سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42737
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » اختصاص بیش از 140 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات ماده 180 به دلفان
Print This Post
حجت الله سوری؛

نماینده سلسله و دلفان در مجلس مهمترین طرح های این اعتبارات را احداث راه روستایی قلاته به کنک سرخ، بهسازی معابر برخوردار مرکز بخش خاوه، احداث پارک ورزشی بانوان، کمک به ساخت مصلی و کمک به تجهیز مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد نورآباد عنوان کرد .

به گزارش سلام دلفان- ‘حجت الله سوری’ اظهار داشت: این اعتبارات از محل بند الف تبصره 22 قانون بودجه سال 93 در قالب حکم ماده 180 برنامه پنج ساله است که کار توزیع آن آغاز شده است.

به گفته سوری ، احداث راه روستایی قلاته به کنک سرخ، بهسازی معابر برخوردار مرکز بخش خاوه، احداث پارک ورزشی بانوان، کمک به ساخت مصلی و کمک به تجهیز مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد نورآباد را از مهمترین طرح های این اعتبارات عنوان کرد.

وی افزود: مبلغ 23 میلیارد ریال اعتبار با توجه به پایین بودن ضریب راه روستایی در دلفان به این بخش اختصاص یافته است .

به گفته وی ، همچنین مبلغ 30 میلیارد و 693 میلیون ریال جهت کمک به حل مشکل آب شرب روستاهای شهرستان دلفان پیش بینی شده است .

سوری یادآور شد: عملیات راه شکافی محور چشمه آبگرم را با این اعتبارات آغاز کردیم که امیدواریم این اقدام شروع خوبی برای دسترسی مردم به این مسیر باشد .

وی معتقد است : اعتبارات ماده 180 در جلسه برنامه ریزی استان و با هماهنگی نمایندگان مجلس به طرح های اولویت دار و مهم شهرستان توزیع شده است .

‘سوری’ خاطر نشان کرد : در توزیع این اعتبارات اولویت به حل مشکل آب شرب ، راه روستایی و طرح های مهم منطقه داده ایم .

منبع: ایزنا

  1. نویسنده دیدگاه: پرویز
    آذر ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۱۷

    چه عجب نماینده عزیز وتحصیلکرده مردم سلسله سخنانی ایراد فرموده جای بسی امیدواری است واقعا خیلی زحمت کشیدید بعد ازسه سااااااال این همه اعتبار را گرفتید این مبلغ فقط میشه باهاش دوسه کیلومتر از این همه راه دلفان رو درست کرد واقعا زورتان را زدید زحمت کشیدید. نورآباد را آبادتر میکنید با این اعتبار !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار