سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42712
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » یادواره شهدای دانشجو شهرستان دلفان
Print This Post

پنجمین یادواره شهدای دانشجوی شهرستان دلفان امروز یکشنبه در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی دلفان برگزار شد .

به گزارش سلام دلفان ، امام جمعه نورآباد با گرامیداشت هفته بسیج ، عزت و سرافرازی ایران اسلامی را مدیون خون پاک شهیدان دانست و گفت : به برکت خون پاک و مقدس شهیدان و ایثارگری های جانبازان و استقامت آزادگان ایران اسلامی به کشوری مقتدر و نقش آفرین در عرصه بین الملل تبدیل شده است .

حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد به توطئه های دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و بیان داشت : دشمنان ما تاب تحمل رشد و ترقی کشورمان را در عرصه های علم و دانش و فناوری هسته ای را ندارند و با بهانه های مختلف می خواهند مانع رشد و پیشرفت کشورمان شوند .

وی اظهار داشت : در مذاکرات هسته ای نظام ما در مقابل حق مسلم ملت خود کوتاه نخواهند آمد و این مذاکرات ماهیت پلید دشمنان اسلام را آشکار کرد.

‘مراد روشنی’ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان نیز در این یادواره از بسیج به عنوان یک تفکر الهی یاد کرد و گفت : بسیج واژه ای مقدس است که با درایت و تدبیر و دور اندیشی امام عزیز شکل گرفت .

نوحه خوانی ، خواندن دکلمه و پخش کلیپ تصویری از برنامه های جانبی این یادواره بود .

شهرستان دلفان چهار شهید دانشجو تقدیم انقلاب اسلامی کرده است .

  1. نویسنده دیدگاه: سلام
    آذر ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۵۳

    سلام برگردانندگان سلام دلفان آیا میدانید عالم محضر خداوند است ونباید درمحضرخدا دروغ وتهتمت زد چرا همواره به تخریب خانوداه مظلو م کاظمی می پردازید اما دریاد واره شهدای دانشجو اسمی از سردار شهید دانشجوی رشته پزشکی نعمت الله کاظمی نمی برید

  2. نویسنده دیدگاه: سلام
    آذر ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۰۲

    والعاقبۀ للمتقین

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار