سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42904
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » تقویت بصیرت عمومی در برابر هجمه های فرهنگی دشمنان ضروری است
Print This Post

رئیس تبلیغات اسلامی دلفان، ایجاد شبهات دینی را دسیسه دشمنان خواند و گفت: در این راستان تقویت بصیرت عمومی و اشاعه فرهنگ دینی ضروری است.

salamdelfan.ir-114به گزارش سلام دلفان – حجت الاسلام سید نصرت الله موسوی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان،اظهار کرد: پایگاه های مقاومت مساجد و مراکز فرهنگی و دینی در تقویت بصیرت عمومی نقش به سزایی دارند.

وی، ایجاد شبهه در دین را از دسیسه های فرهنگی دشمنان، خواند و افزود: افزایش آگاهی و بصیرت عمومی و توانمند سازی افراد جامعه مهم ترین راه مقابله با دسیسه های فرهنگی دشمنان است.

حجت الاسلام موسوی، تصریح کرد: روحانیون در اشاعه و ترورج فرهنگ اسلام ناب محمدی(ص) و مقابله با دسیسه های دشمنان نقش محوری دارند.

وی، با تاکید بر ضرورت افزایش حضور روحانیون در بین مردم، عنوان کرد: حضور روحانیون در مساجد و در بین مردم و پاسخ گویی به شبهات دینی  آنان و تلاش برای ترویج اسلام ناب محمدی(ص) در نهادینه شدن فرهنگ دینی و مقابله با دسیسه های دشمنان نقش بسزایی دارد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی دلفان، خاطرنشان کرد: در این راستا  توجه حوزه های علمیه به تقویت علم و اخلاق روحانیون ضروری است.

وی، افزود: روحانیون با جذب مردم به دین و فرهنگ دینی، پرچمداران مبارزه با دسیسه های فرهنگی دشمنان هستند.

 حجت الاسلام موسوی، با اشاره به جایگاه تبلیغات دینی و مذهبی در ترویج شعائر اسلامی، تصریح کرد: تقویت برنامه های دینی، فرهنگی و مذهبی در جامعه در اشاعه فرهنگ دینی در بین خانواده ها و بخصوص نسل جوان و نوجوان موثر است.

 رئیس تبلیغات اسلامی دلفان، خاطرنشان کرد: تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان نیز تلاش می کند در طول سال با اعزام مبلغ به مساجد و برگزاری برنامه های مختلف دینی و فرهنگی در مساجد در جهت جذب جوانان به مساجد و مقابله با دسیسه های دشمنان تلاش کند.

منبع: شبستان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار