سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42901
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » جاعلان قبض ترخیص خودرو در دلفان دستگیر شدند
Print This Post
فرمانده انتظامی دلفان:

فرمانده انتظامی شهرستان دلفان از دستگیری دو نفر جاعل برگ ترخیص خودرو در این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: دستگیری جاعلان قبض ترخیص خودرو در دلفان
به گزارش سلام دلفان- علی‌نجات کرمی ظهر امروز اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی دلفان در پی‌ اعلام مسئولان پارکینگ این شهرستان مبنی بر نداشتن اصالت یک فقره قبض آزادی خودرو، بلافاصله تحقیقات را شروع کردند.

وی بیان داشت: در این رابطه دو نفر جاعل که اقدام به صدور جعل قبض ترخیص خودرو و مهر یگان‌های انتظامی کرده بودند در عملیاتی ضربتی دستگیر شدند.

وی اظهار کرد: متهمان با اعتراف به جرم خود تحویل مراجع قضایی شدند.

منبع: فارس

  1. نویسنده دیدگاه: همشهری
    آذر ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۵۴

    با سلام محضر مدیریت محترم سایت و مخاطبین عزیز
    اخیرا مشاهده شده که در شهرستان دلفان ضریب امنیت بسیار پائین امده است….. لذا جا دارد دادستان محترم به عنوان مدعی العموم از یک طرف و پلیس امنیت عمومی از طرف دیگر و از سویی سپاه پاسداران انقلاب شهرمان با هم افزایی و ترکیب یک تیم عملیلاتی این نوع اسیب اجتماعی را از چهره شهرمان شسته تا غبار ناامنی بوحود امده جای خود را به ارامش از دست رفته بدهد. و از طرفی دیگر قضات محترم با دقت و صعه صدر و با اقتدار بیشتر جانیان ، مخلان امنیت،معترضان به نوامیس مردم،سودا گران مرگ و فروشندگان مواد مخدر را رصد نموده و ذره ای از حق مردم را پایمال ننمایند.این مقاله را نه از باب سیاه نموده صفحه نظرات سایت بلکه از باب دلسوزی و فراهم نمودن راهکارهای اسایش عمومی بیان نمودم . لذا جا دارد مدیدیت محترم سایت با پیگیری مجدانه مطالب فوق از مسئولین محترم شهرمان خاصه فرماندار معظم و سایر متولیان لبخند رضایت امنیت و ارامش را بر لبان همشهرمان بنشانید.
    جزاکم الله خیرا…

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار