبرداد، خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود مراجع انتظامی و قضایی نسبت به واکاوی ابعاد مختلف حادثه وپیگیری حقوق این همکار شایسته فرهنگی در کوتاه ترین زمان، اقدامات جدی به عمل آورند.

جدایی تصریح کرد: به دستور وزیر آموزش وپرورش معاونت حقوقی این وزارتخانه مامور شده است در همه مراحل رسیدگی به این پرونده حمایت قضایی ویژه از خانواده مرحوم محسن خشخاشی را به عمل آورد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش وپرورش با اشاره به اهمیت اخبار آموزش وپرورش و تاثیر آن در سطح جامعه از اصحاب رسانه خواست همانند گذشته، در تنظیم و توزیع اخبار دقیق این حادثه دقت و صحت را مورد عنایت ویژه قرار دهند.

وی، درگذشت این معلم گرامی را به جامعه فرهنگیان فرهیخته استان لرستان و شهر بروجرد و خانواده معزز آن مرحوم تسلیت و تعزیت گفت.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار