سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42883
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۶ نظر
خانه » اخبار برتر » ایران میز مذاکره را انتخاب کرده/ به ادامه مذاکرات امیدواریم
Print This Post

جمهوری اسلامی ایران میز مذاکره را انتخاب کرده و همین امر نشان می‌دهد که دنبال تسلیحات هسته‌ای نبوده و نیست.

63371_origبه گزارش سلام دلفان؛ حجت الله سوری،عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با اشاره به نتیجه مذاکرات ایران و 1+5 گفت: جمهوری اسلامی ایران امیدوار است مذاکرات ادامه پیدا کند زیرا میز مذاکره را انتخاب کرده و همین امر نشان می‌دهد که دنبال تسلیحات هسته‌ای نبوده و نیست.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی افزود: وقتی جمهوری اسلامی در برنامه هسته‌ای خود شفاف است، از میز مذاکره نمی‌ترسد اما متاسفانه غرب بعد از 35 سال ایران را نمی‌شناسد و به جای اینکه داده‌های واقعی درباره ملت ایران و مسئولان ایرانی را ببیند و بر اساس آن کار کند ولی داده‌ها و ستاده‌های خود را از منابع غیرمنطقی به دست می‌آورد و به دلیل  این عدم شناخت، خودش لطمه می‌بیند.
وی ادامه داد: در فرصتی که برای مذاکرات به دست آمده، غرب نباید فرصت‌سوزی کند. ایران خطوط قرمزی دارد که از آنها نمی‌گذرد ولی در عین حال شفاف هم عمل کرده، اما آنها می‌خواهند هم افکار عمومی را داشته باشند، هم با مذاکرات معامله سیاسی کنند -مخصوصا امریکایی‌ها برای انتخابات و درگیری‌های داخلی از آن بهره‌برداری کنند- هم اشتباه 35 سال گذشته را جبران کنند که انجام تمام اینها با هم، سخت است.
سوری درباره تیم مذاکره‌کننده ایرانی گفت: تیم مذاکره کننده کار را رصد می‌کند و از این مذاکرات خستگی ندارد؛ زیرا به خاطر دفاع از حقوق ملت ایران است که در مقابل سلطه گران، سلطه خواهان و تمامیت خواهان می‌ایستد.
وی افزود: ما خوشحالیم که در میز مذاکره هستیم؛ این نشان می دهد ما هستیم که 5 کشور قدرتمند دنیا یک طرف میز هستند. دستاورد مذاکرات برای ایران اثبات حقانیت اوست. ما مانند کشورهای دیگر نیستیم که دور خود حصار بکشیم و با دنیا ارتباط نداشته باشیم. ایران پای میز مذاکره است و رسانه‌ها و افکار عمومی دنیا در این باره قضاوت خواهند کرد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ایران فراتر از چارچوب قوانین بین المللی چیزی نمی‌خواهد، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران با توجه به سابقه تمدنی کشور و ایدئولوژی دینی خود و انقلابی که انجام داده، پای ارزشهای انقلاب ایستاده و از آنها کوتاه نمی‌آید. لذا غرب متوجه باشد که فرصت‌سوزی نکند.
منبع: مجلس نیوز

 1. نویسنده دیدگاه: مه تقی
  آذر ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۳۷

  شما موضع خودتونو مشخص کنید؟!!!!
  حزب … که نیستید احیاناُ؟

 2. نویسنده دیدگاه: yata
  آذر ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۲۷

  فارغ ازاین هیاهوی هسته ای که امیدواریم به نفع ملت تمام شود اقای سوری بفرمایندکه دراین چندسال که نماینده مردم دوشهرستان سلسله ودلفان بودندچه قدمی مثبتی برداشتند که فرداروزحداقل پیش وجدان خودشان شرمنده نباشند.کاش دوربعدی مردم برای اولین بارفارغ ازهرطایفهذ بازی وریش سفیدی انتخابی درست داشته باشند

 3. نویسنده دیدگاه: شکرخان
  آذر ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۳۸

  سوری جون نماینده صرفا مردم الشتر موضع خودتان را مشخص کنید اینطرفی هستید یا اوطرفی چون کاه شما به هرجای که باد رفته پخش شده دوما اگر ادعای ولایتی بودن واصولگرایی را دارید چرا به هر چه بسیجی و ولایتی جانباز و خانواده شهید و همسنگر خود رحم نکردید (چون به شما رای نداند)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وبه جای آنها مدیران نالایق وناکار آمد را منصوب کردید!!!!!!! این است عهدی که بستید فردای قیامت جواب شهدا وامام (ره) راچه خواهید داد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۱۱

  واقعا” رسانه ای بی اعتماد می باشید چرا سانسور کردید اگر این گونه نیست چرا سرپرست قراردادی اداره … 40 روز از اداره فراری بود مردم همه می دانند شما خود را به خواب زده اید.

 5. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۱۴

  حرف حساب جواب ندارداما باز هم کم لطفی کردید واسم اداره ب… یا بهتر … را حذف کردی موضوع حقیقت دارد خدای نکرده دروغ نیست.

 6. نویسنده دیدگاه: شهروند
  آذر ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۲۵

  دلفان سردسیر است اما در ردیف اقلیم شرکت گاز جز مناطق نیمه گرمسیر قرار گرفته یعنی اقلیم 2 هستیم در صورتیکه باید اقلیم 1 باشیم شما هیچ کاری نکردید لطفا این مورد را در نطق قبل از دستور مجلس بیان کنید و پیگیری نمایید

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار