سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42915
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ما با شیطان و شیطان صفتان کنار نمی آییم
Print This Post
خطبه های نماز جمعه دلفان؛

تیم مذاکره کننده ایران با سلابت و ایستادگی مذاکرات را مدیریت کرده و دشمن را در رسیدن به اهدافشان ناکام گذاشته اند.

به گزارش سلام دلفان- حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد در نماز جمعه این هفته به دیدار اعضای مجمع عالی بسیج با مقام معظم رهبری که به مناسبت هفته بسیج برگزار شده بود پرداختند.

وی افزود: رهبر عزیزمان در این دیدار اشاره ای به دور جدید مذاکرات هسته ای داشتند که به چند نکته از فرمایشات ایشان می پردازیم:

نکته اول تحسین تلاش، جدیت و ایستادن تیم مذاکره کننده ایران بود؛ بالاخره در این مذاکرات که یک نوع نبرد و جبهه جنگ است شش کشور قلدر یک طرف و ایران طرف دیگر قرار دارد.

امام جمعه افزود: یکی از این کشور ها آمریکاست؛ شیطان بزرگ که شیطان جنی هم از او درس می گیرد. کشور دیگر انگلیس خبیث است، همان پیر استعمار که در شیطنت حتی سابقه اش از آمریکا هم بیشتر است و اما کشور فرانسه که همیشه در دشمنی با ایران و ایرانیان سرسختی نشان داده است.

وی تأکید کرد: با این حال تیم مذاکره کننده ایران با سلابت و ایستادگی مذاکرات را مدیریت کرده و دشمن را در رسیدن به اهدافشان ناکام گذاشته اند.

هاشمی نژاد نکته دوم فرمایشات مقام معظم رهبری را موافقت با تمدید مذاکرات دانستند و افزودند که رهبر عزیزمان در این باره فرمودند: “ما هم به جهت حکمت هایی که بود به اصل مذاکره در گذشته موافقت کردیم و امروز با تمدید مذاکرات  موافق هستیم” و فرمودند” اگر حرف منطقی و قرار های عادلانه مطرح شود قبول می کنیم”.

امام جمعه در همین خصوص افزود: ما با شیطان و شیطان صفتان کنار نمی آییم؛ رژیم غاصب صهیونیست یک رژیم جعلی و دزد است و ما آن را به رسمیت نمی شناسیم و همه آزادگان جهان آن را به رسمیت نمی شناسند.

وی ادامه داد: ما با کشور های دیگر مشکلی نداریم به شرط اینکه برای ما تنش و مشکل ایجاد نکنند. آمریکایی ها از همان روزی که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید خباثتشان بر علیه ما شروع شد، اموال ما را در آمریکا مصادره کردند و جنگ را علیه ما به راه انداختند.

هاشمی نژاد به این بخش از فرمایشات رهبری پرداختند که”چه توافق بشود وچه نشود اسرائیل روز به روز نا امن تر خواهد شد” افزود: این فرمایشات آقا ناظر به تلاش آمریکایی هاست که به دنبال این هستند که حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی ایجاد کنند.

وی افزود: بار ها وزیر امور خارجه آمریکا با نخست وزیر اسرائیل در تماس بود و لحظه به لحظه به او گزارش می داد و از او کسب نظر می کرد که رهبر عزیزمان آب پاکی را روی دست آمریکایی ها ریختند که “بیخود در این مذاکرات دنبال مصونیت برای رژیم صهیونیستی نباشید”. انشاءالله رژیم صهیونیست از این مذاکرات نتیجه و سودی نمی برند و این رژیم غاصب دیر یا زود باید از صحنه روزگار محو شود.

امام جمعه دلفان در پایان خطبه ها به پاره ای از مسائل شهرستان پرداخت و افزود: به یاری خدا در روزهای آینده به شرط مساعدت هوا عملیات نصب گنبد مصلی شهرستان انجام خواهد شدکه لازم می دانم از همه برادران و خواهرانی که ما را در تکمیل مصلی تا به این مرحله یاری کردند صمیمانه تشکر کنم.

هاشمی نژاد به بحث ماهواره پرداخت و گفت: به دنبال جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر که در خصوص مسائل شهرستان با حضور مسئولیت ارشد شهر یکی از دلایلی که بعضی از روستا های ما رو به ماهواره آورده اند این بود که شبکه های دیجیتال در این روستاها دریافت نمی شود.

وی ادامه داد: در پی این جلسه نامه ای را خدمت مدیر کل صدا و سیما استان نوشتیم و در خواست خود را مطرح کردیم که مدیر کل صدا و سیما استان در جواب نامه ما بیان کرد که نزدیک 85 درصد از مردم شهرستان دلفان دارای شبکه های دیجیتال می باشند و برای تکمیل و رفع مشکل آن درصد کمی که دیجیتال دریافت نمی کنند نیاز به بودجه ای بالغ بر 50 میلیارد ریال می باشد./علی سبزی

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار